Провалите в секса причина ли са за развод?

  • 24 973
  • 400
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 2 908
НЕ е причина за развод.Аз съм на 26г,а правя секс веднъж или два пъти в месеца-да не съм умряла или да искам да се развеждам?В този форум явно пишат основно секс маниячки. Rolling EyesИма къде,къде по-важни работи от секса-а повярвай ми,докато срещна сегашният си съпруг с какви съм излизала-не мисля,че ще си намеря по-добър от него-помага за детето(всичко,което аз върша),мие чинии,бърше прах,пуска електроуреди,бърше прозорци,обича ме ужасно много,уважава ме,...да,и аз за единият секс,ще го напусна ,за да се сексувам с някой орангутан,който нито ще ме уважава,нито ще ми помага така...мерсаж!!!
Преди да родя обичах секса и обичах да го правим-след раждането не обичам-това е-нещо се пречупи и не ме интересува особено,той е все изморен,много работи,сещаме се от дъжд на вятър,ама много рядко,и за това ще хукна да се развеждам,щото ме сърби и не мога повече...Абе много тъпи отговори има в някои теми... ooooh!

Последна редакция: пт, 07 дек 2007, 18:16 от афродита

# 331
Не съм обърнала внимание дали има от онези "тъпи отговори", които имаш пред вид. Важното е, че тези , които пишем тук, че имаме проблеми със секса, не сме казали, че ще се разведем заради това. Сподеяме си, нали сме съзаклятници,
Другото което е, че напълно подкрепям твоето мнение:
...да,и аз за единият секс,ще го напусна ,за да се сексувам с някой орангутан,който нито ще ме уважава,нито ще ми помага така...мерсаж!!!
Блазя ти за това, че нямаш нужда от повече секс... Защото е голямо бреме да се гледаш всеки ден с някого, когото желаеш до пощуряване, да спиш до него, да си около него... и той да не отговаря на желанието ти... Ако не изпитвах нужда от секс, щях да съм най-спокойната жена на земята. Понякога даже замислям да отида при гинеколога ми и да го накарам да ми изпише някакви хапчета за убиване на желанието.

# 332
Между другото замисляли ли сте се по въпроса дали да не прибегнете към някакви санкции кум себе си, за да се спасите от нуждата и желанието за секс?  Stop Нямам пред вид самоубийство.  Naughty Имам пред вид примерно гинекологът ми да ми изпише някакви хапчета за убиване желанието за секс. Или някакви специални техники от древните учения... Де да знам... Но определено имам нужда да ликвидирам необходимостта от секс...

# 333
  • Мнения: 2 759
...Между другото замисляли ли сте се по въпроса...
                   Не  Naughty. Както вече писах обаче, съм си мислела него да 'засиля'  Whistling.

# 334
  • Мнения: 1 008
НЕ е причина за развод.Аз съм на 26г,а правя секс веднъж или два пъти в месеца-да не съм умряла или да искам да се развеждам?В този форум явно пишат основно секс маниячки. Rolling EyesИма къде,къде по-важни работи от секса-а повярвай ми,докато срещна сегашният си съпруг с какви съм излизала-не мисля,че ще си намеря по-добър от него-помага за детето(всичко,което аз върша),мие чинии,бърше прах,пуска електроуреди,бърше прозорци,обича ме ужасно много,уважава ме,...да,и аз за единият секс,ще го напусна ,за да се сексувам с някой орангутан,който нито ще ме уважава,нито ще ми помага така...мерсаж!!!
Преди да родя обичах секса и обичах да го правим-след раждането не обичам-това е-нещо се пречупи и не ме интересува особено,той е все изморен,много работи,сещаме се от дъжд на вятър,ама много рядко,и за това ще хукна да се развеждам,щото ме сърби и не мога повече...Абе много тъпи отговори има в някои теми... ooooh! Аз не съм секс маниячка. За съжаление мъж ми не мие прозорци, не пуска прахосмукачка, не шие, не бродира и т.н. Правим секс 2-3 пъти седмично( понякога и по-често, понякога по-рядко,зависи), обичаме секса,, обичаме се,уважаваме се. Не сме тъпанари и той определено не е урангутан.

