Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 38

  • 38 691
  • 995
  •   1
Отговори
# 975
da de,az vijdam che pishe,no dali si otgovarq,poneje vidqh nqkakvi strashni shemi za celene na tochniq razmer Simple Smile

# 976
  • Мнения: 1 196
Схемите въобще не са страшни, мисля че си отговаря, на моя този размер му взимам - 185см  -  83кг, но той носи малко по-прилепнало по тялото и леко са му късички ръцете    hahaha

# 977
  • София
  • Мнения: 423
А пък моя човек миналата седмица го пратих на митницата да вземе 2 поръчки,но било дошло само Гракото .Жените там вече го познават по физиономия и го помолили да отвори кашона и да им го покаже.И той като отворил сергията... JoyВсички много го харесали

Хахаха... твоят ли е бил? Жените в митницата ми разказаха за него, че видяли Гракото. Един много мил татко им го показал, дори им го сглобил. Разкошно било... а и таткото си го бивало...   Joy Joy Joy

Thinking Май е време вече да се бракуваме newsm78                                                                               

# 978
  • София
  • Мнения: 4 578
А пък моя човек миналата седмица го пратих на митницата да вземе 2 поръчки,но било дошло само Гракото .Жените там вече го познават по физиономия и го помолили да отвори кашона и да им го покаже.И той като отворил сергията... JoyВсички много го харесали

Хахаха... твоят ли е бил? Жените в митницата ми разказаха за него, че видяли Гракото. Един много мил татко им го показал, дори им го сглобил. Разкошно било... а и таткото си го бивало...   Joy Joy Joy

Thinking Май е време вече да се бракуваме newsm78                                                                               
Бързай, докато не са го подхванали митничарките  Joy

# 979
  • Мнения: 635
http://www.laredoute.fr/vente-pyjama-col-chemisier-imprime-comme … e&pagesize=16

Някой да  епоръчвал тая пижама, дали каква материя е ?

# 980
  • Мнения: 2 609
Някой дали е поръчвал тази блуза?
Отзиви?
Как е материята, дебелина?


# 981
  • Мнения: 4 176
Ауууу кари голяма грешка. Кликнах ти на подписа smile3511

# 982
  • Мнения: 449
Кари, аз съм я поръчвала за сина на моя приятелка. Същата е като на картинката, по-скоро тънка, в никакъв случай ватирана или нещо подобно-тънко трико, но аз лично много я харесах, ефектна е  Peace

# 983
  • Мнения: 2 609
Avgusta, благодаря ти.

# 984
  • София
  • Мнения: 3 328
Ауууу кари голяма грешка. Кликнах ти на подписа smile3511
Нали знаеш кое ликвидирало котката  Joy

# 985
  • Мнения: 1 263
Някой има ли идея защо тоя не мога да го напъхам в кошницата? http://www.laredoute.fr/vente-buzz-leclair.aspx?productid=324129 … &pagesize=12#    Thinking
Дебна го от известно време, нямаше наличност и сега като дава "Disponible immédiatement" не ще да влезе в кошницата Sad
И още- някой може ли да разгадае колко е височината му? Никъде не виждам цифри...може би е дадено някъде по-описателно  Rolling Eyes

Последна редакция: нд, 02 дек 2007, 21:33 от hot snow

# 986
  • Мнения: 2 697
Да се оплача - от твърде голямо мъдруване, поне при мен кодът за еленчето вече не може да се използва Sad
Ще поръчвам май комплекта за вино като подарък на майка ми  Mr. Green

# 987
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
комплекта нали вече не беше активен

# 988
  • Мнения: 1 368
Да, и аз го постигнах номера с изпразването на кошницата, след изреждане на 1000 неактивни кода ... #Cussing out
Беше писал някой назад, но аз  не запомних референциите на артикулите - сега пак ще падне търсене.

# 989
  • Мнения: 1 655
Някой който е купил такова сако моля за повече инфо
http://www.laredoute.fr/vente-la-petite-veste-a-carreaux-en-tiss … e&pagesize=16

Общи условия

Активация на акаунт