Кога се учи бебето на "Дай боц???"

  • 5 906
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Аз започнах,когато малкия беше на 6 месеца и много бързо се научи,обаче вече дава само ако той иска.
хахах  Laughing и нашия така ...ама най-често правим боц с носленцата че пръсчетата често ни се разминават  Crazy Laughing

# 16
  • Мнения: 1 117
Когато беше на 6 м. лесно се научи , докато си играехме.Сега дава боц , ако иска и не рядко грабва цялата ръка и бам в устата Simple Smile

# 17
  • Мнения: 4 621
Мисля, че беше около 5,6 месеца Thinking

# 18
  • Мнения: 9 903
въх, моя не съм го учила  Thinking

# 19
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
въх, моя не съм го учила  Thinking
JoyИ аз моя. Ами сегааа.....

# 20
  • Мнения: 4 496
На 6 месеца беше малката като се опитах да я науча. Тогава отказа, но сега, вече на 10 месеца, сама си дава пръстчето и чака да го "боцна" Joy

# 21
тити, успокои ме!!! Тъкмо си мислех, че съм най-лошата мама сред вас.... на нищо не съм си научила детето още, освен на дзак, ама той няма голямо учстие в това, освен че се залива от смях!
 Ако има още някакви инересни дивотийки, щесе радвам да ги науча!
хайде успешен ден!  bouquet

# 22
  • Мнения: 3 069
Аз започнах,когато малкия беше на 6 месеца и много бързо се научи,обаче вече дава само ако той иска.

И при нас е така Grinning
Започнах по това време и на 7 месеца започна да го прави съзнателно но ми хващаше пръста с едната ръка а с другата правеше боц.
Сега го прави само ако той иска.

# 23
  • Мнения: 5 940
Това "дай боц" някакво задължително бебешко упражнение ли е? Simple Smile

# 24
  • Мнения: 493
И мойта дава"боц",но не всеки път.Някога го прави много добре със свито юмруче,друг път с отворена ръчичка с отделен показалец.Голям майтап е.Ако не и казвам всеки ден,забравя и пак трябва да се учим наново.Но определено го прави вече.

# 25
  • Мнения: 1 477
Малкият от скоро дава "боц".Отдавна се опитвам да го обуча.Просто сега реши, че е момента.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 064
Това "дай боц" някакво задължително бебешко упражнение ли е? Simple Smile

Абсолютно!

Нашия свекърва ми го научи, аз не се занимавам с такива неща, не виждам смисъл. Може би не съм права, знам ли...

# 27
  • Мнения: 4 447
Нашия дава боц, когато той реши. Иначе запона да го прави към 8-ми месец някъде... май.... Thinking

# 28
  • Мнения: 789
На 6 месеца,тогава започна да се плези и когато му се изплези на него някой. Laughing

# 29
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Еййййй, забравили сме да я научим! ooooh! Дали е късно? А дали се е отразило твърде фатално на интелекта и?  Sick

Общи условия

Активация на акаунт