Neues Thema für die Männer, ob Nikolaus, Weihnachtsmann oder fremde Männer DE 54

  • 14 599
  • 304
  •   1
Отговори
# 240
  • Германия
  • Мнения: 8 104
Мишка, наздраве и честито!



# 241
  • Мнения: 1 242
Мишке, всичко най-весело! От благоденствие, уют и много усмивки да не се отървеш!
Благодаря за почерпката. Тъкмо си купих нови чаши за шампанско. Ще чукнем наздравица за теб с тях.

Котарано, все забравям да ти кажа, не съм намерила онзи ден ЦД-та, защото просто ЦД-та нямало. Mr. Green Проблемът е решен с едно ДВД. Ако искаш  "разопаковай" поотделно песничките и приказките. Има и един файл с опис на песнопенията. Wink
Как е минал първият ден на момчето? Харесва ли му?

Сърфи, и двете, душо. Народът е забогатял, но се е и побъркал. Радвам ти се на ентусиазма. Mr. Green

# 242
  • Мнения: 2 567
Мишка, да си жива и здрава!  Hug
Почерпете се и за здравето на моето голямо момиче вчера, а и факта, че вече съм магистър. Както се казва " 10 минути срам на защитата, после цял живот инженер"  Mr. Green

# 243
  • Мнения: 1 178
Мишка, наzдраве zа твое zдраве!

Маму, zащо хабиш ДВД_то, можех да пратя ЦД  Confused
Първи ден все още нямаме, помолиха ни да иzчакаме две седмици и сега тръгваме на 12_ти. Ще имам преки наблюдения от първия път, така че ще те уведомя  Wink

Vivi , сега мъжът ми каzа, че давали и беz рецепта лекарства, които по принцип са с рецепта. Той влеzна и иzлеzна, но късно довечера ще се върне и ако искаш ще го попитам какво би препоръчал.

# 244
  • Мнения: 1 242
Маму, zащо хабиш ДВД_то, можех да пратя ЦД  Confused
Първи ден все още нямаме, помолиха ни да иzчакаме две седмици и сега тръгваме на 12_ти. Ще имам преки наблюдения от първия път, така че ще те уведомя  Wink

Стига и ти! Дума да не става! От друга седмица така или иначе ще ме хване липсата. Няма да го оставим детето да ходи с неразучени песнички, я!

ШоШи, ти си герой. Браво! А приказката за инженера, дето го било страх да отиде на лекар, е невинаги вярна! Не се омаловажавай. Peace

Последна редакция: пн, 03 дек 2007, 18:17 от Мамунката

# 245
  • Мнения: 3 521
Шоши, честито и честито!!! Е на това му се казва 2 страници добри новини...Laughing

Мистик, аз имам 4ка със суперцаал. Аз! Не Гюнтер! На моят си фиш!!! Хохохохо. От предишните 2 тиража имах само единични числа.

Мамун, отказах се от празнуването по хотели - на ресторант до 12/1 и после на бар! Изедници! С остатъка от предвиденото за празнуване и лотопечалбата ще отида да видя папа Раци. Имах желание да покажа Пирин и Родопите на Волайнов, но явно няма да е за НГ. България се е напълнила с луди жаби!

# 246
  • Мнения: 2 907
Сърфе, суперцаал е важно само ако удариш 6-ца. Иначе е хубаво да имаш 4ка + цузатццаал.
Но е толкова нечестно направено, едва ли ще ти платят повече от 100е!
Всичко е направено така, че да не печели човек. Дори 5 верни числа да имаш печелиш 3 - 4000.

А аз си искам пак тройката! Прекъсна ми се късмета с тази еуфория  Mr. Green

# 247
  • София
  • Мнения: 15 258
Vivi , сега мъжът ми каzа, че давали и беz рецепта лекарства, които по принцип са с рецепта. Той влеzна и иzлеzна, но късно довечера ще се върне и ако искаш ще го попитам какво би препоръчал.

Благодаря ти! Току-що пратих на моя мъж SMS с имената на всички лекарства, за които ми писахте. Ако още не е купил нищо от тях, ще му дам и още заглавия.  ooooh!

