Сливен 20

  • 16 496
  • 295
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 888
Дидее,мене що не ме броиш,а?  Crossing Arms
Аз вече даже съобщих на мойто мило ,че утре съм оф-лайн след 19.00ч.,   Sunglasses
Диде,ходихте ли до бебешкия?Их,така ме е яд,че не разбрах по-рано за това...щях да донеса и аз нещата,които са в мен.Ама карай де  Hug

# 271
  • Мнения: 200
Добро утро!

За срещата и аз съм ЗА!

Дидке, включвайй ме в списъка! Hug

Лек и усмихнат ден! Целувки!

# 272
  • Мнения: 119
Добро утро!

Бройте и мен!

Ако съм на работа ще се включа след 21.00 часа.



# 273
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Приятно изкарване  Flutter
Да внимавате на връщане с хълцането  Mr. Green

Аз за съжаление не мога да дойда, защото служебното ни мероприятие е довечера  Whistling Whistling

# 274
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Аз до тук забелязах точно 3-ма души дето не са разбрали, че това за довечера се отмени. Wink
Списъка, който е по-горе е за другата седмица.

# 275
  • Мнения: 1 040
Ехей, здравейте  Hug
Ей ме на и мен  Mr. Green Аз бях 10 дни в Търново на очни и сега релаксирам (доколкото ми позволява малкото диване Whistling)

За срещата, твърдо ДА  Sunglasses Бройте и мен, ако не ми мине черна котка път, ще съм на линия  bowuu За мястото нямам претенции, така че каквото решите  Peace

# 276
  • Мнения: 7 430

ЕдинадесеТ бройки...но както е писала Меги, МЕРОПРИЯТИЕТО щЕ Е СЛЕДВАщАТА СЕДМИЦА Wink четвъртък или петък Peace (27 - 28.12)

1.Меги
2.Теди
3.Катето Сливен
4.Милче
5.Нели
6.Лони
7.Женшен
8.аз
9.мама Севи
10.Силви
11.РЕнка
12.Дидунчето

.....аз съм много зле  ooooh! снощи празнувахме рожден ден на братовчед ми и съм Tired
Ако на събирането пия, ме ударете с някоя бутилка, моля  Mr. Green

# 277
  • Мнения: 888
Аз разбрах бре.....как да не съм разбрала  bowuu
Давайте да мислим къде ще ходим и да се резервира,защото повярвайте без резервация надали ще намерим свободни места м/у Коледа и Нова Година.

# 278
  • Мнения: 2 000
Какво ще кажете за "Терасата"? Аз съм много зле със заведенията, щото никъде не ходя, ама сега се сетих за там.

# 279
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 391
здравейте и от мен аз другата седмица на 27 няма да мога да дойда  рожден ден на мъжа за 28 ще направя всичко възможно да съм там да се запознаем

# 280
  • Мнения: 2 000
Аз мисля, че най-удачно е 28.12, защото 27 е празник и половината сигурно ще са на имен ден.

# 281
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 391
28 e добре само да питам с мъже ли

# 282
  • Мнения: 2 000
Казаха момичетата, че без мъже, макар, че аз нямам против и с мъжете да е. Аз моя навсякъде го мъкна(щото той иначе само пред компютъра стои) и той все мърмори  Laughing

# 283
  • Мнения: 48
 LaughingАми незнам,при мен въобще не стои на дневен ред този въпрос.Нали някой трябва да гледа детето Mr. Green

# 284
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Аз идвам без него. А Катето не си я представям без нейния Grinning

Общи условия

Активация на акаунт