МНОГОДЕТНИ МАМИ 28

  • 18 872
  • 396
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 191
И от мен -   bouquet за Павел, за Анди и всички, празнуващи днес рожден или имен ден!
И аз доста се вълнувам за утре, нито фасона ми е сменен, както на Галче, но поне ще си боядисам косата, надявам се. И няма да викам по много деца, защото само баткото ще водя, а той не е от най-палавите - бебетата вече го задминават в нази насока. Ще бъдем многодетни родители под прикритие, така да се каже - само с едно дете на "показ".
Ох, как не ми се работи, особено като знам, че ноември си отиде, и идат празници, ден след ден...
Спорен ден на всички!!!

# 121
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Здравейте момичета,
Честито на всички празнуващи малки и големи деца, мами и татковци днес!   bouquet

При нас много работа напоследък, време за писане - йок, за четене - от тук, от там. Горе-долу съм в час.
Мама3 - бързо оздравяване!  Praynig
Много нови мами, добре дошли на всички!   bouquet
И празника почти дойде, радвам се че ще се срещнем толкова семейства!  Hug

Какви тениски, какви дънки спрягате незнам, обаче аз мойта пола ще си я облека. И без това обличам такива дрехи веднъж на сто години. В тая връзка, един бисер на моя Йосиф, като беше около 2 години и малко: облекли сме се по-официално за някакво събитие, аз с ПОЛА и женски обувки, Йоската като ме вижда, изтърсва с леко пренебрежителен тон - Мамо, ти да не би да си жена?  Joy hahaha

# 122
  • София
  • Мнения: 257
Честито на всички празнуващи и от мен! Много здраве и късмет! newsm67

# 123
  • Мнения: 2 433

...И без това обличам такива дрехи веднъж на сто години. В тая връзка, един бисер на моя Йосиф, като беше около 2 години и малко: облекли сме се по-официално за някакво събитие, аз с ПОЛА и женски обувки, Йоската като ме вижда, изтърсва с леко пренебрежителен тон - Мамо, ти да не би да си жена?  Joy hahaha

Joy Joy супер - реплика!!!!
Ами облечи полата. Нали сигурно и аз ще съм с пола -  значи ставаме 2!!!! bowuu bowuu
току виш сме организирали конкурс "Мис многодетна мама" и като нищо с теб ще имаме шанс да се класираме на по предните места! Mr. Green Щото ще сме с поли! Wink

Честито на Павел и Анди! Да са живи и здрави!!От късмет и добрини да не се отърват цял живот!!!

За инициативата "Българската коледа"
Не съм против, но по принцип всеки един от нас участва в нея всяка година с смс. Предполагм тази година също всички ще участваме по този начин!
Нека си подкрепим инициативата на българските майки! Хем им се обещахме...

за непредвидените гости - взимам пакет"първа помощ"
тава ще рече отпадъчни парчета от календари които стават идеално за картички!!!
Ако има и 1-2 комплекта флумастери - можем да наредим маса с "гости", които ще рисуват своите картички! Какво ще кажете???

# 124
  • София
  • Мнения: 353
Честит имен ден на всички с име Андрей!
Честит рожден ден  Павел на Ани!

И при мен настроението вече е празнично. Чакам с нетърпение празника утре.
 
Като чета Албена, се сетих че и моята Боряна веднъж каза на баща си, който се беше спретнал с костюм за някакъв празник:  " Тате, приличаш ми на чичко!"  Laughing

# 125
  • Мнения: 124
Честит празник на празнуващите. Да са живи и здрави рожденници и именяци  bigdance2  Party Time Tada Милена тн rotfImbo Ти представяш ли си ние двете в едно помещение тогава rotfImao Албена, Вълшебна супер лаф Stuck Out Tongue Мама3 дано се разминете със страшните болести. Нещо беше споменала отдавна, много отдавна за връщане на работа newsm78 Кога, как дръж ни в течение, че на мен това ми е най-големия страх #Crazy А по въпроса с   chef пиши при вас и още три: аз, jein77 и Деляна Спасова Wink Вече купихме готовите сладки. Готвачките, шансовете ви се увеличиха Party
До утре на всички с които ще се видим и  Hug Hug Hug на всички останали. Ани още чакаме да ни се похвалиш с решение на проблема  Praynig

# 126
  • Мнения: 124
Имам молба момичета. Може ли някой да си изпрати номера на телефона си на лични, че за резил на софиянци ще хванеме да се изгубим на наша си територия. Ние НЯМАМЕ кола/все още/ и района ни е един такъв непознат... та да не стане излагация

# 127
  • Мнения: 11 607
Няма да ви разправям каква овца съм! Ама овца...Не е само до четене, Пешеходке, скъпа! А е и до ЕГН, осклерозяване му се дума...Сетих се, ама късно! Овца, патка и каквото си искате още съм!

