Наближава Коледа

  • 1 856
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 545
Ивона,рокличките наистина са страхотни!Ако някой открие подобни,моля да сподели!

# 16
  • Мнения: 2 978
ИВОНА,

рокличките са страхотни, но къде ги продават  newsm78

Повечето са от Виктория Сикретс, от миналата година.

# 17
# 18
  • Мнения: 3 641
Поздравления за темата. Сигурно съм канена на 7-8 фирмени партита. Спешно се нуждая от рокля. Бих предпочела с тънки презрамки, права до коленете и силно изрязана./ПОМАГАЙТЕ, ОТКЪДЕ ДА НАМЕРЯ/ Rolling Eyes Може да е сатен, смятам да си купя и черни сатенени ботуши. Гримът ще по-тежъл. Фон дьо тен на Макс Фактор с бронзови частици, руж. Колебая с едали опушен или златист грим. Ще мъдря още.  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 121
Ами  аз имам такова тоалетно  мляко  вървящо към един парфюм и се постига  страхотен ефект.

# 20
  • Мнения: 125
ИВОНА,

рокличките са страхотни, но къде ги продават  newsm78

Повечето са от Виктория Сикретс, от миналата година.

Да половината са от Виктория Сикретс,другите са от ebay .Аз ги намерих просто да ги видите,но нали вече и от ebay и от Виктория Сикретс доставят до България така че...  Hug Simple Smile

# 21
  • Мнения: 4 435
И никой не пусна снимки да видим.

# 22
  • Мнения: 2 674
 Да се подготвим от 1 май.Все пак си требе време за доставка.Булка,супер си! Mr. Green

# 23
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
наближава, да Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 3 459
О, да. Определено чука на вратата вече  Mr. Green
Дай да взема да ида да купя подаръците отсега, че за седем месеца кое по-напред ще направя  Joy hahaha

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Тъкмо си мислех, че е крайно време щом никой не се сеща, аз да пусна такава тема, защото време не остана, еййй  ooooh!  Hug и поздравления  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт