Записване за детски и дамски блузки!!!

  • 30 129
  • 763
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 3 091
Рокси, значи трябва да съм доволна от моята банка! звъняха по телефона да разгадаем основанието за плащане... Даже писах, че ми развалиха изненадата.

Нямам търпение! Специални благодарности на организаторите! Шаманката,   bouquet

# 331
  • Мнения: 4 300
Рокси, значи трябва да съм доволна от моята банка! звъняха по телефона да разгадаем основанието за плащане... Даже писах, че ми развалиха изненадата.

Нямам търпение! Специални благодарности на организаторите! Шаманката,   bouquet
Ако някой от банката се обади да пита мъжа ми за нещо, наредено от моята сметка, ще ги навра сещаш се къде. КАкто казва един от шефовете ми това, което отличава банката от селска поща, е дискретността.
Но все пак за целите на тениските се радвам че са ти се обадили и са написали ник-а ти като хората Hug

# 332
  • Мнения: 3 718
Между другото, май ще успеем да уредим детските блузки да са от хубав памучен рипс.

# 333
  • София
  • Мнения: 1 775
Както казва един от шефовете ми това, което отличава банката от селска поща, е дискретността.
Да, да, на мен всеки месец ми звънят от Пощенска да ме питат за една позната на мъжът ми ( и на мен), която закъснява със плащането. А той дори не и е поръчител  newsm78. Последният път не издържах и им казах, че би трябвало него да питат, а не мен. Така де, може и любовница да му е.
Шаманката, супер   bouquet.

# 334
  • под дъгата
  • Мнения: 630
А дамските блузи последно бели ли остават? Rolling Eyes

# 335
  • Мнения: 3 718
А дамските блузи последно бели ли остават? Rolling Eyes
Утре чакам остри и може и да са бежови

# 336
# 337
  • Мнения: 3 034
ето отчет - днес превели парички една майка и два броя мрънкащи деца около нея. към 17 часа.

рапорт даден. Mr. Green

# 338
  • Мнения: 1 328
Хайде и аз да обясня - има ме там като JENNY, днес ги пуснах иначе парите и вече фигурирам в белите редове Wink

# 339
  • Мнения: 1 216
и аз успях и преведох 27лв.
Ако съм в сиво в списъка значи е Ок, нали?

# 340
  • Мнения: 3 695
Преведох днес парички, сигурно ще съм в понеделнишкия списък.
Благодарности на организаторките!  Hug

# 341
  • Мнения: 78
Рокси, аз съм Таня Пешева  - Т Simple Smile

# 342
  • софия
  • Мнения: 25 960
Днес и аз преведох парите и съм кафеничкава Crazy. Пропуснала съм какво значи, но се надявам да е ОК. Hug

# 343
  • Мнения: 1 216
Р0кси,  в последния списък срещу името ми пише 3, дали е бр на блузките, щото МОИТЕ СА 4: 2 детски и за мама и тати по 1/
внесох 27 лв

# 344
  • Мнения: 4 300
Момичета, ще коригирам утре каквото сте ми написали....

Общи условия

Активация на акаунт