Отговори
# 60
# 61
# 62
  • Мнения: 3 219
Ето ги "Добруджанките", за тези ,които успяха да изчакат, ама отдавна са изядени от мъжкото съсловие в нас...



Тони, как си, мила, с тази работа съвсем ни заряза, и в скайпа не те виждам даже Hug
Дани е добре, леко е зачервено, но бесней и лудей из нас.

Ух, снимката е огромна,ша ма прощавате Embarassed, на живо по-добре изглеждаха.

# 63
  • Разград-София
  • Мнения: 273
леле Бубе какви вкусотии пускаш посреднощ сега отивам да ям че огладнях само докато ги гледам  Mr. Green Crazy

Честита годишнина на Поли . Много здраве и щастие ви желая от сърце и любовта ви никога да не угасва.

Много се радвам сладури че се разписахте ,много се радвам че имаме нови попълнения и че ви е харесала темата.
Около мен няма нищо ново и за това честно казано не пиша ,защото нямам какво да кажа ,но чета редовно.Надявам се скоро да има с какво да се хваля.

За сега ви желая лека нощ ,а утре кафето е от мен  Mr. Green Crazy

Целувки на всички  Hug  bouquet Heart Eyes

# 64
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Добро утро сладки мои !
Хайде на кафето ....  Mr. Green


# 65
  • Мнения: 500
Пуууу,ти сън не си спала ,мари! Mr. GreenМерси за кафенцето!  bouquet
А добро утро и от мен.Закуска няма да ви пускам днес,щото от вчерашната голямо бунтуване ми се бунтува стомаха... Crazy
Айде ставам,че сутрин компа е на мъжо.

# 66
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Пуууу,ти сън не си спала ,мари! Mr. GreenМерси за кафенцето!  bouquet

Е какво да правя ,като не ме лови сън и се моткам из форума. А ти много нагло ми избяга .... тъкмо викам с Мира ще си пия кафето пък ти избега . Ама тая вечер ще се реваншираш с ракията  Mr. Green Mr. Green

# 67
  • Мнения: 500
Немаш грижа! newsm10

# 68
  • Мнения: 50
Здравейте  Hug. Честита годишнина на Поли   bouquet. И ние искаме да дойдем на срещата  Crossing Arms, ама няма как. У Софийско е кучешки студ от вчера насам. Поздрави и целувки от нас. Павла е добре засега, преборихме разтройството май  Praynig. Ама се чудя това дете защо не яде вачер вкъщи, на яслата си похапвала доста добре Rolling Eyes, а у нас капризничи и почти не яде. Някой има ли такъв проблем newsm78.

Мирка, само така, продължавай да поддържаш темата Mr. Green.

Аз вечер не мога да се включвам с мезето и ракията, че много рано лягаме, но виж сутрин се наслаждавам на кафенцето. А, Буби, тия добружанки много гот изглеждат, другия път като си дойдем, направо у вас идваме  Mr. Green.

айде, лек ви ден. утре е петъък  Mr. Green.

# 69
  • Мнения: 500
А после идва съботаааа! Mr. Green

# 70
  • Разград-София
  • Мнения: 273
А после идва съботаааа! Mr. Green

Ти нали на работа щеше да ходиш бе Мире ....  май май ще ти порасне нослето  Outta Joint   Joy  шегувам се

# 71
  • Мнения: 441
Добро утро и от мен ето го и сутрешното кафенце   chef bowuu

# 72
  • Мнения: 500
Стига с туй кафе бе!Ще се разтреперя! Crazy
Щях да ходя,ама превоза ми го няма,автобуса е в 10,30.... Mr. Green

# 73
  • Мнения: 3 219
Миме, страшен аватар Crazy Crazy Crazy

# 74
  • Мнения: 292
Никой не дава закуска хайде аз да съм Simple Smile


Общи условия

Активация на акаунт