# 248
  • Мнения: 3 521
Но е толкова нечестно направено, едва ли ще ти платят повече от 100е!

207,10 гроша Mr. Green...черно на бяло на сметката ми в типп24.де Laughing
Само 4ката е 47,60.

# 249
  • Мнения: 2 907
О, браво! Значи зуперцаал има значение ? Не е ли цузатццаал? Както и да е, важното е, че си спечелила!

# 250
  • Мнения: 3 521
Уф, да - сега погледнах - цузатццаал е, не сц. ooooh!
Така е като не съм профи лотаристка - даже незнам и за какво печеля Embarassed . Честно казано през живота си съм играла не повече от 10 пъти тото/Лото...като хлапе си купувах билети от Държавната лотария и толкоз! Късмета на начинаещите Wink.

# 251
  • Мнения: 1 178
Ей на това му се каzват добри инжинерни новини  Wink
Честито на дипломираната инжинерка, да не zабрави добре да полее дипломата, че да не й я вzемат.
Честито и на спечелилата инжинерка, в следващия тираж повече нули.
Това zа късмета на начинаещия е съвсем вярно. Така в zората на моята тото/лото кариера спечелих на гаджето ми петица (бях му пуснала фиш zа рождения ден). От тогава все чакам шестицата, но уви. Апропо едно бивше гадже на мъжа ми (същия с петицата) спечелила шестица от лотото и станала милионерка. Явно моя мъж има дарбата да прави жените си милионерки, и по_точно бившите. Дали да го напусна  Thinking Вие на мое място ще рискувате ли, шегувам се, иzчеzвам  Mr. Green

Маму ти накъде, някъде на топло, там zа където не искаше да ни каzваш, zа да не ни драzниш ли?

# 252
  • Мнения: 230
Ми6ке, честит рожден ден!
Честито и инженерна диплома на ШоШи! И на Сърфи честито за ударената четворка. Със здраве да си изхарчиш печалбата! Аз днес поизхарчих малко пари за дрешки. Коремът расте и вече започнах да не се събирам в нормалните.

# 253
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Ася, за Nux Vomica-та мога да кажа, че свеки ми я препочва когато съм болна /хрема, кихавици, кашлица/. Като причина за разболяването е умората. Тогава има забрана за къпане няколко дни, трябва да си почиваш много и да си топлиш краката. Обаче лекарствата в хомеопатията са различни за различните хора. Няма универсални такива. Ако наистина си се насочила към хомеопатично лечение, по-добре иди на класически хомеопат да ти снеме анамнеза. "Интервюто" продължава час-два и струва между 90-150 евро, но е най-важната ти среща с хомеопата, един вид да се опознаете и да добие представа за характера ти и какъв тип човек си.

Приятелче, мерси за отговора Hug
ще си изчакам резултатите от кръвта. за сега не мога да си позволя хомеопатично лечение Sad
иначе знам как протичат интервютата, имах позната хомеопатичка Crazy

Мишка, наздраве  Grinning

Шоши, честито дипломиране Hug

за главоболие препоръчвам долормин, без рецепта е и е силен.

Последна редакция: пн, 03 дек 2007, 21:09 от asyalein

# 254
  • Мнения: 1 636
Ми6ке,честит рожден ден!Желая ти zдраве,Щастие и лÜбов!   bouquet
6о6и,честита ти титла!
Риен, днес бе6е по_малко времето zа пц. Няма 6естица,няма 5лв  Cry. Като хваЩате 3 и 4 играйте с таzи система. Там си струва. Ние zа съжаление и 3 нямахме, нито сега, нито предният път. Но ако има 1 четворка като при Сърфи се печели 15х4 рихитиге + 80х3 рихтиге. Смятай Сърфи, какво Ще6е да спечели6. Аллердингс фи6ът ти Ще6е да струва 160?  Sick Но пак е повече. Там се попълват 10, а не 6 числа, zнае6 ли, може6е да хване6 и повече от 4  newsm53

За главоболие, ако Долормин не помага тогава Долормин екстра.На мен оЩе помага.

Общи условия

Активация на акаунт