МНОГОДЕТНИ МАМИ 28

  • 18 978
  • 396
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 10
zdravej desi,dobre do6la.
i az otskoro se vklju4ih vyv foruma,makar 4e otdavna sym mnogodetka:)
mnogo e gotino nali?
uspeh v gledaneto i mnogo usmivki  newsm47
momi4eta,otivam na posleden izpit,molq vi stiskajte palci  smile3529
4estit praznik na vsi4ki imennici,bydete zdravi i 6tastlivi  newsm51 smile3525

# 331
  • Мнения: 3 479
Пу, първа Hug

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ, КОИТО НОСЯТ ИМЕТО НИКОЛА, НИКОЛАЙ, НИКОЛ!
Нека всички именници, майки и татковци, да са здрави, успешни и много щастливи в големите си семейства! На всички деца именници желая весели игри и щастливо детство сред смях и много любов Tada

Кой се сети за Илиева newsm78 Аз тъкмо тия дни си мислех, че морските мами нещо изчезнаха. Само Сузи държи фронта и ги отсрамва  bouquet Лилибон, радвам се, че не ни забравяш  newsm51

Низамова, моля те пиши на кирилица, защото такива са правилата на форума. Надявам се, че няма да се обидиш на забележката. Ако не аз, то някой мод ще се появи и ще ти каже Heart Eyes

# 332
  • Мнения: 122
Добро утро. ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на всички именници и ЧЕСТИТ ПРАЗНИК на банкерите и работещите в тази система.
И тази зима няма да се разминем без болести. Калоян е с болно гърло и ларингитна кашлица. Най-вероятно ще го последва и Момчил. Ако някой има рецепти за такъв вид кашлица, моля да я сподели,т.к. на нас ни е за пръв път.
Пиги, аз още втория път исках епидурална упойка, но по причина, че правя бавно разкритие родих с едни парички в ръка и без каквато и да е упойка. Но се надявам този път да е различно  Praynig.

# 333
  • Мнения: 392
Добро утро!

Честит имен ден!
 
Днес черпя и аз за нашия татко Ники!


Весело изкарване на празнуващите  bigdance2
Аз съм си вкъщи с все още кашлящите момичета и ще се захващам с рибата. Имаме два сома, които Ники предвидливо "забрави" да изчисти снощи. Смятам да ги направя по рецепта за шаран, не вярвам да стане зле Wink

Благодаря ви много за окуражаването! Наистина имам нужда....
Бебето се очаква към края на май месец. За сега не е ясно какво ще бъде, но желанието на всички е за момче. Ще видим, и момиче да е отново - какво пък, няма да го връщаме  newsm62

# 334
  • София
  • Мнения: 257
Поздрави на всички именници днес! newsm67
Честито на Наслуки, лека бременност и здраво бебче! baloni

За ларингитна кашлица добре действат инхалациите със сода, може да се добави и  лайка. Ако детето не търпи инхалации, можеш да влезеш с него в банята, да пуснеш гореща вода да стане пара и да постоите вътре да подиша.

# 335
  • Мнения: 2 022
С малко закъснение:
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПОРАСНАЛАТА КРАСАВИЦА ДИВНА!
Да ви е радост в пълната къща, Пешеходке.



Честито на всички, които празнуват на Никулден!
Нека около вас непрекъснато стават прекрасни чудеса!

Добре дошла, Деси! Чудесно е да имаш повече деца, нали?!

Миленче, няма какво да се притесняваш за раждането. Не ти е за първи път, а пък и никой не е останал вътре, нали?! Дано не се обидиш, ама аз първия път точно с тези думи си давах кураж. После вече свикнах.  Wink

НАСЛУКИ, толкова се радвам за теб. Откакто прочетох новината за очакваното бебе, не мога да си прибера усмивката. Пожелавам ти лека бременност и едно хубаво момченце през май.

Здравей, Лилибон. Как се справя твоята мома в гимназията. Че моите двама гимназисти са така затрупани от уроци, че не мога да им видя очите от учене. Горките, чак ми дожалява за тях, а пък все още са само в 8 клас. Какво ли ще бъде за напред? При нас като че ли беше по-лесно, или пък просто гледната точка е била различна?  newsm78

Габи, слънчице мое, нямаш си представа колко се радвам, че се върна. Как са нещата около теб? Как е новата къща, новия град, децата? И най-вече: как малкия сладък Додо понесе преместването?

Лек и усмихнат ден на всички (въпреки гадното време навън).

# 336
  • София
  • Мнения: 191
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ, КОИТО ИМАТ ПОВОД В ТОЗИ ХУБАВ ДЕН - ИМЕН ДЕН, РОЖДЕН ДЕН,  ДЕН НА БАНКЕРА, РИБАРЯ...НЯМА ДА ИЗБРОЯВАМ ИМЕНА...НА ВСИЧКИ ЖЕЛАЯ НАЙ-ВЕЧЕ ЗДРАВЕ, ДРУГОТО САМО ЩЕ ДОЙДЕ!

