за мамите от Пловдив 11-Благотворителен Коледен Базар

  • 13 522
  • 373
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 484
Ето това са саксийките, които днес и вчера изрисувахме аз и брат ми:






Последна редакция: пт, 30 ное 2007, 23:26 от polinbg

# 61
  • Мнения: 402
Много са свежи саксийките!!!

# 62
  • Мнения: 2 502
momicheta
saksiite sachudesni kakva e zenata , newsm78
iskam da si kupja


prekrasni sa i mnogo zvetni   bouquet

# 63
  • Мнения: 2 484
Момичета утре ще донеса всичко готово на адреса който ми даде Мили м.

Имам един въпрос една моя съседка иска да дари всички бебешки и детски дрешки които има от двете си близначета и от братовчедчето им!Не са много, не са и малко!
На кой да ги дам,вие най- добре знаете,използвани са но не вярвам че  има проблем!

Близначетата са на 1,5 год,значи под тази възраст дрешки! newsm78

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Eli83 , в момента няма къде да съхраняваме дрехите, ще може ли приятелката ти да изчака малко докато намерим "склад". Иначе ще е хубаво след Нова година да изпратим пак багаж за Широка Лъка, там наистина много са се зарадвали когато им изпратихме последното бебешко.

# 65
  • Мнения: 302
Каспър, аз ще купя на тези момчета подарък:

3. Филип - полицейска кола -15 лв
4. Христос - кола с дистанционно – 10-20 лв
5. Артен – камион – 15 лв
6. Васил - рисувателен комплект – 10 – 15 лв

ако можеш утре да дойдеш до Мили да ми донесеш салфетки на Колите и да ти дам парите, ако не ще дойда другата седмица аз.

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 704
Момичета, дано не е късно да попитам- до колко ще има някой на адреса днес?
Защото мисля,че няма да успея да дойда в 15ч.

# 67
  • Мнения: 903
Здравейте момичета! Преди малко ми дадоха 252 шоколадови яйца... по-точно 7 кашона с 84 кутийки с по три яйца вътре  Laughing. Миленка или някой друг да каже къде да се видим утре да ги донеса. Ако ще правим пликчета с лакомства аз ще взема и други работи и ще ги пакетираме. Ако някой иска да помага да се обажда.
Между друго , разгледах и вашите творения... наистина всичко е страхотно. Мен ме бройте за купувач  Laughing
 Лека вечер от мен  bouquet.

Последна редакция: нд, 02 дек 2007, 20:05 от Elisir

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Момичета,нямам нет в къщи,затова пиша набързичко от една колежка. От вчерашната среща инфо ще пиша после,сега важното е че утре ще ходят спонсори от София в Калофер и ще хубаво някой от нас да отиде. Също по тях ще ни изпратят плакати и други неща за базара. Аз ще успея да се освободя и ако някой има възможност да дойде с мен нека да пише до довечера за да си плануваме нещата.

# 69
  • Мнения: 6 207
Поли, не съм имала време да купя саксиите, утре ще го направя непременно.
Можеш ли да минеш през центъра да ги вземеш или аз да ти ги донеса някъде?
С тези съботно-неделни срещи е много трудно за мен.  Simple Smile
После и на 15-ти ми изниква проблем за следобяда, ще направя всичко възможно да го реша, но съм сигурна до 13:30 часа, след това ще кажа допълнително. Нали няма да сме само по една, ако се наложи да мога да притичвам до центъра, че ще е много напрегнато.

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Най после имам интернет. Ходенето до Калофер се отлага за петък. Ако някой има желание да отидем нека ми пише да се уговорим нещо. Също ако имате приготвени неща за децата /там са от 7 до 18г./ може да ги изпратите.

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Сега и отчета от вчерашната среща:
Събрахме се 5 джуджета:Драги ми господине, ВяраВики,Gushanka,kiro и аз.
Допълнително събраните неща са добавени към списъка на 1-ва страница на темата. Има предложение следващата седмица преди базара да се съберем поне два пъти. Какво ще кажете?

# 72
  • Мнения: 302
Съжалявам, че не можах да дойда на срещата.  Sad Но ме бе обзела една творческа треска и в 17 часа разбрах, че е 17 часа.
Един мой приятел изяви желание да дари 500 лева за децата, ураааа Grinning, вече сме напред,  Имам една торба с нови бебешки неща от съпругата му. bouquet Благодаря им от все сърце. bouquet Дааа, наистина трябва да се видим тази или др. седмица.

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Тони, чудесни новини.Специални благодарности на семейството  bouquet Тъкмо ще можем да купим повече неща за Коледа на децата.
Тук е мястото да благодаря и на  Elisir , която ми напълни багажника вчера с шоколадови яйца.
Да не забравя и фирмата която миналата година дари пижамки и бельо на децата в Наречен, тази година ще направи същото дарение за Зелениково. Вчера се обадих за бройката на момичета и момчета и днес Джони ще се срещне със собственичката да уточнят нещата.
  bouquet  bouquet  bouquet

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 704
Съжалявам, и аз не дойдох в неделя...
При мен имам готови още 5 рамки.

Вчера нарисувах за вкъщи тези свещници.
Правя такова нещо за първи път, на мен честно казано ,не ми харесват, но ако кажете, ще ги донеса за базара и ще направя още - лесни и бързи са.

Общи условия

Активация на акаунт