Отговори
# 195
  • Мнения: 1 698
Хей Сиси, оправяй се бързо. Бъбречната криза е доста болезнено състояние.

# 196
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Миме, как е Дарето?

# 197
  • Мнения: 1 698
Нансе, мерси Hug, добре е за сега. Дано не я хванат вирусите дето се задават Close, дано подминат всичките ни дечица  Praynig Пораснала е, наедряла е, вече е 13,500кг. Доволна съм много от състоянието й в момента, но от контрола върху диабета може много да се желае. Това чудо направо е мисия невъзможна. Rolling Eyes

# 198
  • Мнения: 3 356
mimes,съчувствам ти.Аз съм израсла с диабетици-баща ми и баба ми.Видяла съм какво ли не.И аз съм под същата заплаха,защото е наследствено,но за сега съм имала проблеми единствено със много ниска захар.Милото дете една  голяма Hug от нас със Бобката.А ти бъди силна.

# 199
  • Мнения: 1 698
Изабела, момичета, благодаря Ви за съпричастността. Hug

Изабела освен себе си, следи и Боби, той също явно е под заплаха. Дано тревогите ти да са излишни и никога не влезе диабета в семейството Ви повече.

# 200
  • Мнения: 3 356
Знам и винаги имам едно на ум.

# 201
  • София
  • Мнения: 11 715
Изабела, момичета, благодаря Ви за съпричастността. Hug

Изабела освен себе си, следи и Боби, той също явно е под заплаха. Дано тревогите ти да са излишни и никога не влезе диабета в семейството Ви повече.
А ходите ли ная ясла или предвид хранителния режим и инсулина /ако слагате,че не си споням  Embarassed/ трябва да си я гледате в къщи.
Не се притеснявай!Днес медицината е много напред!
Мели е станала фен на шоколада,направо е в състояние не знам колко да изяде,ако и дам.Не знам защо,но все се сещам за Дари/не че при нея от това е станало/.
Целувки от нас с Мели!  bouquet

# 202
  • Мнения: 1 698
Не, вече не ходи на градина. Трябваше ни време да я стабилизираме в къщи, а и да се успокоим малко. На нея й останаха само лошите спомени от градината, нали ходи само две пълни седмици и това беше най-ревливият период. Освен това тя тогава е била болна, изобщо не й е било до игра и деца, та сега започвам да я убеждавам колко е хубаво на градина. Мисля напролет да ходим двете за половин ден. Наобяд ще си я взимам, за да не спи там, а и следобед дават предимно сладки неща за закуска, което не ме устройва. Този път обаче смятам всичко да стане плавно и спокойно, а не да плаче пак неутешимо. Ще видим, дано не ми излязат криви плановете. Има и една групичка с дечица с диабет в София, но е доста далеч от нас, в центъра и няма кой да я кара до там и да я взима, с тези задръствания ще ми отнема много време, затова този вариант за сега не го мисля.

# 203
  • София
  • Мнения: 11 715
Ще свикне сред децата и дори ще и хареса.Особено пък като няма да я пускаш да спи там.За децата това е един от кошмарите на градината /спането там/.
По трудното е с храната,но вяравм,че нещата ще се наредят!

# 204
  • Мнения: 592
Мимес - успех ви пожелавам мила. Много целувки на сладката Дари  Hug - скоро разгледах снимките ви - много сте сладки. Дано малката свикне безпроблемно с детската градина, а пък и правилно си го замислила - по добре плавно да става прехода - наистина няма нужда да се стресират децата. Разбира се когато е възможно и има кой да се грижи за нея. Понякога малките ги оставяме понеже сме принудени да започнем работа, но ако има възможност по-добре да им отделим необходимото време за прехода. Цунки  Heart Eyes

# 205
  • Мнения: 1 698
Права си Теди. Миналият път обаче аз също исках да стане плавно и безболезнено, но учителките в детската не разрешиха. Щели да свикнат децата и на втората, третата седмица да не плачат, то така и стана, но моето детенце запомни само първите си две седмици в детската и спомените са й кошмарни.  До скоро почваше да плаче като й спомена детската градина. А аз вече ще съм ангажирана с нея постоянно, поне докато почне сама да се оправя, което няма да е скоро. Мераците ми за работа и развитие заминаха в миналото или се отдалечават много в бъдещето. Ама здраве да е само, ще се оправим някак, само Дари да е добре.

Има ли новини от Илиянчето, дали вече са си в къщи? Grinning

# 206
  • Мнения: 592
Зависи колко време ще ги държат след секцио-то. И аз нямам търпение да я чуя - дано всичко е наред и много бързо да се прибират вече при татко и кака. Те милите и те тръпнат в очакване вече. Прекрасни моменти...  Heart Eyes

# 207
  • Мнения: 592
А сегаааааааааа - Петенце - хванах те - къде се спотайваш и само шпионираш  Heart Eyes Какво правят двете сладуранки? Давай разказвай - много време не съм те засичала  Hug

# 208
  • Мнения: 734
А сегаааааааааа - Петенце - хванах те - къде се спотайваш и само шпионираш  Heart Eyes Какво правят двете сладуранки? Давай разказвай - много време не съм те засичала  Hug

Честита Нова Година на всички! Бъдете здрави и щастливи;))

...гледам тия дето родиха дали са се появили и тия дето забременяха дали са се разкрили;))

Добре дошъл на Александър и честито на Иле, Боби и Вава! Нека да расте здрав, силен, умен и красив и ....да го запознаем с Елоди лятото;)) На мама - бързо възстановяване!

Мимес...целуни красавицата от нас! Ако е в по слаба фаза диабета се лекува със строга диета...Дано се оправи детенцето!

Искам да ви споделя една хавайска рецепта за лекуване на грипа при деца:
Бях скептична в началото, но действа като магия!!

1 с. л. изсушени quince seed - май това е диулево семе се варят 3 мин в 200 г. вода.
Изцежда се. Подсладява се леко и се пие на 3 пъти, 3 дни. Лекува кашлица и хрема. От суха магарешка кашлица, детето спира да кашля след 2рата доза!!На другия ден се кърти, на 3тия ден е здраво;)

Последна редакция: сб, 19 яну 2008, 22:31 от Jungle

# 209
  • Мнения: 592
... има ли още бремелинки?  newsm78 Thinking хмммм или аз съм пропуснала Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт