Готова храна или домашно приготвена?

  • 2 343
  • 60
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 351
Домашна естественно!Апък ако и плодовете,зеленчуците и месцето са също домашно производство още по добре! Peace

# 16
  • Мнения: 27 524
И аз не можах да избера между усмивка и underline,  Grinning но щях да гласувам с готова. Не за друго, а защото от мързел рядко му готвя, купувам готови, иначе домашното е сто пъти по-добро, разбира се.

# 17
  • Мнения: 707
Готвя сама на детето. Раzбира се купувала съм и готови пюрета. Твърдо ЗА домаШната кухня  Peace!

# 18
  • Мнения: 4 621
Домашно приготвената е по-добрия вариант, но моята девойка ядеше само готови пюрета ooooh!

# 19
  • София
  • Мнения: 15 222
Плодови, зеленчукови, месни-всички пюрета на Иво бяха домашни.
След 10-тия месец го записах на детска кухня, от която бях напълно доволна. Храната беше "готова", но прясно приготвена, по рецепти, по които и аз готвя за Иво в къщи. Това как се брои?  Grinning

Последна редакция: вт, 27 ное 2007, 10:33 от Vivi

# 20
  • Мнения: 8 242
Домашно  Peace

# 21
  • Мнения: 46 520
Готови за захранването купувах, до 9-10-ти месец някъде.
После 2-3 месеца само домашни пюрета.
След 1 г. мина на обща, така че не е готвено отделно за нея.

# 22
  • Мнения: 4 447
Анкетата е разбивач! Hug Ще галсувам за underline. Предпочитам да готвя  Peace вече, преди за захранването - готови и задушени зеленчуци на пара. Купувам само месни пюрета. Не ми се рискува да му готвя аз месо.

# 23
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
До около годинката съм за купешки пюрета.Но само На Хип и Семпер!Едва ли бих могла да правя толкова разннобразна храна, колкото предлагат те.Освен това там продуктите преминават някакъв контрол, а купените от пазара не.А също да призная ми е по-лесно да ги купувам, отколкото да готвя на ден по лъжичка.

# 24
  • Мнения: 508
Аз лично приготвям пюретата й ,но понякога купувам на хип.Дъщеря ми си ги хапва с удоволствие.Смятам да купувам месните пюрета когато му дойде времето.От месните ще й давам на Ганчев -имат разнообразие ,а и са достъпни като цена.Но засега домашните мисля, че са най-добри за нея.Ако имаш възможност финансова и не ти се занимава купувай, но само хип,бейбивита,гербер и т.н. тоест по-скъпите,но те са тези на който бих се доверила.На мен лично на Ганчев пюретата не ми вдъхват доверие,ще давам само месните от тях,поради финансови причини и заради разнообразието им.

# 25
  • Мнения: 3 314
дома6но приготвена   Peace

# 26
Месото не е трудно за готвене. Както вече съм писала, трудно е за намиране Sad
Обикалям месарниците и винаги казвам, че купувам за малко дете, и на два пъти са ми пробутвали старо месо(не развалено,а от старо животно).


Майчици, цялата истина е следната: не мога да ви опиша чувството на задоволство, чувството за добре свършена работа, което ме обхваща когато приготвената от мен храна се услажда на моето дете и бива изяждана с апетит. И то е доволно и щастливо , а аз- двойно по- Grinning.

# 27
  • Мнения: 1
сама си правя пюретата

# 28
  • Мнения: 337
домашно приготвена Peace

# 29
  • Мнения: 698
Да, домашно приготвена, ако знаем откъде са продуктите, с които я приготвяме. Тези на "Хип" поне са проверени за вредни вещества. Как да купя пилешко, пълно с хормони, от магазина и да го сготвя на едногодишната си дъщеря? Откъде да купя не-пластмасови домати? Когато пътуваме из страната, си купуваме от селяни моркови, картофи, които са садени не за продан, а за домашна употреба. Тогава - да. Но в повечето случаи, купеното на сляпо, е по-опасно, отколкото готовите пюрета на реномирани фирми, според мен. Едва сега започвамм да й готвя вкъщи и то подбирам какво готвя. Ако не - пак купувам готови пюрета. Не сме имали проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт