Подарък от БНД - кажете крива ли съм да се възмущавам?

  • 2 660
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 21
здравеите,наистина по-добре му изпратете и вие ваш голям календар,така де да се сеща и тои за вас.усмихнати и много чаровни,дано разбере какво е оставил.имам чувството,че са горди когато имат дете и само до там,вече с нищо не се ангажират,хей,много изпростяваттези мъже

# 16
  • Мнения: 911
оле, мале, майчице!  Sick...

ама като се замисля, то не е само, щото толкова му е лимита на човечеца (както казва Jaly); по ще да е от това, че се е задържал бая години на Долната земя - това лично творчество с календарчето със собствени снимки е толкова американско, че......какво да му се обяснява;

друг е въпросът какво безумие е да си изпратиш лика на детето си, за да не те забрави  #Cussing out #2gunfire #Cussing out чуло, говедото, че така се прави - с любов, на ти сега портрет да си ме лепнеш на стената, ама........НЕ НА ДЕТЕТО, ве................ЕРД!!!

ужасното е, че...по някакви причини (като килимчето, дето алая пере като свещенодействие), децата си ги приемат по съвсем различен начин подобни жестове. Каза ми една от позната "да не се правя на много важна и толкоз пък горда, ами да преклоня главица..." и да направя всичко възможно детето да познава баща си, защото нейната дъщеричка от незнайни години пазела една...четка за зъби (!!! подарък от тати) - "като паметник си седи тая четка и не дава да я изхвърля"...та, знаеш ли...може пък да му стане много скъп този календар - колкото и на нас да ни изглежда цинично, гнусно, нарцистично и какво ли още не... newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 4 493
Ле ле ееее и по -зле от мен имало
Извинявай Миленита  Praynig Hug, но направо ме успокой - смятах , че само нашият БНД е откачил и прави такива подаръци / например това лято - детето по болници, а той подарък от морето и донесъл - фар, детето пита - мен ще заведеш ли на море, а той казва - НЕ, нямам пари/  ooooh!

# 18
  • Мнения: 1 615
Искам да проследя тази тема, затова драсвам ред-два... Засега нямам такива проблеми, но човек не знае. Най-вече, имам 2-3 мацки, дето рискуват зорлем да се вкарат в някакъв подобен капан и ако мога, ще ми се да им помогна да не стигат до такива ядове.
И искам да попитам, моля, кажете ми какво означават съкращенията, които се срещат в този подфорум: БНД, ЕРП, ГБП... То дано не ми се налага да ги ползвам, ама да съм в час с терминологията, докато чета.

Към авторката: мисля, че идеално разбирам защо си побесняла, но струва ли си да си хабиш собствените нерви, особено ако детето не е разстроено?

# 19
  • Мнения: 2 327
БНД - бащата ан детето
ЕРД - Едър Рогат Добитък(еквивалент на първото съкращение)
ГБП - Голяма Бяла Птица(ама не лебед, самопросъжда се от някоя избрала ЕРД за БНД)

# 20
  • София
  • Мнения: 4 493
БНД - бащата ан детето
ЕРД - Едър Рогат Добитък(еквивалент на първото съкращение)
ГБП - Голяма Бяла Птица(ама не лебед, самопросъжда се от някоя избрала ЕРД за БНД)
Не трябва ли да заковем една тема -Терминология на Подфорума, с точни обяснения даже може и картинки да сложим  newsm78

# 21
  • Мнения: X
БНД - бащата ан детето
ЕРД - Едър Рогат Добитък(еквивалент на първото съкращение)
ГБП - Голяма Бяла Птица(ама не лебед, самопросъжда се от някоя избрала ЕРД за БНД)
Не трябва ли да заковем една тема -Терминология на Подфорума, с точни обяснения даже може и картинки да сложим  newsm78

 Joy JoyНа БНД снимките ли ще трябва да им сложим?

# 22
  • Мнения: 1 327
миленита, твой ред е да му върнеш жеста сега, имаш време  Laughing
хич не се нервирай за такива глупости.
пък и не е ли сега момента да проверите дали на БНД му седят добре мустаци, брада, обици и прочие нарисувани върху календара?? може би тогава ще ти е приятно да го закачиш на стената си   Whistling

# 23
  • София
  • Мнения: 17 283
Миленче, от както си пуснала темата се чудя какво да ти кажа, докато не се светнах - ма мацка! ма то това си е професионално предизвикателство - я му спретни един календар-малотиражка с теб, детето и момъка, да си му висите на стената и да я красите  Laughing
С което искам да кажа - я не се нервирай за глупости, човек не може да надскочи потенциала си и това е.

