Стил и кич, интелект и простотия сред българските "VIP"-ове

  • 5 950
  • 94
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 516
Жени Калканджиева и Муньото и - нЕма второ подобно недоразумение ooooh!
Относително хубава жена е, но на сватбата си приличаше на нещо средно между наденица и Мис Пиги!
Можеш ли да пуснеш снимка от сватбата Praynig
Заповядай!
Има доста интересен "стил" на тази сватба. Laughing

# 16
  • Мнения: 281
Стил
Мислих много време, коя публична личност се откроява със стил си... Засега се сещам единствено за актрисата Бойка Велкова. Симпатизирам и на Нина Николина, но там по-скоро долавям усещане. Харесвам визията й в клиповете й. Белослава също.

Кич
Нели от Туистър, Фолкпевиците, Ирен Онтева, Евгения Банева, Албена Александрова, Кремена Халваджиян, Ан-Джи, Лейди Б, Естрадните изпълнители, Устата и още има  Simple Smile.

Досега не съм виждала адекватно облечена дама на бал. Може би единствено банкерката Петя Славова.

Интелект
Харесвам хуморът на Теди Москов, Георги Лозанов, Андрей Слабаков, Милен Цветков, Тройка по никое време, Иван от Сблъсък, Ина Григорова - сигурно пропускам някой. Оттам съдя и за интелекта им. На моменти ме радва и хуморът на Евгени Минчев, колкото и странно да звучи.

Простотия
Не знам откъде да започна...
 Simple Smile


# 17
  • Мнения: 4 965
Като стана дума за Георги Лозанов, наистина е много интересна личност и неговата артистичност е с вкус и много далеч от кича. А аз имам удоволствието да познавам съпругата му - невероятно красива, мила и интелигентна вена. Невероятна двойка са.

В момента най-анти са ми Кремена Халваджиян, Ан-Джи, ЛиЛана и Жени Калканджиева.

# 18
  • София
  • Мнения: 62 595
уДжас, направо. Събрани са все отбор юнаци и моми. Кич и простотия са запазена марка за самопровъзгласилите се за ВИП-ове. И то откого? От жълти медийни издания и реалити шоута.
Ако изобщо има някой с добър вкус, то той се губи из шаренията. То, като се замисли човек, откъде да дойдат или да се пръкнат хора с добър вкус и стил, като всички сме си от село (без лоши чувства към хората от село).

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 306
ВИПовете и те са хора - с вкус, без вкус, с акъл и с не толкова.
Кич - парадът е в Красива мама обаче  Laughing

# 20
  • Мнения: 3 091
нъмбър уан за простотия давам на Диди дрингова или както й е името...Сблъсък я направи вип

# 21
  • София
  • Мнения: 1 783

Интелект
Харесвам хуморът на Теди Москов, Георги Лозанов, Андрей Слабаков, Милен Цветков, Тройка по никое време, Иван от Сблъсък, Ина Григорова - сигурно пропускам някой. Оттам съдя и за интелекта им. На моменти ме радва и хуморът на Евгени Минчев, колкото и странно да звучи.

Простотия
Не знам откъде да започна...
 Simple Smile


Като изключим хуморът на ватмана, това е и мой списак, а нехаресваните чет нямат.
Много харесвах Нойзи, ама се изснобари  и някак си олекна.

# 22
  • Мнения: 281
Нойзи го няма при мен, защото изброих "хората, които гледаме/сме гледали по телевизора"...

# 23
  • Мнения: 698
Кой е Нойзи, извинете...  newsm78 Embarassed

# 24
# 25
  • София
  • Мнения: 1 783
Кой е Нойзи, извинете...  newsm78 Embarassed
Ивайло Цветков, беше главен редактор на "Егоист"

# 26
  • Мнения: 281
Забравих Ъпсурт. Ясно къде.

# 27
  • Мнения: 337
...хм, заради гореспоменатата блондиня хората така се пулят като кажа ка се казва дъщеря ми Twisted Evil, а името е толкова хубаво... ooooh!

За кич толкова много имам да пиша - пишман ВИП - ГАЛА,  В. Райкова, всякакви фолк викачи-ки, повечето новобогаташи и куклите им, нямам време да изброявам.
За "VIP" - Милен Цветков, Димитър Рачков, Любо Нейков и Венелин Петков - те VIP  ли са? Много харесвам и четиримата - Цветков ми е по-забавен и интересен, хаплив и ироничен, а Петков е много интелигентен, талантлив и т.н., а Рачков и Нейков са ми като хапче против лошо настроение. Много са добри newsm10
И в двата списъка имам да допълвам. За сега това.  Crossing Arms

Кой е Нойзи!?!

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ех, вие пък, кой е Нойзи! Нашето поколение порастна с него  Grinning
Сега в Его ли е, къде пише?

# 29
  • Мнения: 6 417
Кой е Шушон та да дава мнение кой е ВИП и кой не?  Tired

Общи условия

Активация на акаунт