НАЙ-тъпия филм на света

  • 42 050
  • 447
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 85
Като един истински киноманиак, филмоман и още не зная какво, след "Секса и Града" се отвратих от цялата великолепна четворка от дами!
Много често един разкошен сериал, губи всичко като се превърне във филм!

# 361
  • Мнения: 196
Моята класация я водят''Батман"и всички негови подобия като"Супермен","Спайдърмен","Хълк"и т.н.Адски тъпизъм е и "Гъби","Къщурката","Скалите имат очи",и най-голямото ми разочарование и губене на време "РОКИ"1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 и т.н.
пп.Как може да има хора,които да не харесват "Властелина на пръстените"? newsm78 Mr. Green

# 362
  • Мнения: 159
Е чак пък толкова зле не е "Сексът и града", наистина сериа е класи над филма, но пък най- тъп филм??????

# 363
  • Мнения: 159
 лилянчето   аз не харесвам Властелина на пръстените, както не харесвам и "Карибски пирати" и "Хари Потър", но това съвсем не означава, че са тъпи филми. Въпрос на предпочитание.
На мен лично ми харесват филми за мафията, но все пак темата е какво не ни харесва.

Лек и успешен ден.

# 364
  • Мнения: 776
пп.Как може да има хора,които да не харесват "Властелина на пръстените"? newsm78 Mr. Green

Има Laughing и ще продължава да има, за това е фразата "въпрос на вкус" Peace

# 365
  • Мнения: 196
Естествено,че е "въпрос на вкус".   bouquet

# 366
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 420

пп.Как може да има хора,които да не харесват "Властелина на пръстените"? newsm78 Mr. Green

И аз това се питам - този филм ми е №1 в класацията за любими филми Heart Eyes.Ще повторя, та и ще потретя момичетата , писали преди мен - въпрос на вкус Peace.

# 367
  • Мнения: 85

пп.Как може да има хора,които да не харесват "Властелина на пръстените"? newsm78 Mr. Green

И аз това се питам - този филм ми е №1 в класацията за любими филми Heart Eyes.Ще повторя, та и ще потретя момичетата , писали преди мен - въпрос на вкус Peace.

Филма е уникален, но все пак книгата е по-добра поне три пъти!
Какво мислите за Revolutionary Road ?

# 368
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Какво мислите за Revolutionary Road ?
На теб да не би да ти е тъп? Shocked

# 369
  • София
  • Мнения: 6 010
"Криминале" -  Naughty
"Пътеводител на галактическия стопаджия" -  Sick

# 370
  • София
  • Мнения: 747
Вчера го гледах-"187",добре че ядох семки,иначе щях да заспя още на петата минута

# 371
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Скоро гледах "Флиртология" по голяма тъпня не бях гледала скоро. Sick

# 372
  • Мнения: 85
Какво мислите за Revolutionary Road ?
На теб да не би да ти е тъп? Shocked

Напротив, но ме натовари ужасно.
Бая сълзи и сополи излях!
А на теб, тъп ли ти е? newsm78

# 373
  • Мнения: 159
"Криминале" -  Naughty
"Пътеводител на галактическия стопаджия" -  Sick

 Видях че си на 19, затова ти е тъп.

# 374
  • София
  • Мнения: 6 010
"Криминале" -  Naughty
"Пътеводител на галактическия стопаджия" -  Sick

 Видях че си на 19, затова ти е тъп.


Съгласна съм. Най-вероятно един ден ще ги оценя и двата филма, но сега някакси не се доближават до мен...

Общи условия

Активация на акаунт