трето бебе

  • 8 177
  • 84
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 983
На мен пък мъжът ми иска още едно дете, с надеждата, че ще е момче. И аз до сега все си виках- Никога повече, но след като на Нова година ни се паднаха такива късмети се позачудих малко. И на мен ми се иска трето. А като ги прочетохме и майка като чу,каза- "Вие луди ли сте бе- какво ще ги правите?" Mr. Green, но след някоя друга година може да се пробваме, като поотмине малко спомена за лудницата.

Йоана, аз пък имам една приятелка, която много обича да се оплаква и държи да се знае, че на нея й е най-трудно. Та тя винаги казваше- "Аз предпочитам твоите да гледам, отколкото моята...". Но като изключим нея, чувам на всички ви познатото- Аз с едно не мога да се оправя, ти с две сама как се оправяш...?

# 61
  • Мнения: 498
Записвам се при вас, а дано да прихвана близнаци hahaha hahaha hahaha.
Чао!Много сте сладки.

# 62
  • Мнения: 31
6te se spravi6.njma ni6to po xubavo ot o6te edno bebe.

# 63
  • Мнения: 3 336
Момичета, честити бременности  bouquet Леле, калко много многодетни ще си имаме скоро Heart Eyes

Желая ви лека бременност и очакваните бебета да са още по-послушни от предходните, та да си ги гледате с песен на уста  bouquet

Аз за момента също не се замислям изобщо за трето, камо ли пък за четвърто #Crazy

По едно време ми се въртеше идеята, но с мъжа ми седнахме и обсъдихме въпроса и накрая се разбрахме, че ако имаме още едно бабите ще се откажат от нас тотално и ще ни оставят сами да си си гледаме всичките, та кротнахме. Засега системата ни е през седмица да оставяме по дете на баба и след 2 седмици сменяме детето и бабата, за да няма ощетени откъм внимание и глезотии Crazy Та те сега отказват да ги гледат двамата едновременно, а какво остава за трето Crazy Така че за момента ще пасуваме Mr. Green Първо ще чакам да чуя отзиви  Wink

# 64
  • Мнения: 1 165
JoyСтана ми смешно,защото се сетих как лятото когато разхождах моите деца и като отидех при събралите се майки в парка с по едно детенце и веднага спираха да се оплакват и ми казваха,че не им е удобно пред мен да се оплакват,че им е трудно отглеждането на детето им Hug

Мдаа, и при мен го има този момент, даже ме гледат състрадателно в градинката. Онзи ден Хриско като ревна и няма спирка, наложи се да го извадя и да го гушна и люлея  Close, а Мишата мрънкаше в количката, която бутах с крак, просто ми идваше да се гръмна. Добре че Михаил е по-кротък и разбран.
Аз не съм се отказала от трето...но ще видим как ще отгледам тези двамата разбойници.
Мишленце, казваш, че ги делите, не ви ли е мъчно така... newsm78 И те не се ли търсят?  newsm78 Сестра ми предлага да взема единия някой път, но аз не мога да си представя да остана само с другия вкъщи Cry, колкото и да ми е ттежко понякога с двамата.

# 65
  • Мнения: 412
и аз ги деля двамата - според мен така се чувстват обградени с повече внимание

# 66
  • София
  • Мнения: 12 307
  Аз си признавам, че досега изобщо не съм ги делила, май само веднъж отидох с едната до магазина, а другата остана вкъщи.
  А за количката, аз бях още по-зле, бутах я с крак при условие, че бях гушнала и двете бебета  Embarassed
  А за трето съм сигурна и аз, че искам. Само че няма да е скоро, защото трябва да се върна на работа и най-накрая да уредим въпроса с жилището..
  Виктрес, чакаме новини за бебчо, нали знаеш  Wink Знае ли се вече пола или е рано?

# 67
  • София
  • Мнения: 1 711
Аз когато родих близнаците бях решила, че съм се отчела с момче и момиче и не искам повече деца. Но от известно време ви чета и направо ми се прииска още едно, а защо не и 2 Simple Smile Та днес споделих с мъжа ми и той ме обяви за луда  #Crazy Но аз въпреки това не съм се отказала и когато порастнат малко ще се пробвам да го убедя Simple Smile

# 68
  • Мнения: 3 336
Каси, моите се чувстват прекрасно поотделно, вниманието е само за тях и си изкарват чудесно. Напоследък като ги карам към бабите проявяват предпочитания към една и съща баба, което за в бъдеще може да се окаже проблем Rolling Eyes

Иначе и на мен ми е кофти само единия да си е вкъщи, чувствам се все едно другия съм го пратила на лунапарк, а горкото е останало с мен самичко Crazy Но и това се е случвало като имаме само една баба на разположение. За момента не са мрънкали, че едното остава,  а другото излиза. Само при излизането е кофти малко, та затова гледам да не види това което остава, че другото излиза.

# 69
  • Мнения: 412
 Laughing питахми децата какво бебе ще дойде - момче или момиче и двамата дружно отговориха:момиче!!така че съвсем се бяхме настроили на тази вълна; Embarassed newsm78 Sunglasses

но пък миналата седмица лекарката разгада че е момче..

да бъде каквото то си реши само да е живо и здраво Thinking Sunglasses

а сляпото доверие в мнението на децата дойде след като си поискаха за Коледа бебе преди още да разберем с мъжа ми какво е положението newsm78 #Crazy

# 70
  • Мнения: 11 607

victress...заповядай в темата на многодетните...Въпреки,че съвсем скоро мамите с три деца ще станат като малодетни, защото все повече мами се решават на трето детенце...Аз пък не съм се отказала от близнаци......Ще бременеем с теб и останалите бременни майчета в темата!

# 71
  • Мнения: 263
Привет и от мен! Преди 2-3 месеца честитих на Виктрес за щастливата новина, ето, че и ние имаме такава сега Simple Smile. Бабите и дядовците ни подкрепят Simple Smile, ние сме щастливи!

# 72
  • Мнения: 1 895
Хей, Lu, честито  bouquet
Да бременееш леко и неусетно и мъниците да не те ядосват, а после да помагат Laughing

Последна редакция: вт, 12 фев 2008, 11:15 от Double with Cream

# 73
  • Мнения: 355
Хей Лу, честито!!!
Леко бременеене и успех с помощниците!
Как ви завиждам на всички вас, смели мами.....

# 74
  • Мнения: 4 965
Охооо, Лу, честито комшийке!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт