"Наближава първата годинка на ДЕКЕМВРИйската дружинка!"

  • 9 940
  • 271
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 424
айде и ние да се боднем тука  bouquet

# 16
  • Мнения: 183
За времето вън нещо да кажете   ? Wink   Party Grinning

Времето навън е много подвеждащо, като гледам обледенения ни балкон...

# 17
  • Мнения: 3 695
Запис!
Никки   bouquet
Времето е перфектно.  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 191
Добрутро!!!
Времето навън - точно дойдох на работа - на това му се вика "озъбено слънце". И все пак по-добре от мъглата, де!
Приятен ден на всички!  bouquet  bouquet  bouquet

# 19
  • Мнения: 96
Привет  bouquet.При нас пече слънце,ама е такъв ветрилник,ще ти отнесе главата Shocked.И е студено :ooooh.Относно идеи за подаръци аз съм се спряла на това- http://www.vegatoys.com/?area=toys&task=view&id=2020/ дано се отвори,че като знам ква съм/ Embarassed.Дали съм го направила правилно newsm78.Сега ще търся един друг сайт и ако успея ще ви дам линк и за него Mr. Green
Лек ден Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 36
айде запис и от мен
Никки   bouquet
еее най накрая с триста зора и аз си скалъпих коледно аватарче newsm44 е вярно не е толкова красиво като другите ама все пак е нещо Crazy

# 21
  • Мнения: 132
Запис и от нашто коледно джудже!Благодарение на невероятната Никки, разбира се newsm51
За подаръците- ние вече почнахме да купуваме разни по-занимателни играчки от типа на конструктори, камиони и т.н., но неща от този тип ще са все.Дето има приказка, човек пари и време да има  магазините са пълни с изненади.
Времето е идеално за разходки Wink Sunglasses

# 22
  • Мнения: 514
Че като ще спамим, аз що да остана назад.....най-обичам да спамя  Party
Ма като правех едно време темите не ми харесваше спама  Mr. Green
Ники, ти що продължаваш да се тормозиш, копи+пейст е много хубава опция, даже мога и да те заместя  Flutter

# 23
  • Мнения: 1 483
Ето ни и нас.Не успях да се разпиша на 1 страница,ама пък се разписах в старата тема на 16 bowuu

Ние сигурно след малко ще заминаваме при свеки.Та к'ат се върна ще провера какви сте ги вършили тук  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 183
Само на мен ли ми е студено туй временце отвън !?
Лилетка, де е свеки, че ще заминавте чак ?
момичета май само нашите дечица са с шапки .. много яка идея си реализирахме !  Peace

# 25
  • Мнения: 238
Здравейте и от нас,и на мен ми се струва че слънцето е лъжливо но ще излезнем за кухнята и ще преценя по обяд дано да се позатопли малко.


Само на мен ли ми е студено туй временце отвън !?
Лилетка, де е свеки, че ще заминавте чак ?
момичета май само нашите дечица са с шапки .. много яка идея си реализирахме !  Peace
Уф а на мен как ми се ходи при мама ,....... Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 361
Добър ден,ни ще тръгнем на разходка,добре облечени.много се радвам на слънчицето вън.

# 27
  • Мнения: 423
На бързо и аз да се разпиша в новата темичка, че имам един куп работа, времето е ужасно тук слънчево ама един вятър има ужас. Затова не сме излезли и си стоим в къщи аз нареждам а Влади след мене "подрежда" !
Пускам ви едно клипче да видите моя син как полудя онази вечер след банята
http://www.vbox7.com/play:51ac25b8
Ники винаги си на линия и темата е добре оформена   bouquet  bouquet

# 28
  • Мнения: 258
Запис Peace После ще ви чета, че днес малко се пооспахме и сега бързам да свърша куп неща  Laughing
Ники   bouquet

Последна редакция: вт, 27 ное 2007, 17:51 от kundurdjieva

# 29
  • Мнения: 146
Здравейте и от нас!

Идеята за шапчиците е много яка...  madnoel

На нас не ни излезе мантуто и ще трябва да ни го бият пак, но докторката ни излезе в отпуска по майчинство и направо ще се побъркам. Пращаме на ул."Кирил и Методи" № 78, за имунизацията ама не можа да ми каже как се казва центъра които се намира там.
 Има ли и други като нас и какво направихте?

ka_tq  клипчето от банята е много сладко.

Общи условия

Активация на акаунт