Пловдив-13 (нефаталната тема)

  • 16 594
  • 281
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5
здравите аз се казвам Ваня мама на рангелчо роден на 10.02.06. Моля да ни сложите в списака отпред.

# 76
  • Мнения: 97
Само да добавя , че тази мама Ваня на Рангел е от Царацово.Просто аз забравих да и кажа.

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Хубава работа ... аз да не разбера за вечерната среща в Ривиерата  Cry

# 78
  • Мнения: 34
 Здравейте, мами !Да се намърдаме и ние с малката Рая при  Пловдивските работи Simple Smile
 Видях, че яслите и вас ви вълнуват....
И аз подадох молба  миналата седмица ние сме в Смирненски живеем точно с/у  ясла№ 15 , но ми казаха да не се надявам много ,въпреки че става въпрос за есента на 2009 г.  Thinking и за кухнята така ме успокоиха  Sad  Има ли някаде повече инфо за частни градинки в Плд?

# 79
  • Мнения: 6 206
Здравейте, мами !Да се намърдаме и ние с малката Рая при  Пловдивските работи Simple Smile
 Видях, че яслите и вас ви вълнуват....
И аз подадох молба  миналата седмица ние сме в Смирненски живеем точно с/у  ясла№ 15 , но ми казаха да не се надявам много ,въпреки че става въпрос за есента на 2009 г.  Thinking и за кухнята така ме успокоиха  Sad  Има ли някаде повече инфо за частни градинки в Плд?
Това е абсурдно, да не би да записват неродени деца, та есента на 2009-та?  Shocked

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Каспър, Елито я записах на 2 месеца и за ясла и за детска градина ... и тогава дадох съвет на момичетата да направят и те същото ...
за съжаление са така нещата ....

А за рождения ден на племенника - всички останаха очаровани  Hug

# 81
  • Мнения: 34
Мдааа страшна работа било с тия ясли  newsm78 добре че имам право после на неплатен отпуск 1 година , че ... изпуши ми куфара като се замислям за тогава  Whistling
Някой има ли отзиви за мл.кухня до 4 ДКЦ ?

# 82
  • Мнения: 3 216
Положението с яслите и детските градини е наистина такова. Още щом ви излезе акта за раждане отивайте да подавате молби и записвания.

# 83
  • Мнения: 34
Ние май позакъсняхме вече сме на 5 м.  Confused Дано да хванем последния влак

# 84
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 459
Здравейте, мами !Да се намърдаме и ние с малката Рая при  Пловдивските работи Simple Smile
 Видях, че яслите и вас ви вълнуват....
И аз подадох молба  миналата седмица ние сме в Смирненски живеем точно с/у  ясла№ 15 , но ми казаха да не се надявам много ,въпреки че става въпрос за есента на 2009 г.  Thinking и за кухнята така ме успокоиха  Sad  Има ли някаде повече инфо за частни градинки в Плд?
Това е абсурдно, да не би да записват неродени деца, та есента на 2009-та?  Shocked

Май наистина не е абсурдно  Sad. И аз го заисах малко късничко... на 9м и е за есента на 2009, а тогава ще сме на 3 г Shocked. Лошото е, че се наложи да сме извън града за половин година и си остана записан само в 1 ясла..., май и аз ще ползвам неплатения едногодишен отпуск ...

# 85
  • Мнения: 2 214
Момичета извинявам се  че така безцеремонно влизам във вашата тема, Embarassed но много ми трябва вашата помощ и съвет.
Сина ми прави 3 години на 7 декември а в Пазарджик няма къде да заведа децата да празнуваме рожден ден.
Предишната година го празнувахме в Ескалибора тази година искам пак в Пловдив но не знам къде.
Ще има и деца и възрастни, като децата са на 11, 6, 3 години.
Децата са на различна възраст затова би било добре това заведение да е интересно  за различна възраст.
Извинявам се за не много добър български, надявам се на помоща ви. Peace

# 86
  • Мнения: 6 206
Уинтър, закъсняла си точно толкова колкото деветмесечните за ясла. Пробвай пак в Екскалибур, макар че знам че и там е заето вече, знам защото препратих натам две деца.
Съжалявам, ориентирай се бързо нещо към Пазарджик.

# 87
  • Мнения: 394
Момичета извинявам се  че така безцеремонно влизам във вашата тема, Embarassed но много ми трябва вашата помощ и съвет.
Сина ми прави 3 години на 7 декември а в Пазарджик няма къде да заведа децата да празнуваме рожден ден.
Предишната година го празнувахме в Ескалибора тази година искам пак в Пловдив но не знам къде.
Ще има и деца и възрастни, като децата са на 11, 6, 3 години.
Децата са на различна възраст затова би било добре това заведение да е интересно  за различна възраст.
Извинявам се за не много добър български, надявам се на помоща ви. Peace
Пробвай В Аквапарк в Тракия за по големите ще изиграят  боулинг а иначе си имат детска стая или се пробвай във Фламинго или Сентрал Парк преди Смирненски -квартала до детското влакче!  Heart Eyes

# 88
  • Мнения: 6 206
Фламинго също трябва да е заето, за там изпратих едно момиченце на 7 год вчера. Освен ако не им е харесало, може да е свободно.
Сентрал парк става, защото там приемат по няколко РД наведнъж и лудницата е пълна.
За Аквапарка не знам.

# 89
  • Мнения: 455
 Peace Може и във Верди в Кючук Париж!

Общи условия

Активация на акаунт