Юлче, звучиш ми на дама,която ще присъства на празника! Галине, ако обичаш......

А репликите за жената и чичкото на Албена и Вълшебна са направо култови! Лелееееееее....Ами тъй става...В къща с 5-ма мъже...къде Албенка барабар с мъжете..то с какъвто се събереш такъв ставаш!

Аз няма да съм с дънки, обясних защо и вече тениските ни са изпрани и изгладени....Кабо..да не забравиш и другите да вземеш!

Пакет Първа помощ на Юлка ми харесва! Ох...имам нещо наум....ама трябва да тръгнем навреме от тук....

Моля се, всички,които ще пътуваме за Празника да стигнем живи и здрави и да нямаме проблеми с пътуването! Моля ви, мамчета.....шофирайте разумно!

Поздравявам и празнуващите днес!

Ани, желая ти децата ти да са креативни и умни поне колкото родителите си......
Честито и на Анди!
Живи и здрави бъдете, момчета!

# 128
  • Мнения: 293
момичетаааааа ИДВАМЕ.  честит празник на Павел- много емоции и ......"си опичай акъла"- както казваше майка ми. весело прекарване и не именниците  cheers

# 129
  • Мнения: 2 433
браво!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Каишке радвам се много че все пак ще дойдете!!! Hug

# 130
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Честит имен ден на всички с име Андрей!  bouquet
Честит рожден ден  на Павел на Ани!
Много,много здраве.

Пожелавам ви приятно изкарване утре на празника.Мислено ще бъда с вас.

Ето какво сътворих за пантофите,които непрекъснато се мотаеха из къщи:http://images22.snimka.bg/004609786.jpg

# 131
  • Мнения: 2 433

Ето какво сътворих за пантофите,които непрекъснато се мотаеха из къщи:http://images22.snimka.bg/004609786.jpg

Еха!!!
Ако беше се помотала повечко - можеше да направиш за благотворителният базар утре - всички щяхме да си купим!!!!! Mr. Green

# 132
  • Мнения: 3 323
Честито на Павката!
Честито на Анди на Теди!
Честит да ни е нашия чиче, далечен в Канада - Андрей!

Каишке е тва е приказка! Много се радвам!
Май без камбани ще си останете, че нещо се чудя - да се разболея ли?

# 133
  • Мнения: 710
Момичета,тъй като няма да идвам подаръците са свободни за някой друг.
Приятно изкарване и много ви обичам да знаете  lovekiss lovekiss lovekiss

# 134
  • Мнения: 1 035
Честит Рожден ден на Павел! да е здрав и разумен!
Честит имен ден на Анди и всички именници!!!

Галче,някак си ми е убягнало ,че си с нова глава....честито!!!
Сузи,много идейно...аз преди питах къде съхранявате тези ТОЛКОВА МНОГО чифта обувки ,но отговора дойде чак сега...е поне за пантофите.
Юле,завиждам ти на духа...след този инцидент ,и пак си така ведра.И слава на Бога ,че е бил малкия дявол. На всички които ще пътуват-Каишка, Цоци, Юле ,Раде? Наталия?, абе всички,леко и безпроблемно пътуване Praynig
за детските бисери Joy Joy Joy
Цитат
Нещо беше споменала отдавна, много отдавна за връщане на работа newsm78 Кога, как
Джейн,
на работа се връщам на 6 12-Никулден.Сигурно няма да участвувам в традиционния концерт пред общината ,но присъствие -задължително.От 20-21 работни дни в месеца,аз ще ходя 10 дни на репетиции от 09 до 13 00часа.Всичко срещу минималната работна заплата, но ме устройва.Засега бебките остават в къщи (аз ще работя до Коледа и после целия ансамбъл излиза в отпуск -годишен ,обикновенно до към началото на февруари) От там ги поверявам на вече не толкова куцукащ татко(надяваме се че ще е в отпуск по болест и февруари) после щеше да ги поеме свеки ,а ние да и помагаме финансово ,но тя е сърдита сега.............и не съм го доизмислила нататък.Живот и здраве ще се оправим.
Весел празник ви желая ,и ви чакам тук....с много снимки и претъпкани с разкази(както казва моята Софи -претъпкани,
като хамбургски салами)

Общи условия

Активация на акаунт