С или без презерватив?

  • 21 211
  • 85
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 323
Определено без презерватив е по-добре за мен.А тия,с точици ,релефни,ала-бала нямат нищо общо с истината,чакай да ти направят по-хубаво изживяването. Rolling Eyes

# 61
  • Мнения: 2 407
И аз съм за без презерватив.Мразя да правя секс със.

# 62
  • Мнения: 4 447
Усеща се разбира се, когато е със .  Mr. Green Понякога с презерватив, понякога без... напоследък ... със

Само, не знам защо едно време опитните каки от училище ни лъжеха, че се усещало и когато той свършва. Ставало ти топло. Дрън-дрън  Joy

# 63
  • Мнения: 4 586
Толкова им е била опитността. Всеки послъгва.

# 64
  • Мнения: 17 410
Аре, и аз да излъжа тогаз Mr. Green

# 65
  • Мнения: 9 865
За мен усещането не е крайно различно. Ако беше За или Против - по-скоро против.

# 66
  • София
  • Мнения: 2 210
На мен не ми пречи на усещанията. Гласувах с третата опция. А и има известни плюсове с ограничаването на някои течности после Mr. Green

# 67
  • Варна
  • Мнения: 826
Не се заяждам , обаче наистина се чудя на дамите които казват че нямало разлика. Rolling Eyes
За мен разликата е огромна , както беше казала една съфорумка по-нагоре , направо си е като да ядеш краставица с найлона. Laughing
Твърдо без. Wink

# 68
  • Мнения: 1
Безразборно ми е
П.С. Е , трябва да имаш доверие на човека до теб.

# 69
  • Мнения: 83
има значение-предпочитам без,но в момента ми се налага да го правя със-
 от съображение за сигурност ooooh!

# 70
  • някъде
  • Мнения: 4 956
писах не, но това не означава че искам да го правя с презерватив

# 71
  • Мнения: 3 423
Момичета имам гости тази вечер и се скъсахме

Другарки, гостите на Катюша вече са си
отишли и дори са забравили, дали са били
със или без, но вие продължавате да си
държите на уточняването. Все пак е хубаво
да си знаем коя как го предпочита, та да не
стават сакатлъци по форумските партита.

# 72
  • Мнения: 5 370
Безразборно ми е
П.С. Е , трябва да имаш доверие на човека до теб.
Вересия всекиму-доверие-никому.
Статистика от тази сутрин от Радио Витоша-от началото на 2007 200000 души са се изследвали, 114 нови серопозитивни. Естествено, преобладаващият начин на заразяване е сексът.
Кофти, ма факт. Tired

# 73
  • Мнения: 106
Само, не знам защо едно време опитните каки от училище ни лъжеха, че се усещало и когато той свършва. Ставало ти топло. Дрън-дрън  Joy
Еми, ако не им е мокро ще го усетят и още как  Joy

Аз съм твърдо без! Като знам на колко мои приятелки им се е пукал, пък на мен един път ми остана вътре - з.е.и ти такива предпазни мерки...
Само сега като родих с цезарово и трябва да се пазим на 100%, та малко ме е шубе и може да минем за известно време, ей тъй за всеки случай - двойна предпазна мярка  cry

Колкото до това кое е по-сигурно, тате ми е казал, че няма такова нещо като ''грешка'' и  че мъж дето не пази е пълен мухъл и не му пука за жената! Аз на тате му вервам!  smile3530

# 74
  • Мнения: 3 675
Естествено, че има!Без презерватив е по-готино изживяването.

Общи условия

Активация на акаунт