На Дядо Коледа пишем вече писъмца,да са живи и здрави Мартенските ни слънца.

  • 8 742
  • 289
  •   1
Отговори
# 225
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Привет на всички  bouquet
много се развълнувах с февруарските близнаци - да са живи и здрави! Heart Eyes
Относно коластрата - тя изобщо не е гаранция, че ще имаш много кърма.
Хубав ден на всички и много усмивки. Hug

# 226
  • Мнения: 308
   Били и да ти вдигнат телефона мисля, че няма да ти кажат ПИКа. Изискват лично да си подадеш молба.

# 227
  • Мнения: 174
Здравейте и от мен.
Да са живи и здрави малките близначета  Praynig
Много се надявам моите изблици да са от хормоните и да се укротя като родя защото иначе мъжа ми ще полудее с мен.Той е толкова кротък и мил и старателен с мен а аз постоянно мърморя за нещо и злобея казвам неща които не мисля а вечерта се наревавам докато той спи и лошото при мен е че чувството ми за вина не ме оставя дни наред след това.
Горещо ме интересува някой знае ли нещо за образованието на матката наречено ПОЛИП защото на майка ми  й установиха полип и преди два дни го отстраниха.
Хубав ден желая на всички.

# 228
  • Мнения: 82
   Добро утро!
  За полипите зная само,че се образуват на шийката на матката и предизвикват кървене.Дори по време на бременност ако прокървиш и не могат да установят от къде е дошла кръвта,проверяват за полип.

# 229
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Оле, наистина да са живи и здравички малките "Февруарчета"  Praynig
Не мога да си представя човече 1,500 кг.
А като се замисли човек, че и някоя от нас след има-няма месец може да не изчака термина  Rolling Eyes
Божа работа, но дано всичко е наред  Hug

# 230
  • Мнения: 575
Сега се връщам от лекцията, ама какъв студ е навън бррррр Crazy
Дея, как може да те домързи да станеш, ти си ни най-енергичния член на отбора Simple Smile
Събрахме се 4 момичета, запознахме се с една нова мартенска мама. Имаше томбола с награди и явно днес ни е късметлийски ден, защото всички от масата бяхме изтеглени и си тръгнахме с подаръче Laughing
Момичета и аз съм подвластна на хормоните, не че преди съм била много кротка, но сега съвсем не мога да се контролирам. Добре, че около мен всички са разбрани Embarassed
Били, наистина няма да ти кажат нищо по телефона, мен ме караха да пиша молба в НОИ за този код.

# 231
  • Мнения: 4 406
Не мога да си представя човече 1,500 кг.
аз мога. синът ми беше в кувьоз няколко дни, като се роди. в съседния имаше момиченце, родено 900 гр. и беше там вече месец. майката не се е връщала след раждането. горкото, памперса му стигаше до под мишниците, толкова дребно беше. моят син с трите си килограма ми изглеждаше като слон в сравниние с недоносеното.
радвам се , че близнаците са добре!

# 232
  • Мнения: 57
ех, че сте иzписали, ама...  Laughing
аz като ви чета оставам с убеждението, че съм от малкото супер-спокойни мами. не си спомням (ама честно) кога zа последен път съм се ядосвала zа неЩо. мъжът ми даже каzва, че трябва по-често да съм бременна  Laughing Laughing, много му е добре така- не го овиквам zа ниЩо.
стискам палци на февруарските мъничета да трупат бърzо килца и скоро мама и тати да си ги приберат у дома! хубав ден на всички!

# 233
  • Мнения: 48
Оле, наистина да са живи и здравички малките "Февруарчета"  Praynig
Не мога да си представя човече 1,500 кг.
А като се замисли човек, че и някоя от нас след има-няма месец може да не изчака термина  Rolling Eyes
Божа работа, но дано всичко е наред  Hug

Стискам палци февруарските бебчета да са добре.
Чувала съм , че близнаците често се раждат по- рано и с по - ниско тегло.
Вчера в Часът на мама даваха точно за недоносените бебета. Голям проблем е ако бебето е под 1000 грама


Предлагам няколко мами да си дадат телефоните, за да може ако се случи нещо преждевременно и при нас (не го пожелавам на никой) да може съответната мама да звънне и да ни информира. Ето моя - 0885 98 55 43
Звънете по всяко време без притеснения (пак казвам - дано не се налага скоро)

Последна редакция: чт, 29 ное 2007, 13:47 от Били_

# 234
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Предлагам няколко мами да си дадат телефоните, за да може ако се случи нещо преждевременно и при нас (не го пожелавам на никой) да може съответната мама да звънне и да ни информира. Ето моя - 0885 98 55 43
Звънете по всяко време без притеснения (пак казвам - дано не се налага скоро)
0878 92 55 27 9 0895 000 242 - и при мен  се звъни по всяко време!

# 235
  • Мнения: 48
Angels къде е? Нещо ми се губи 1-2 дни  newsm78

# 236
  • Мнения: 3 621
Здравейте и от нас
Да са живи и здрави февруарските близнаци и скоро да се прибират в къщи при мама и татко
Били  голямо сладурче е племенницата ти , сигурно много се вълнува че ще става кака
А за нервните изблици, аз съм като кълбо от нерви и всички около мен си патят от това .... преди два дни го отнесе миличкото ми , днес майка ми и сестра ми .... има моменти когато и аз немога да се понасям ....
А за тези които нямат ПИК, дават го само лично или след представяне на нотариално заверено пълномощно, аз миналата седмица си извадих, незнам другаде как е , ама в Бургас първо се подава молба  #2gunfire #2gunfire #2gunfire чакаш три дена и пак се разхождаш до НОИ за да си го вземеш, обаче върши добра работа да си проверяваш и осигуровките и изплатените болнични

# 237
  • Мнения: 1 710
Аз вече си дадох телефона, с тайната надежда да стана добър вестител.  newsm03 Ще го напиша пак, за да не се връщаме назад по страниците - 0898 779 409. Може би Ангелчето ще ги напише на първата страничка на новата тема, за да са достъпни за всички.

Ането, толкова ме мързеше сутринта, че едва се протегнах да изключа алармата на GSM-а, след като горкия се скъса от звънене. Освен това не знам как съм успяла да те заблудя, ама хич не съм енергична. Ако един ден съм била дейна и активна, после три дни лежа и си наваксвам в мързелуването.  smile3524

# 238
  • София
  • Мнения: 3 123
здравейте,тук съм аз.Ама мъжът ми вече си е в къщи и започнахме да оправяме багажи и т.н. за заминаването,защото той ще тръгне с багажа по-рано(с колата),та нямам много време.Отделно ми включиха още едно лекарство и така ми се спи,че всеки ден спя по 2-3 часа на обяд - това почти никога преди не ми се е случвало.Та такива ми ти работи.

 Много се радвам,че близначетата са добре,дано бързо наддават и скоро се приберат в къщи.

# 239
  • София
  • Мнения: 1 925
Дея книгата за пренаталното възпитание я има в книжарницата на Хеликон на кръстовището на Витоша и Евлоги Георгиев днес я видях а на другата лекция ще кажат и дали може да се вземе от лецията направо

Общи условия

Активация на акаунт