# 335
  • Мнения: 192
...Второто е, че на частният бизнес лошото е, че никога не е сатбилен, никога не е успокояващ и много ограбва хората. Ограбва емоционално, ограбва спокойствието , чувството за стабилност, ценностите, отношенията с близките, с приятелите, с непознатите дори. 24 часа в денонощието човек е зает и е на нокти, независимо за какъв бизнес става дума (тук дори не говоря за бизнес, в който става нещо нелегално). Този постоянен стрес изцежда организма, а при мъжете специално изчерпва тестостерона... И с времето става все по-безмилостен....

Тук съм абсолютно съгласен с теб. Не може да си предстваиш колко си права... Получава се нещо като омагьосване, винаги бизнеса идва на преден план. Ами при теб миличка вероятно това е и основния проблем. И аз съм минал по тая пътечка, отдавайки се изцяло на идеята за бизнес и пари. И мислейки си че те са най важното. Лошото на това е че парите (и бизнеса) са като наркотик, абсолютно ти изяждат тестостерона, за секс не се и замисляш изобщо, абе то всичко ти остава на заден план.
Аз не знам как го преодолях това. В един момент се замислих че има и много по важни неща - най вече семейството, жената, дечицата... миговете които сме заедно... От тук насетне всичко останало отива на заден план... таковал съм го в бизнеса... а после за абсолютен майтап бизнеса тръгна още по добре ,т.е. колкото по малко му обръщах внимание толкова по добре взе да се развива.
Не знам дали е универсална рецепта, но при мен даде някакъв ефект. Да осъзнаеш че не си незаменим. Че и без теб бизнеса ще се развива. Може да звучи като абсолютна глупост....но факт....

Та в тая връзка - дръпни го малко от тоя бизнес, покажи му че обичаш и държиш на него, не на бизнеса му,не на високия стандарт, не на джиповете , не на снобските кръчми и SPA комплекси. И тогава има шанс човека да се освести и нещата да се оправят. 

# 336
Да осъзнаеш че не си незаменим. Че и без теб бизнеса ще се развива. Може да звучи като абсолютна глупост....но факт....

Та в тая връзка - дръпни го малко от тоя бизнес, покажи му че обичаш и държиш на него, не на бизнеса му,не на високия стандарт, не на джиповете , не на снобските кръчми и SPA комплекси. И тогава има шанс човека да се освести и нещата да се оправят. 
Не става да го убеждавам, че е незаменим, защото в конкретната ситуация би било неадекватно...
А колкото до това дали знае на кого държа - на него или на високия стандарт... Той много добре зане, че държа на него. Имало е стотици случаи, в които това е ставало ясно. А и бизнесът му е семеен и се дели на 4, така че пари за спа хотели не остават. Не сме се издокарали в маркови дрехи и не ходим на почивка на остров Капри например... И това не му дава въобще да се отпусне, защото вижда другите хора с частен бизнес как баровски живеят, пък той блъска денонощно и не е милионер. КАто започнат мъжете да се сравняват и става лошо... В наши дни по-тънкият портфейл е много по-смазващ психиката от по-късото мъжко достойнство...

# 337
Аз съвсем се обърках тези дни. Последното 20 е, че мъжът ми твърди, че това, че спя в детската стая, е една от причините, че не правим секс. ( сексът вече едвам го докарваме до 2 пъти месечно...) А аз не мога да го разбера това като през останалото време, в което не спя при детето и той не е на работа, съм все около него и го опсипвам с купища внимание, гоня го да го целувам и прегръщам, бутам се в него... НЕ виждам как докато спим заедно ще има по-добър ефект от останалото време, в което сме заедно. Още повече, че ако се преместя при него в спалнята, сънят ми няма да е пълноценен. Ще слухтя цяла нощ за детето, а и мъжът ми похърква доста сериозно... 

# 338
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз съвсем се обърках тези дни. Последното 20 е, че мъжът ми твърди, че това, че спя в детската стая, е една от причините, че не правим секс. ( сексът вече едвам го докарваме до 2 пъти месечно...) А аз не мога да го разбера това като през останалото време, в което не спя при детето и той не е на работа, съм все около него и го опсипвам с купища внимание, гоня го да го целувам и прегръщам, бутам се в него... НЕ виждам как докато спим заедно ще има по-добър ефект от останалото време, в което сме заедно. Още повече, че ако се преместя при него в спалнята, сънят ми няма да е пълноценен. Ще слухтя цяла нощ за детето, а и мъжът ми похърква доста сериозно... 

Добре е, премести се. Ако трябва купи си бейби фон. Пробвай, нищо не ти пречи, все пак нещо е казал по въпроса, не пренебрегвай думите му.

# 339
  • Мнения: 2 908
НЕ е причина за развод.Аз съм на 26г,а правя секс веднъж или два пъти в месеца-да не съм умряла или да искам да се развеждам?В този форум явно пишат основно секс маниячки. Rolling EyesИма къде,къде по-важни работи от секса-а повярвай ми,докато срещна сегашният си съпруг с какви съм излизала-не мисля,че ще си намеря по-добър от него-помага за детето(всичко,което аз върша),мие чинии,бърше прах,пуска електроуреди,бърше прозорци,обича ме ужасно много,уважава ме,...да,и аз за единият секс,ще го напусна ,за да се сексувам с някой орангутан,който нито ще ме уважава,нито ще ми помага така...мерсаж!!!
Преди да родя обичах секса и обичах да го правим-след раждането не обичам-това е-нещо се пречупи и не ме интересува особено,той е все изморен,много работи,сещаме се от дъжд на вятър,ама много рядко,и за това ще хукна да се развеждам,щото ме сърби и не мога повече...Абе много тъпи отговори има в някои теми... ooooh! Аз не съм секс маниячка. За съжаление мъж ми не мие прозорци, не пуска прахосмукачка, не шие, не бродира и т.н. Правим секс 2-3 пъти седмично( понякога и по-често, понякога по-рядко,зависи), обичаме секса,, обичаме се,уважаваме се. Не сме тъпанари и той определено не е урангутан.
Това е важно за теб явно-ако е толкова важно мъж ти да не ти помага в нищо,а да правите секс по-често-добре-ваша работа.Ама за мен мъж ,който в нищо не помага в къщи си е баш орангутан-аз лично не искам такъв-ама хора различни-това е. HugМежду другото и моят не шие и не бродира-ако и това правеше щеше не да помага,а да е обратен...И лично моето мнение,е,че жена,която твърди,че повече иска секс да има ,отколкото мъж и да и помогне в домакинската работа,си е малко секс маниячка. Rolling EyesТи може да отричаш-това си е твоето виждане по въпроса-Ако мъж ти помага в къщи,това значи и че те уважава,ако не помага с нищо-явно другото"уважение "е повече на почит... Joy-ама не знам,до колко думата тогава е истинска или в кавички Rolling Eyes
В къщи поради липса на секс не сме се карали нито веднъж,не сме имали проблеми с това,не сме имали проблеми и с уважението,помежду ни,дето поне аз смятам за истинското....Проблем е,при хора,които смятат,че всичко в брака(или почти всичко)е секс.Ей това е проблема-това е темата-както съм писала и по-горе-като ме засърби,а няма кой да ме почеше да хукна да се развеждам newsm78.Аз не мога да разбера-като се женят хората,само с идеята за секс ли се женят?Понеже секс и то по-хубав има и преди сватбата-тогава има и с различни партньори дори...

