Къде в Пловдив??? - 2

  • 53 461
  • 650
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 216
Моята фризьорка беше с такава прическа миналата седмица.Много е хубава,ама според мен е само за прави коси. Ако искаш тел пиши на лични.

# 16
  • Мнения: 171
JeniB,
препоръчвам ти моя фризьор, който и ти е близичко, но не съм сигурна, че ще успея да ти обясня.
Той е срущу църквата Света Петка, от страната на понеделник пазара в едно салонче. Аз съм много доволна и видях едно момиче с подобна прическа при него . Ако искаш ще ти дам телефона му, но на лични. Казва се Антон.
И трябва да си запазиш час, че има доста клиенти и някъде седмица по-раничко трябва.

# 17
  • Мнения: 2 132
Моята фризьорка беше с такава прическа миналата седмица.Много е хубава,ама според мен е само за прави коси. Ако искаш тел пиши на лични.
Моята коса е права. Аз в момента съм с подобна прическа. Въпроса е на нея кой и я е направил  Laughing

# 18
  • Мнения: 3 216
Mnogo пьти сьм я питала-подстригва се САМА

# 19
  • Мнения: 97
Аиде,нямали кои да пише за намаления из Пловдив.

# 20
  • Мнения: 3 216
Аз вчера обикалях за панталон ,обаче никьде не видхя намаления. Те до скоро не бяха заредили зимните колекции ooooh!

Я кажете кьде има хубави и на прилични цени панталони? И да не са по 90лв.

# 21
  • Мнения: 154
Аз също си търся панталон,но проблема ми е ,че имам доста килца да свалям още ,да знаете в кои магазини има неща за жени с по-голям заден двор?Преди  време като бях слаба често си вземах от Стилна жена,имаха хубава линия,сега незная как стоят нещата.Търся си също и нещо като туника,да е по-дългичка,също може и къса рокличка,която да ползвам като туника,поне като беше топло времето намирах такива модели ставащи и като горна дреха.

# 22
  • Мнения: 195
А,мамите виждали ли сте дрешки Carter's в Пловдив????

# 23
  • Мнения: 3 216
Мисля,че сьм виждала в Дендито до Вис Виталис.

# 24
  • Мнения: 1 679
Запис

Искам да си намеря някакъв хубав пъзел.

# 25
  • Мнения: 3 216
За теб или за детенце?

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Аз също си търся панталон,но проблема ми е ,че имам доста килца да свалям още ,да знаете в кои магазини има неща за жени с по-голям заден двор?Преди  време като бях слаба често си вземах от Стилна жена,имаха хубава линия,сега незная как стоят нещата.Търся си също и нещо като туника,да е по-дългичка,също може и къса рокличка,която да ползвам като туника,поне като беше топло времето намирах такива модели ставащи и като горна дреха.
Туники видях в Гранда, на 1 етаж, изглеждаха ми по-скоро като дълги пуловери - бяха тясни, с поло. Незнам дали това търсиш?
Панталони има на много места, в Гранда, пак на 1 етаж, вляво, в дъното има един магазин за ризи, филиал има и на центъра, срещу пощата (пробните там не са удобни). Цените със сигурност са доста под 90 лв, за размери - незнам, провери!
Аз напоследък си взимам панталони от магазин на Иван Вазов, ИВИА се казва. Ако има нужда от корекция, то тя е безплатна и я правят на момента, затова ги предпочитам. Иначе цените там са по-високи, но за 50 лв мисля, че ще се уредиш с панталон.

# 27
  • Мнения: 1 685
 PeaceНамаления видях засега само /коледно/ в обувките на "Ботичели"-има да 50% и могат да се намерят хубави неща-на чантите им също. HugИнтересна е и промоцията на Фокс-а при пазар  на ст-ст 100лв-връщат 30 Grinning Hug

# 28
  • Мнения: 3 216
А вие доволни ли сте от Фокса,че аз много се чудих на едни дьнки от там?

# 29
  • Мнения: 195
Не съм пазарувала от там,но ми се струва скъп,за 3 бодита искат 40 и няколко лева,тия хора са луди!!!!

Общи условия

Активация на акаунт