ХУБАВ ДЕН ОТ МЕН!!!   
bouquet  bouquet  bouquet

Наслуки, поздрави от мен за хубавата новина, и леко бременеене с умерено "хормониране" - така ми казваше сина ми, като ме тресяха нервите по време на бременността с близначките - "Мама пак хормонира"  Laughing

Последна редакция: чт, 06 дек 2007, 10:27 от Madam Mim

# 337
  • София
  • Мнения: 1 677
Здравейте и от нас.Нещо вчера не се доредих до компа и пропуснах РД на Дивна.Да ви е здрава и щастлива!
ЧРД и на таткото,който е празнувал вчера!

Наслуки,честито!  Hug Hug HugТолкова се зарадвах за теб!Лека бременност и да се пазиш!

ЧИД на всички,празнуващи днес!

Добре дошла на Десиbouquet  bouquet  bouquet

Лилибон
,радвам се,че те виждам.

Габи,хайде пиши вече!

# 338
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Здравейте и честито на всички Никита - големи и малки, всички риболовци и банкери! Да сте живи и здрави!
 
Наслуки, здраво и хубаво бебче ти желая! Зодия Близнаци ще е май, а? Както казва Линда Гудман - вържете си кънките на краката и си издухайте паяжините от мозъка, очаква ви невероятно приключение!  Simple Smile

Феичке, не ме закачай по болното място. Гимназистката уж учи, ама като вляза в стаята й, скайпа все тече на екрана, а учебника е на коленете й. Карам се, обяснявам сто пъти колко е важно да учи и тя уж знае, ама интернетът е голяма краста. За момента баща й е настроил интернета да се изключва вечер в 22.30, че поне да си ляга навреме, иначе лятото висеше до 1-2 часа след полунощ.
Трудно е, нов език, нови думи, нова граматика, добре че имам приятелка с испански, която идва да помага като я закъса много госпожицата.

Габи, какво ново при теб? Разказвай и показвай!

# 339
  • Мнения: 3 479
Момичета, пиша ви по поръчка на Кабо Алма.
От ТВ7 искат утре в 11ч да снимат многодетно семейство и да разговарят по проблемите на многодетните. Дали има желаещи? Цвети ще ви изпрати материалите за това, което прави клуба и за какво точно се борим. Тя е на работа, затова моля пишете в темата. Аз ще й предам.

# 340
  • София
  • Мнения: 1 677
Галче,я ги покани у вас и им разкажи за всичко,което имаме да кажем  Wink
Хем няма да пре-предаваш,хем и тати ще е доволен,че са снимали и у вас.  Laughing

# 341
  • Мнения: 3 479
Галче,я ги покани у вас и им разкажи за всичко,което имаме да кажем  Wink
Хем няма да пре-предаваш,хем и тати ще е доволен,че са снимали и у вас.  Laughing

Ох, Теди, не е никак удобно. Нали си била у нас, макар и за кратко Thinking
Нашите проблеми са от друго естество, не това за което питат журналистите. Embarassed

# 342
  • Мнения: 3 326
ЧРД на Лора!
ЧРД на Дария!
Да са здрави щастливи и обичани!


Честит имен ден на всички, които празнуват на този хубав ден!

Добре дошла, Деси! Не знам дали има формула за многодетната мама, но поне тук ще срещнеш разбиране...
Тъща3, готин ник! Съвсем ... на място! А, Венко купи ли ти ризка? Joy

Егати, как се изложих!!! Ами да, знам, че е Кардам, а пък съм написала Кубрат - сориииии
 Embarassed Embarassed :oop Може би защото на една позната е Кубрат, знам ли? Пешеходке, ще прощаваш!   bouquet

Споко! Тя и свекървата не можа да го запомни ... 2-3 седмици... Joy

Пешеходке, ама невероятен пич си!

Това е самата истина bowuu... ама все пак - защо?