Последна редакция: пн, 10 дек 2007, 13:42 от афродита

# 340
  • София
  • Мнения: 71
Между другото замисляли ли сте се по въпроса дали да не прибегнете към някакви санкции кум себе си, за да се спасите от нуждата и желанието за секс?  Stop Нямам пред вид самоубийство.  Naughty Имам пред вид примерно гинекологът ми да ми изпише някакви хапчета за убиване желанието за секс. Или някакви специални техники от древните учения... Де да знам... Но определено имам нужда да ликвидирам необходимостта от секс...
Ааааа, древните учения! Grinning Ами да взема да те запозная с моят мъж, той колкото по - чете, толкова по - асексуален става...... Mr. Green Духовното излезе на преден план и сексът вече не му е интересен. Така че - сядай да четеш! Ако и на теб ти подейства така - ще се отървеш от мъките! Laughing Шегувам се! Аз лично не искам да си ликвидирам моето влечение, не смятам, че е прекалено силно или ненормално развито. И не искам кой знае колко много от мъжа си, но когато ти отказват и малкото, което искаш......е не е приятно.  Crossing Arms

# 341
  • Мнения: 6
Лично познавам една двойка,която се разведе поради липсата на секс.В случая беше винивна жената,защото веднага,когато започна работа си хвана любовник,а мъжът и работеше,за да издържа нея и детето,купи и кола,нае и жена да и чисти и т.н.И накрая за благодарност тя му се изплю в лицето.Сексът е важен в първите години.Прецени дали може да уважаваш човека до себе си и до колко може да приемеш липсата на секс.А най-добре е да си поприказвате за това.
Сексът е важен винаги.не само в първите години.

# 342
  • София
  • Мнения: 71
Лично познавам една двойка,която се разведе поради липсата на секс.В случая беше винивна жената,защото веднага,когато започна работа си хвана любовник,а мъжът и работеше,за да издържа нея и детето,купи и кола,нае и жена да и чисти и т.н.И накрая за благодарност тя му се изплю в лицето.Сексът е важен в първите години.Прецени дали може да уважаваш човека до себе си и до колко може да приемеш липсата на секс.А най-добре е да си поприказвате за това.
Сексът е важен винаги.не само в първите години.
Да ти дам телефона на мъжа ми, та до му го обясниш, че аз изглежда не съм достатъчно убедителна, а? Laughing Laughing Laughing

# 343
  • Мнения: 10
аз имах проблеми със секса с вече бившият ми приятел-последните 2 г от връзката ни,все аз го гоних за секс.бяхме заедно 13 г ,но моето желание към него не беше намаляло-исках си го и това си е!а той все беше много изморен и много рядко имаше желание за секс.освен това секса не беше нежен,беше по скоро секс-задоволяване.опитах се няколко пъти да му обясня,чв е това е проблем за мен,но не видях от него желание за разрешаване на проблема.е,сега когато ме напусна,мн неща ми стават ясни.проблемът не е в това,че не правите секс с мъжете си,а това че те не проявяват инициатива да разрешите проблема си,пък бил и той толкова "деликатен"!проблемът си е проблем.ако той не иска да го разрешите,понеже на него му е добре-ами тогава си направи сама извода.и за мен връзка на 1 година и нещо не е дълга.така че това не адекватно оправдание.

# 344
  • Мнения: 337
Никога секса не би могъл да бъде причина да се разделя с бащата на детето ми! Според мен е трето, да не кажа и четвъртостепенен....А има и мъже, които не са толкова сексуално активни, стига им и 1-2 пъти в месеца (напълно достатъчно според мен)
Ако ме обича, уважава и се грижи за семейството, какво значение има един секс?!!? Продават вибратори всякакви. Има и самозадоволяване. Ако и това не ти стига или не те удовлетворява, организирай си някакъв семинар там и си легни с някой.
Дори не би ми минало през ума такова нещо да ми помрачава живота и спокойствието...

Общи условия

Активация на акаунт