Рамки и Фотошоп - за Напреднали 46

  • 22 921
  • 546
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 161
Трилиън  много са свежи   bouquet

natalyna ,  харесва ми как си обработила първата рамка  Peace

лулу!  welcome back , стра`отни рамки    Grinning   bouquet

# 16
  • Мнения: 252
Лулу, невероятни рамки! Heart Eyes
Трилиън, страхотни са, особен много ми харесва втората Hug
Ханна, много идейна рамка! Харесва ми! Heart Eyes
Успешна и вдъхновяваща седмица на всички!

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
mimival цветчетата съм ги рязала, дай мейл и ще ти ги пратя направо.

# 18
  • на село
  • Мнения: 1 028
Може ли някой да ми помогне? Търся четки, във формата на мигли. Спомням си че съм ги мяркала някъде, но сега не мога да ги открия  Sad ...

# 19
  • Мнения: 252
Да, сетих се къде гледах мигли
http://styleindisign.narod.ru/brushesph/brushesph16.html

# 20
  • Мнения: 6 472
лулу! много ми харесват рамките ти, можеш ли да ми кажеш как така си подгънала краищата на снимките?  Praynig
Готов елемент са. Снощи се появиха като разархивирах някакъв скрап, който даже не помня кога съм сваляла Grinning Ще ги кача довечера като се прибера за да си ги дръпнеш.

# 21
  • Мнения: 4 116
Да се запиша и аз -



Лулу, добре дошла отново! Надявам се да не ни изоставиш отново  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 1 182
Лулу,Плачолина,Наталина,Трилиън---Страхотни!!!

Тед кат-това е една от най-добрите ти рамки.  bouquet

# 23
  • Мнения: 985
Ted cat,много е хубава.   bouquet Няма ли барман да им сипе по една бира Mr. Green

Ето какво сътворих аз току що.Да се похвалим с новата си прическа тип Клеопатра Simple SmileЕдва я удържах докато я стригах,е това е резултата-крив бретон Crazy

# 24
  • Мнения: 4 116
Lati,Чочка, мерси за похвалите  Laughing  това беше една от най- бързите ми рамки - за 10-15минути....колкото да се запиша с нещо.

Имаше 2 барманки иначе, ама избягаха от кадър. После ги снимах и ще им направя една рамка и на тях, че са хубави каки  Sunglasses

# 25
  • Мнения: 557
Момичета благодаря ви за милите думи  bouquet,кога изписахте една страница?Аз досега мъчих това #Crazy,докато вляза в час със коледните рамки то ще дойде великден. Joy

# 26
  • Мнения: 2 616
Лулу и Трилитън както винаги са пуснали невероятни рамки. Обаче и на Чочка последната много ми харесва този път  Laughing

# 27
  • Мнения: 480
Хайде запис и от мен.Тук при вас няма лоши рамки,напротив виждам само красоти и се уча от вас.БРАВО!СТРАХОТНИ СТЕ ВСИчКИ! newsm51ще пусна и аз новата ми рамка и ще водя компа на доктор. smile3518ще изпусна доста,ама аз ще си намирам откъде да ви следя.Коментирайте,защото още се уча и ми е полезно вашето мнение.

Последна редакция: пн, 26 ное 2007, 15:03 от angyL.A.

# 28
  • Мнения: 1 400
Аз си нямам мое си нещо направено за запис, но пък ще покажа една творба на каката. Обича да ме гледа докато работя с шопа и с удоволствие разглежда темата заедно с мен. Само дето не й давам да си джитка свободно из форОма Mr. Green. Та ето какво е направила в Paint вчера > , а това пък е една рисунка (със същата програма) на човека от рамката горе - малката щерка Rolling Eyes >

# 29
  • София
  • Мнения: 7 242
Вейдър, браво на каката Grinning

Много са ви хубави нещата  bouquet, малко ми е неудобно да се изтипосам до повечето от тях, ама като сте казали... Има ли смисъл да доизкусурявам това или стана прекаленно претрупано и кичозно и да почвам ново newsm78 как мога да направя цифрите на 2008 блестящи?

Последна редакция: пн, 26 ное 2007, 20:53 от Лекси

Общи условия

Активация на акаунт