Миленче, секцио му е майката - културна работа... Ако го знаех преди ... години...
Вълшебна, и аз викам... ама най вече гледам със "лошия" поглед и... говоря с "дебелия" глас Joy Това са изрази на синовете.
Габи, отчет!
Наслуки, страхотна новина! Как ви завиждам само...
Дидке, щеше да се хвалиш .... чакаме....
Низамова, стискаме палци!!!
Миленче, на котлона тенджера със лайка и цял ден ври на слаб огън... Моя Кари е с хроничен ларингит!
Момичета с риск да ви отегча, копирам от отчетната тема част от разказа на моето раждане... Разбрахме се да си разкажем историите "една година по късно". Така се развълнувах, че искам и с вас да споделя ...
...непрекъснато ми говореха нещо, пък аз само си мислех - хайде, давайте - вършете си работата! Изведнъж забързаха темпото и сестрата взе да се суети... Край викам си - нещо стана... Три нула пет /часа/ -обяви акушерката Честито! В този миг чух гласчето на моето момиченце - немощен един такъв, като на малко котенце... Показаха ми я за миг и я смотаха да я къпят... Докторите нещо ми говореха, сестрата- и тя, но аз нищо не чувах, освен жалния хленч на мъничето! Къде е, защо не я донасят, защо спря да плаче - бе, майчини тревоги... След 5 минутки / които ми се видяха часове/, пристигна ТЯ - най красивата, най нежната, най обичаната ми дъщеря... Мъничкото и личице беше розовко, черната косица на финни къдрички... Отвори сините си очички и .... се усмихна.... Няма такава радост в целия свят! Чак ме болеше от обич!

Надявам се - да не съм ви отегчила, исках накратко да разкажа - как нещо толкова тривиално като едно болнично отделение, преобърна целия ми живот. Как за трети път изпитах най голямата радост на света - да погледнеш в очите на новороденото си дете! Да му кажеш "Здравей, слънчице мое, добре дошло на света"...

Благодаря за търпението!



# 343
  • Мнения: 1 035

Честит празник на всички именници, рожденници,рибари, банкери и Бургазлии !!!

 bowuu
Пешеходке,ти все ме разсмиваш...но днес ме разплака.Такива прекрасни думи ,може да нареди само една МАЙКА!!!
Наслуки,прекрасна новина....погали наедрялото си тумбаче и стискам палци....и да пишеш редовно ,че ще се притесняваме Hug
Дидка,теб пък никога няма да те забравя...просто през твоя град не сме минавали досега,но не е късно да го направим... Hug
Низамова, дано не е късно thumbsup
А Габи, само ни раздразни...

Радвам се че ви харесва новия ми ник...исках да е нещо близко до предишното ...да не ви обърквам и натоварвам
Цитат
А, Венко купи ли ти ризка?
Не, че ще иска той да ми я пробва Joy
Весел празник желая на всички ви.Да сте живи и здрави!

# 344
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Момичета с риск да ви отегча, копирам от отчетната тема част от разказа на моето раждане... Разбрахме се да си разкажем историите "една година по късно". Така се развълнувах, че искам и с вас да споделя ...
...непрекъснато ми говореха нещо, пък аз само си мислех - хайде, давайте - вършете си работата! Изведнъж забързаха темпото и сестрата взе да се суети... Край викам си - нещо стана... Три нула пет /часа/ -обяви акушерката Честито! В този миг чух гласчето на моето момиченце - немощен един такъв, като на малко котенце... Показаха ми я за миг и я смотаха да я къпят... Докторите нещо ми говореха, сестрата- и тя, но аз нищо не чувах, освен жалния хленч на мъничето! Къде е, защо не я донасят, защо спря да плаче - бе, майчини тревоги... След 5 минутки / които ми се видяха часове/, пристигна ТЯ - най красивата, най нежната, най обичаната ми дъщеря... Мъничкото и личице беше розовко, черната косица на финни къдрички... Отвори сините си очички и .... се усмихна.... Няма такава радост в целия свят! Чак ме болеше от обич!

Надявам се - да не съм ви отегчила, исках накратко да разкажа - как нещо толкова тривиално като едно болнично отделение, преобърна целия ми живот. Как за трети път изпитах най голямата радост на света - да погледнеш в очите на новороденото си дете! Да му кажеш "Здравей, слънчице мое, добре дошло на света"...

Благодаря за търпението!
Пешеходкеако знаеш как ме разчувства и каквато съм ревла сега ги роня крокодилски ooooh!

И аз се бях навила за секцио,но ме разубедиха, така или иначе като ще ме бодат в гръбнака,'що не епидурална, не боли и рязано няма,пък на трето раждане и почти без шевове,Миленка,писах ти и на лични,за успокоение Hug

Наслуки,честито  Hug ,ако знаеш как ти завиждам тайничко Wink

Галче,ние не ставаме,нещо нямам визия за такива медийни изяви,а и таткото ни едва ли ще се съгласи и него да го показват по ТВ-то Rolling Eyes

Низамова ще стискаме палци за теб,естествено  Peace

Да не забравя!


Честит Имен Ден на всички именници,честито на всички рожденници,на всички рибари и банкери,да са живи и здрави,винаги усмихнати и щастливи!!!

               

Последна редакция: чт, 06 дек 2007, 15:41 от Пиги™

Общи условия

Активация на акаунт