Вечерното шоу на Азис

  • 7 056
  • 125
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 435
Е,нали е национална ,всички трябва да я имат. newsm78

# 76
  • Мнения: 4 303
Изобщо не съм я търсила. За това я нямам.

# 77
  • Мнения: 803
Аз пък се забавлявам с това шоу - да, не е нещо изключително, хаотично е, Азис все още не може да се оправи добре със задълженията си на водещ, но пък е весело. А и гостите са интересни. Днес гости ще са Ники Кънчев, някакъв много известен пластичен хирург и първата българка, която си сложила бюст.
Общо взето цялото предаване ми навява атмосфера, все едно съм в хола на Азис. Laughing

# 78
  • Мнения: 6 417
На мен ми харесва. Няма чалга, гостите са интересни  #Silly бенда е на ниво, колко му трябва на човек?  smile3506

# 79
  • Мнения: 133
 newsm78  егати 4и  - то

# 80
# 81
  • Мнения: 133
песента на Азо само едно чи...
та и това така

# 82
  • Мнения: 4 435
Тази вечер шоуто ми хареса.

# 83
  • Мнения: 413
някой знае ли от къде мога да го сваля шоуто, в Арената не го видях newsm78

# 84
# 85
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
И за "Комиците" коментарите бяха същите едно време, ама на, свежи са, имат си рейтинг и по-добри ставатRolling Eyes
Шушон, ама ти наистина ли го мислиш т'ва?
Че те от ден на ден зазляват. Щом мъжът ми, който им беше луд фен отначало вече не ги гледа щот им са тъпи скечовете ...
Не, че той е някакво мерило, но е показателно за растежа им  Twisted Evil
Винаги са ми били интересни тия стъгмистики рейтингите  Money Money

# 86
  • Мнения: 2 013
Тази вечер шоуто ми хареса.


Тцъ. Почти не остави хората да говорят.

# 87
  • Мнения: 2 961
И за "Комиците" коментарите бяха същите едно време, ама на, свежи са, имат си рейтинг и по-добри ставатRolling Eyes
Шушон, ама ти наистина ли го мислиш т'ва?
Че те от ден на ден зазляват. Щом мъжът ми, който им беше луд фен отначало вече не ги гледа щот им са тъпи скечовете ...


Абсолютно същата ситуация като у нас:)

# 88
  • София
  • Мнения: 15 500
Харесвам Азис, но не му гледам шоуто.Просто студиото е уникално кичозно и дразнещо, а пък за облеклото на Азис няма думи.Представях си го съвсем друго.Мислех,че Азис ще бъде Васко, без гримове, прически и естествен.

# 89
  • Мнения: 6 417
Че кой ще го гледа без грим и естествен?  Thinking Аз не  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт