Хей, ДЕКЕМВРИ се задава – “подаръци” ще ни раздава!

  • 10 320
  • 288
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 2 850
Ами след миомектомията и първото секцио, матката ми всъщност се реже за трети път. Освен това имах предна плацента и така. Яка кръвозагуба. Но всичко е зад гърба ми и днес се чувствам все едно нищо не е било. Grinning

# 241
  • Мнения: 42
Клерче добре дошла отново при нас! Радвам се, че всичко в крайна сметка е приключило благополучно.

# 242
  • Мнения: 42
Пропуснала съм да честитя бебо на мама Ирина!! Да ти е жив и здрав!!!

# 243
  • Мнения: 534
Иве , Юлина-Никол голяма красавица бе. Пу пу.
Абе то всичките ни бебчета големи сладури. Някой беше писал, че декемврийските бебета са най-хубави , та то си е така smile3521 smile3521 smile3521

мерси nellyli Hug...не зная кой къде е писал за нашите слънца, но днес като гледах всички снимки...ми те са едни невероятни сладури  newsm51 ...

# 244
  • Мнения: 219
Клерче, добре си ни дошла  Hug Ти определено си си борец и ние си го знаем (ако го знаеха и докторите, нямаше да се шашкат толкова Wink ) Сега само чакаме снимки на малката, и не се притеснявай, ще се справиш, още повече, като имаш прекрасен съпруг и майка, която ти е първа приятелка, така, че хич и не те мисля  Mr. Green
Нонич, ок, става, 10:15 ще съм на линия. А и аз не разбрах кои мами ще дойдат, но предполагам с тях ще се видим направо там. А после на по тортичка, и да не забравим 510 стая е Вещичка, нали така? Да минем да я навестим. Дали да й вземем нещо  newsm78.
Айде аз отивам да гледам сеира на ония изкушените   hahaha и да почивам вече.
Лека нощ мамчета, а на тези с бебчета пожелавам една спокойна нощ и да се наспят  Peace

# 245
  • Мнения: 630
ЧЕСТИТО МОМЧЕНЦЕ НА ИРИНА!
ДА РАСТЕ ЗДРАВО, УМНО И ОБИЧАНО ДЕТЕ!


Иве, Тони - страхотни бебоци и свежи майки на изписването  Hug Бооже, аз на какво ли ще приличам  newsm78

Клер - добре си дошла! Възхищавам се на духа ти - браво!

Абе аз защо се сковавам вечер? И усещам болка в тазобедрените стави - ми рано ми е още. С Марина ме мъчиха седмица преди раждането.

# 246
  • Бургас
  • Мнения: 675
Клер, добре дошла!

ЧЕСТИТО НА МАМА ИРИНА! ДА ВИ Е ЖИВ И ЗДРАВ ПРЕСЛАВ И МНОГО ДА ВИ РАДВА!!!

# 247
  • София
  • Мнения: 1 626
Клер, добре дошла!  Hug

# 248
  • Sofia
  • Мнения: 408
Клер ДОБРЕ ДОШЛА! Честита бебелина и да знаеш много хубаво име си избрала!!!

Честито на мама Ирина ,да е живо и здраво бебчето!!! И това име също мнго ми хареса!

Муунлайт да знаеш,че и аз стискам палци скоро всичко да приключи и да гушкаш малкия юнак вече вкъщи! Недей да мислиш глупости - вътрешноболнични инфекции и т.н. - дори и да е така нищо не си могла и нищо не можеш да направиш, а само да се натоварваш, а сега повече от всякога трябва да си настроена положително  и да изпращаш тази си енергия на малката душица, защото дори да не е до теб то има най-силна връзка с теб!!!!

прегръщам Ви всичи и  Ви желая лека вечер! аутре дано Ви хвана, че искам да ви видя все още "обременели", а и тая пуста тортичка! но първо съм на съдов хирург, после може да се включа в обиколката на ТК, и след това съм на линия!

Н.В. исках да ви питам за Арника-та? ставали за нормално раждащите? и ако да , как се пие и от къде се купува! може и да сте го коментирали ама аз съм забравила....

# 249
  • Мнения: 38
Здравейте и от мен.Най-накрая се престраших да се запиша.И аз съм бъдеща мама декемврийка.Термина ми е 26 Декември.Ина4е ви следя от доста време.

# 250
  • Мнения: 82
Честит син на мама Ирина!Да е жив и здрав малкия Преслав,много щастливо и весело детство да има!!!А мама бързо да се възстановява!

# 251
  • Мнения: 114
Честит бебешок на мама Ирина.Да и е жив и здрав и много щастлив,а на мама Ирина бързо възстановяване.
Клер-добре дошла.Радвам,се че вече си по-добре.Ти си герой.  Peace
Били2003-добре дошла при мамите декемврийки.  Hug

# 252
  • Мнения: 6
Били2003добре дошла при нас .

# 253
  • София
  • Мнения: 165
Здравейте най-накрая и от мен.  Hug Вече страшно много ми липсвахте.
Честито на всички родили мами и успех на бъдещите   bouquet
Ние малко сме го закъсали с кърменето и се налага да си спрем кърмата ( въпреки моето желание да се кърмими, колкото се може повече) и сега сме на едни лекарства от които само повръщам и припадам. Бебка е една мечта направо . Само се храним, а...ме и спинкаме. Направо едно слънчице smile3522
Поздрави на всички!!!
Ще кача снимчици
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=196809

Последна редакция: пт, 30 ное 2007, 08:04 от katiousha

# 254
  • София
  • Мнения: 294
Добро утро
Добре дошла katiousha  Hug Hug Hug
Разказвай подробно как мина, какви са тия лекарства дето така ти влиаят?? Качвай снимките да я видим твойта принцеса. А, видях я. Ама как сладко си спи. Вярно си е мечта  Laughing
Добре дошла и на новата мама

Общи условия

Активация на акаунт