Отговори
# 60
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Хамелионче, тази вкусотия ти ли я сътвори?

# 61
  • София
  • Мнения: 2 706
Мерси за човека, Нана, но ми каза - мНого късно си се сетила момиче. Всичко било фул, при това му звъннах още тогава, като ми даде телефона. Не намерихме вила, но здраве да е, най-вероятно ще направим един купон в къщи с приятели с деца, но не сме решили още окончателно.

Али, значи вратичките ви все пак са от МДФ фурнирован нали така? А останалото е ПДЧ? Щото и ние сме се спряли на тоя вариант. Не знам как ще се справи момчето с изработването, но за тия пари ще преглътна някой и друг недостатък.

Сети, потърси в Марсел - магазини за играчки, сигурно ги има и онлайн, та може да звъннеш да питаш. Ако минавам и аз ще попитам.


Ивайла отговаря като Яна - я червен, я зелен подарък. Сега казва, че дядо Коледа ще и донесе чадърче, защото онзи ден като валеше искаше чадърче, та понеже знам, че баба, дядо и леля ми ще и подарят и чадърче, та използвах случая да и кажа.
Аз и купих гипсови фигурки с боички за рисуване, и без друго ще получи сума ти други подаръци, това и е достатъчно.

Колкото до говоренето оня ден каза на баба ми: Бабо, искаш ли като се наспиш да се облечеме и да излезем навън, където ти да ми хванеш едно котенце.
Любимата и игра е да си прави къщи и да си реди легла, слага всички огромни плюшени животни из къщи, всяко завива с отделна завивка, понякога даже не ми дава да влизам при тях.

Мен ме е ударила коледната вълна - снощи украсявах меденките, които правихме с Ивайла, сега ще редя лампички и ще доукрасявам елхата може би.


Да ви питам - дечките ви лесно ли оставят да спят при баба, дядо нощем?

# 62
  • Мнения: 592
Nanse ще ми се да я бях приготвила тази вкусотия аз, но уви не обичам да се задържам много в кухнята  Blush.  Намерих просто картинка от интернет за да почерпя - но майка ми снощи вечерта приготви същата риба - страхотно я прави с лук и орехи - ммммммммм вкусотия.

Последна редакция: пт, 07 дек 2007, 21:52 от HappyHamelionche

# 63
  • София
  • Мнения: 2 164
Здрасти, добрах се до компа  Hug

Честит Имен Ден на Ники! Да си носи със здраве името! И да е много усмихнат!

За подаръците и аз съм се видяла в чудо, да не говорим, че изобщо не съм ходила по магазините. И в онлайн магазините не съм гледала  Rolling Eyes
Емма и тя като Яна иска "розов подарък", обаче "голям и с розови бонки", също и "голям син подарък със сини бонки"  Joy. Толкоз.
Иначе калпзанката всичко си има, най-вероятно ще й вземем пъзели, мозайки, на глинените формички, 'дето Сънчо спомена, и аз съм й хвърлила око. Микрофон вече има, на стойка, голям купон става, но за една седмица му изтощи батериите  Mr. Green

Споделих ли, че за три поредни дни дъщеря ми си изпотроши главата  ooooh!
Първо падна от масата със задно салто на главата си, на другия ден се затича с бясна сила към мен и също толкова бясно се заби в ръба на холната маса - кръв, ужас, трябваше да ходим в Пирогов да я лепят (да не загрозим детето, както се изрази пед-ката й), но не отидохме, било на милиметри от окото и като мига, щяла да го разлепи - резултатът е в момента синьо-мораво око (клепач) във всички цветове на дъгата и голяма коричка от веждата до долния клепач. На третия ден, за което и аз имам вина  Embarassed, я удари вратата на колата (мислех, че се е застопорила).
Та така.

Къщата ми прилича на хан, нямам изобщо коледно настроение, още не съм направила украсата, не знам кога кога ще смогна...
Уф, оплаках се  Sad

Свиркайте за бирената като решите!

 Hug Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 516
Привет и от мен!
Еееееееее Хотче, целувки на сладката Емма и прегръдки дано да нямате повече инциденти ooooh!.
Теди, аз риба много-много не обичам ама като я гледам тази снимка ми идва да ям ям ям  Mr. Green Joy Свеки я прави по същия начин но познай дали я опитах hahaha Thinking
Честито на именниците и рожденниците със закъснение, но ни нямаше и неможах да ви поздравя Hug
Бяхме у мама и тати малко, мъжо пак беше на курс и така.
Още се чудим какво newsm78 да ни донесе дядо Коледа и в яслите и не мога да измислим, затрупани сме с играчки ужас  newsm78
Айде до после чао за сега   chef ще загори тенджерата Laughing

# 65
  • Мнения: 516
Добро утро момичета! Хайде на кафенце, какво ще кажете?

Днес мислим да ходим на Коледния базар в панаира да си купим някои други работи. Идват банкети, празници трябва да се понакиприм Wink Sunglasses.
И ние като бивши студенти празнувахме, изкарахме си супер със приятели и кумовете.

Я да ви питам какви подаръци мислите да купите за яслите, нали и там ще имат празненство? newsm78
Хайде след малко идвам, че Роси искала макарони  Shocked отивам дано се включи някой да си побъбрим Hug

# 66
  • Мнения: 1 006
Добро утро!

На мен нещо ми е криво и тъжно и затова не пиша....

