квилинг

  • 123 573
  • 886
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 849
От пикасата съм черпила много идеи, книгите там са страхотни.
Марги, майтапех се, но не обичам много да ме хвалят и то за неща които не са добри, като първите ми опити за картички. Wink

Интересно, в клипа за розичките, ги навиват обратно на това което съм чела по книгите за квилинг. Днес ще пробвам и по този начин.

# 31
  • Мнения: 2 584
migito  bouquet  bouquet само да ви кажа че вчера ги видях на живо и са невероятни

Последна редакция: пн, 03 дек 2007, 09:08 от rut

# 32
  • Мнения: 555
Страхотна тема! 
 bouquet

# 33
  • Мнения: 9 052
Много интересно . Заслужава ли си да се правят по нетрайни неща от картички? Как се почистват? Налие хартия? С бебешки влажни кърпички дали ще стане?

# 34
  • Мнения: 1 849
Заслужава ли си да се правят по нетрайни неща от картички?

Хората си подаряват и цветя които увяхват за два дни...  newsm78
Нищо не хванах от въпросите ти, може пак да опиташ.

Момичета, радвам се, че са ви харесали картичките, дано да се продадат по-добре на базара и да има повече парички за дечицата.

# 35
  • Мнения: 9 052
много си любеzна, благодаря  Wink
имах в предвид, че стават прекрасни картички, прекрасни цветя и украси zа подарък, но видях и доста сложни украси, които не мисля, че някой ще хвърли на 2 рият ден. Та сигурно се почистват някак теzи творения?

# 36
  • Мнения: 1 849
Ааааа, разбрах  Grinning

Мисля, че ще е голяма играчка са мокри кърпички, но не е невъзможно... Има едни пухчета за обиране на прах, с тях ще е най-лесно. А ако са лепени и с здраво лепило, може и с прахосмукачката на най-ниската степен... Поне така си мисля... Wink

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
много си любеzна, благодаря  Wink
имах в предвид, че стават прекрасни картички, прекрасни цветя и украси zа подарък, но видях и доста сложни украси, които не мисля, че някой ще хвърли на 2 рият ден. Та сигурно се почистват някак теzи творения?

Предполагам, че може да се лакират и оттам нататък могат да бъдат почиствани. newsm78

Още идеи за разкрасяване на подаръци, по Коледа ще влязат в употреба:
http://www.quilling.com/images/1264inches.jpg

# 38
  • Мнения: 9 052
Ааааа, разбрах  Grinning

Мисля, че ще е голяма играчка са мокри кърпички, но не е невъзможно... Има едни пухчета за обиране на прах, с тях ще е най-лесно. А ако са лепени и с здраво лепило, може и с прахосмукачката на най-ниската степен... Поне така си мисля... Wink

Занчи не е беzнадеждно човек да вложи малко повече труд в тоzи род дело  Wink  Аz вече си селектирам идеите zа Великденският баzар (вече zа Коедния съм готова с планираното) и си мислиех дали няма начин с таzи техника да се направи нещо  (пиленце, zайче , цвете ,яйце) и как ли ще иzглежда то на следващата година, като го иzвадят от кутиите  newsm78

# 39
  • Мнения: 1 849
В пикасата има доста идеи за такива фигурки, аз направих само слонче, мече и птиче... В този сайт имаше дори фигури които са обемни (не са лепени на картон) и са много красиви...

# 40
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Migito, как правиш тези рошавичките - как да го обясня newsm78 Не цветята, а едни стърчат като трева.

# 41
  • Мнения: 1 849
Надявам се да съм те разбрала правилно. Зелените които стърчат ги правя както рошавите цветчета, само, че режа ресните не под прав ъгъл, а на криво, после навивам и разрошвам веднага...

# 42
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Разбрахме се Laughing Благодаря ти, ще пробвам.

# 43
  • Мнения: 1 163
От доста дни никой не е писал тук,но аз да ви покажа какво направих   http://www.snimka.bg/album.php?album_id=202758

# 44
  • Мнения: 2 270
От доста дни никой не е писал тук,но аз да ви покажа какво направих   http://www.snimka.bg/album.php?album_id=202758
много красиво.Браво Hug

Общи условия

Активация на акаунт