Всеки тази нощ празнува, САМОКОВче Дядо Коледа сънува!

  • 6 767
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 228
Ели,опитах се да те подсетя коя е новата самоковка:)ама ще я оставя сама да се представи.

# 16
  • Мнения: 674
 Ани, мисля, мисля, ама хич не се сещам! newsm78 Аз бременни в момента много не познавам! Освен да не знам!
 От магазина ли да я познавам? Thinking
 Гледай каква си сега!!! Само ми провокираш любопитството! Joy

# 17
  • Мнения: 228
ДААА от магазина я познаваш,ама откакто е бременна не си я виждала:)))

# 18
  • Мнения: 307
 Картинката с футбола си е точно за Димитър.

# 19
  • Мнения: 674
 Хи-Хи! Значи чакам приятна изненада! smile3508


 Ели,  коя от двете - първата ли? Мимката уцелила ли съм я? Тази картинка избрах, защото все носи нещо с нея! Joy

# 20
  • Мнения: 674
 Лили я няма! newsm78 newsm78 newsm78 Дали да си мислим нещо?  Hands Thumbsup Те бременните трябва по-често да ни се обаждат, че изчезнат ли, да знаем да стискаме палци! Макар, че Силвето, ако не си занесе лаптопа в болницата, главата ще си отрежа! Joy

 Нели, ти разбрах, че си затрупана от работа, ама ела драсни някой ред, де!

# 21
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Лили днеска е в Сф на консултации.
Иначе да си призная се замислих по въпроса дали не може да си взема РС-то в болницата  Embarassed  Thinking

# 22
  • Мнения: 463
Ели, мерси за информацията. Моята темичка е в Здравословни проблеми и здравно осигуряване. Там има ли ограничения? newsm78
Силве, да ти кажа в болницата няма да ти до лаптоп.
Какво стана с новата мама?

# 23
  • Мнения: 674
 Мими, мисля че не. То има и теми с над 100 страници......
 Аз доколкото разбрах, новата мама я чакаме утре!

# 24
  • Мнения: 228
Предполагам,че довечера след работа ще се появи:)))

# 25
  • Мнения: 463
Толкова ще дочакаме!

# 26
  • Мнения: 307
Хи-Хи! Значи чакам приятна изненада! smile3508


 Ели,  коя от двете - първата ли? Мимката уцелила ли съм я? Тази картинка избрах, защото все носи нещо с нея! Joy
И аз чакам появата на новата съгражданка.
Ели, първата картинка. Тази на Мария е много точна  Grinning

# 27
  • Мнения: 463
Да ви се похваля, че захраних Йони с пюре от круши по препоръка на педи. Нали се запичаше. Изчакахме малко да се нормализира изхождането с АМ, което давам и да пооздравее малко, че иначе не е редно. Да знаете какъв образ беше само. Като хапна първата лъжичка и то наведнъж я пое , примляска малко и като усети, че не му давам АМ така я изплю, че и двамата станахме целите с пюре. Имах даже и по миглите. После останалите две лъжички си ги хапна. Ама то голяма мазаница с тези пюрета!!! Joy  #CrazyJoy  #CrazyJoy
В тази връзка да ви попитам: Тъй като той сега не изяжда цялото пюре, а и скоро няма да може, прочетох на опаковката, че може да се съхранява до 48 часа в хладилник. Да ама по моята логика не трябва да затоплям всеки път цялото количество пюре в бурканчето, тъй като може да се развали / според мен/. Мисля, че трябва от тук нататък да изваждам само необходимото количество и само него да затоплям. Правилно ли разсъждавам? 78
И още нещо: Как вие затопляте пюретата? Аз сложих бурканчето на парното около половин час преди хранене и стана, ама като извадя в купичка...???  newsm78 newsm78 newsm78
Може ли в микровълнова, че съм чувала или на водна баня?

# 28
  • Мнения: 674
 С пюре от круша не става мацаница! Ама с морков да видиш ти! Joy Joy Joy
 Ето ти малко снимки с мацаници! Joy
http://images19.snimka.bg/003789490.jpg
http://images22.snimka.bg/004606197.jpg
http://images22.snimka.bg/004606250.jpg
http://images22.snimka.bg/004606252.jpg

На мен като захранвах Габи, педи ми каза да хвърлям пюретата, а не да ги прибирам в хладилника и аз така правех. newsm78
После обаче почнах да отсипвам в чинийка половината пюре и другото прибирах в хладилника.
Винаги съм затопляла в микровълнова. Сега пюретата са ми на студено и ги затоплям леко, но лятото изобщо не ги топлех!

# 29
  • Мнения: 463
И аз си мислех, че сме се омазали!!! hahaha Joy
Габи е много сладка! Ама то и дрехите си е омазала! smile3532
На мен ми е забавно това. Неме притесняват петната.

Общи условия

Активация на акаунт