# 24
  • Мнения: 911
Joy JoyНа БНД снимките ли ще трябва да им сложим?

това със снимките е един безкраен дебат... Sunglasses аз още се чудя (отпреди да родя...)

# 25
  • София
  • Мнения: 1 752
Момичета, благодаря ви за коментарите!  Hug

Аз не се ядосвам толкова на БНД, колкото на себе си - 'де ми е бил акълът  ooooh! т'ва си е диагноза: да продължавам да се тюхкам след толкова години  Banghead

И ми е мъчно за Дивчо  Sad
И ми е криво, че за него, малко или много, това е пример за поведение. Вероятно приема, че точно така трябва да постъпва бащата  Sick Знам ли какво му се върти в главицата. Че е и голям вече - помни, разсъждава, целенасочено подражава. Та, заради това се ядосах и закахърих.

Ми, не ща детето ми да си мисли, че пращането на календар с лични снимки без драснат и ред е голям обичаен жест на баща към детето му  Stop ама какво мога да направя  Weary

# 26
  • София
  • Мнения: 1 752
Joy JoyНа БНД снимките ли ще трябва да им сложим?

това със снимките е един безкраен дебат... Sunglasses аз още се чудя (отпреди да родя...)

Траянка, Душо, не ме изкушавай, че съм на косъм да пусна направо линк към сайта на БНД, че и вие да се подивите що е алпинизъм, параглайдинг, каране на кънки, сноуборд, скално катерене, кану, нова къща и т.н. Като го показах на една приятелка и тя зацъка: "лелелееее, кой нормален ще си публикува 10 снимки на гаража ка е подреден?!"  #Crazy Еми, наш'то чудо  Tired

# 27
  • Мнения: 1 732
БНД - бащата ан детето
ЕРД - Едър Рогат Добитък(еквивалент на първото съкращение)
ГБП - Голяма Бяла Птица(ама не лебед, самопросъжда се от някоя избрала ЕРД за БНД)
Не трябва ли да заковем една тема -Терминология на Подфорума, с точни обяснения даже може и картинки да сложим  newsm78

За всички новодишни и недоразбрали етимология на понятията
Миленита, кофти работа...Сега чета Изкуството да бъдеш родител на Додсън и там е описан моралния ангажимент на бащата в отглеждането и възпитанието на детето. По принцип е много важно да му осигуриш на детето адекватен мъжки пример, в нашия случай е ясно, че това ще е дядо, брат, чичо. Стабилен и стойностен човек да е. Ех, защо на Вяра чичо и не живееше по-близо? Sad И обстоятелствата да бяха мънинко по-други... Tired Та исках да ти кажа да не се ядосваш. Не знам колко е редно, но аз бих обяснила на детето, че любовта на родителя се изразява в ежедневна грижа, общуване и разбиране, а не в пращането на суми и предмети по пощата. Да не го идеализира. Дали обаче това ще е най-доброто? Ох, преди време Надето беше дала книги за родители, отглеждащи сами дацата си, но на руски. Ако някой е чел нещо подходящо, да казва!

# 28
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Миленитка,скъпа моя,че Мария и такъв календар със снимки на тате си няма и да получи. Rolling Eyes
Глей я ти нея,човека центове е дал за да го направи а тя и недоволна!!!! #2gunfire #2gunfire
 Hug

# 29
  • Мнения: 604
Много си си права, но не си заслужава ни възмущението, ни нервите...
Не ми го побира акъла, като е пратил колет, как не му хрумна да сложи едно чуждоземско подаръче за детето към ЕГО КАЛЕНДАРА  #Cussing out и две топли думи.
П.П. Имам приятелка дет бачка в печатница, ако решиш да отвърнем на удара  Joy

П.П. Бащата на дъщеря ми изпрати мейл, че е по-добре да си живеем живота както досега и да я оставя в социалния дом! /мдааам, да са му живи и здрави другите две щерки, но не им завиждам на дечицата/

Общи условия

Активация на акаунт