101 въпроса за Испания

  • 1 793
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 135
OOO, в никакъв случай не съм искала да кажа това. Извинявам се, ако е прозвучало така. Колкодо до дипломната си работа съм търсила инфо изцяло от чужди сайтове и в интерес на истината испания има много добри практики в обучението по ИКТ.

# 16
  • Spain
  • Мнения: 3 750
не си криви душата асто - у4ила си тук и ти е мило и драго да , но в4ера и по телето го казаха 4е с лектурата са зле испанците . нещото което ме изуми например е  4е  има хора в испания които не знаят да 4етат . конкретния слу4аи е 4е по новините даже даваха една баба която "най- накрая" с еди коя си организация се нау4ила да 4ете и пи6е на 70 години - бяла ,здрава испанка , не хитана ....  Wink . бабите в българия умеят да пишат - на старобългарки ,ама пи6ат . в б-я се обхваща по - голяма материя . много от децата които се прехвърлят от БГ в Испания стават автомати4но отли4ници , не 4е испан4етата са тъпи , нещо образователната ви система тъп4е на едно място . странното е 4е в испания децата се нау4ават да 4етат много преди бг другар4етата си и после няма кои да ги подтикне нанатък . другия проблем им е 4е като станат на по 15 няма кои да ги стимулира да продължат и като искат бам по4ват да работят . тук съм 4увала  за  доста хора (испанци ) които и институтото не могат да го избутат , и те си го казват 4е не им трябвало   newsm78. просто мом4ето / моми4ето по4ва работа в някоя фабрика и никои не може да го задължи . в Б-я не ни биеха с камшици да ходим на у4илище , но го 4уства6 доста облигаторио .

# 17
  • Мнения: 50
 StopЛудетина,съгласна съм с теб. yesТук наистина са много неграмотно племе.Не може да си напише името,но иначе е голям философ.Бяхме на рожден ден на една приятелка испанка и естествено имаше само испанци.Стана дума за висшето ми образование и питах за една дума,която не ми беше ясна-administracion.Бяха 14испанци и никой не можа да я напише.Не можах да повярвам.Като я написах всички опулиха очи и казаха,че съм била много умна. smile3521Ама ти да си испанец и да не можеш да напишеш дума на родния си език!!!!!!!!!!!!! newsm12 bashИ после Испания се била  развивала!!!!Даааааааааааааа,развива се ,но благодарение на средствата,които се наливат тук.За мен испанците са си племе

Общи условия

Активация на акаунт