и пак съм с мигрена Sick

Сиси, кажи после за базара, че и аз мислех да отскоча до там, ама с тая глава никъде не мога да ходя...

# 67
  • Варна
  • Мнения: 974
Ей какви са тези настроения...я по-ведро!!! Коледа идва все пак!
Велизара иска количка за кукла, ама от онези по-големите лежащите, още от Август си я е заплюла за подарък от Дядо Коледа.
Аз подаръците ги поръчах онлайн, щото хич не ми се разхожда с хлапе и корем п магазините. ooooh!

Иначе Велизара от по другата седмица ще тръгва вече на ясла. Тази седмица ще и правя изследвания. И после тръгва. Дано да не ни мине котка път. Тя досега кажи-речи месец ходеше при баба си, в една полудневна занималня, но там децата са над 3 год., а и на половин ден мен честно казано не ме устройва, защото един месец са сутрин един следобяд, и когато е следобяд нямат възможност да спят , пък те са още малки душици и им трябва сън.

Аз съм добре, тоз младеж ме разпъна от ритане. МОже би тази седмица ще разбера кога ще се раждаме.

Хотче, и теб какво те е сполетяло...горкичката Емичка!! Да я нацелуваш. Тя и Велизара онзи днес е пльосна на едни плочки, но се разминахме само с цицина.
Вие няма ли да почивате по празниците. Не я мисли толкова тази къща, каквото такова. Да сет живи и здрави пък къщата ще я подредиш!  bouquet

Теди, не ти е до празници на теб!! Дръж още малко, нали е за добро!!  bouquet

Нансе, и мойта много си пада по гладенето, по натам ще и взема и аз една. А микрофон умишлено се спирам да и взема, че няма да има спокойствие и горкото бебе как ще спи на нейните изпълнения!! Joy Joy

# 68
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 739
Сети, такива джуджета продават в Хиполенд и в Метро. Има ги поотделно по едно джудже и Снежанка я има в няколко варианта. Казвам ти го от първа ръка, защото това е подаръка на Флора за Коледа и обиколих всички магазини. А сега в Метро имало и по-големи джуджета по около 30 лв.

Ели, каква е тази серия дето ви е подпукала с ударите. И Флора беше влезнала в такава фаза - притиснаха й на вратата в яслата палеца и й падна нокъта, беше със синьо око защото ударила Ицо на яслата и той й отговорил, сестра й щеше да й избие всичките зъби без да иска с една чиния. Просто имаше невероятен вид  Crazy

# 69
  • Мнения: 3 356
Здравейте и от нас.
Бобката заспа в 17.30 ч.  Rolling Eyes ,не ме питайте през ноща какво ще ме чака.
Сега под ред.Изобщо вече не броя колко пъти си удря главата.То си е постоянно.Други сериозни контузии,освен одрасквания от яслата не е имал.
И аз по накупих малко подаръци,като взема заплата ще до взема каквото е останало.За сега Бобката е със следните:Чичо доктор в куфар,два комплекта с инструменти,Динозавър ,който снася яйца,пантофи с маймуни и маскировъчен панталон.Чудя се още за ксилофон и касов апарат.Тази седмица ще го доизмъдря.Още нищо не съм украсявала,нямам особено време.Сдухала съм от работа и единствената ми мечта е да си легна.Но не се получава за съжаление.Следващата съб.-нед съм принципно почивка (ако не ме накарат да работя) ,та мисля да поизчистя като хората и да поокрася малко.

# 70
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Здравейте,

и ние донакупихме за Луси в събота кухня и микровълнова печка, да готви. И един чичо доктор!

Сънчо, я кажи отде тез глинени фигурки?

# 71
  • София
  • Мнения: 2 706
Нана, взех ги от една книжарница, която се намира на края на ЗАимов, общо взето диагонално на Малък градски зад Канала. Струва 6 лева - три глинени фигури среден размер с бои и четка.
Но си мисля, че не може да няма само глинени фигурки в магазините за художествени материали, на Кра-кра се сещам за един такъв - срещу Виенската сладкарница (тази срещу П-ка на съветската армия), както и на Шипка 6, в Слънчоглед на Иван Вазов не съм виждала.

# 72
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Сънчо, благодаря!

# 73
  • Мнения: 3 698
Аз да се похваля, събрахме джуджетата и Снежанка, сега пада една игра, събличаме ги, къпе ги, лекува ги, храни ги, прави сценки с тях-взима две и започва: "здлавей, аз съм Глупи, а ти како павиш? Ооо, Сънливко, икаш ли кафе?" Нещо такова ...  Laughing

Целувчици за Еммичка, да няма повече такива падания  Hug

От мен успешна седмица  bouquet !

# 74
  • Мнения: 592
Мацки успешна седмица и от мен  Hug
Моите хора вече са пристигнали в София. Мама пак остана сама  Cry - дано не е за дълго.
Хот Ели - дано не се повтарят паданията, те щурачетата не се спират ...  Heart Eyes
Браво на Лорката Simple Smile представям си я каква е скица като нарежда така Simple Smile  Heart Eyes Hug
Приятна седмица момичета.

Общи условия

Активация на акаунт