За нискобюджетните самолетни компании?

  • 2 747
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 747
щом двупосочния билет Варна-София е около 40евро, то колко ли са летищните такси? Thinking

а 7 евро верно ли има?Ох, откъде да знам ще доживея ли до юли...

# 16
  • Мнения: 4 916
щом двупосочния билет Варна-София е около 40евро, то колко ли са летищните такси? Thinking

а 7 евро верно ли има?Ох, откъде да знам ще доживея ли до юли...

Летищните такси с натоварените дни са малко над 20 евро (една такса), самият билет е центове.

# 17
  • Мнения: 11 747
искаш да кажеш, че тези цени са с летищни такси, така ли?
прекалено хубаво звучи!
не съм пътувала досега с нискотарифна компания, дали ще ползвам някога Thinking Притесняваме това да планирам 5 месеца по-рано, макар че пък и да не се осъществи то май няма да загубя много...

# 18
  • Мнения: 4 916
искаш да кажеш, че тези цени са с летищни такси, така ли?
прекалено хубаво звучи!
не съм пътувала досега с нискотарифна компания, дали ще ползвам някога Thinking Притесняваме това да планирам 5 месеца по-рано, макар че пък и да не се осъществи то май няма да загубя много...


Да, предполагам, че цените, които е дала mari6a77 са крайните. И на мен ми излиза горе-долу толкова (преди таксата за кредитната карта).
Понякога има евтини билети и месец-два преди датата на полета, но е различно - предполагам, че летните билети до Варна ще свършат още през март-април, тъй като повечето хора вече ще са планирали почивката си.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 841
искаш да кажеш, че тези цени са с летищни такси, така ли?
прекалено хубаво звучи!
не съм пътувала досега с нискотарифна компания, дали ще ползвам някога Thinking Притесняваме това да планирам 5 месеца по-рано, макар че пък и да не се осъществи то май няма да загубя много...


Да, предполагам, че цените, които е дала mari6a77 са крайните. И на мен ми излиза горе-долу толкова (преди таксата за кредитната карта).
Понякога има евтини билети и месец-два преди датата на полета, но е различно - предполагам, че летните билети до Варна ще свършат още през март-април, тъй като повечето хора вече ще са планирали почивката си.

Да, крайните са  Peace.

# 20
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Скоро от ЕС въведоха изискване всички самолетни компании да обявяват крайни цени, т.е. с включени такси, и всякакви разходи.
В момента само БГ еър си прави оглушки и обявява промоции примерно от 99 евро, а като изведеш крайната цена, излиза 199 с таксите. надявам се скоро да им скръцнат със зъби Laughing.

За Варна и Бургас едновременно ли ще пуснат полети? Имам предвид, от юли? Че София-Бургас за 10-15 евро ми идва идеално Sunglasses Laughing

# 21
  • Мнения: 11 747
аууу, много се паля от тези цени... Crazy
сега почвам да се чудя дали ще се справя със закупуването на билета - нямам и кредитна карт,ама ще си направя...
не, че имам работа в София, но винаги може да се измисли! Mr. Green

# 22
  • Мнения: 4 916
аууу, много се паля от тези цени... Crazy
сега почвам да се чудя дали ще се справя със закупуването на билета - нямам и кредитна карт,ама ще си направя...
не, че имам работа в София, но винаги може да се измисли! Mr. Green

 Peace Билетите може да се платят и с банков превод - за него също има такса. Има такса и ако билетът е бил запазен чрез кол-център.

# 23
  • Мнения: 11 747
горе долу каква е таксата, ако знаеш?

# 24
  • Мнения: 4 916
горе долу каква е таксата, ако знаеш?


Мисля, че беше 5 евро, но не съм сигурна. Не помня и дали беше на човек или на банкова операция  newsm78 Трябва да се провери на сайта на конкретната компания.

Общи условия

Активация на акаунт