Всеки тази нощ празнува, САМОКОВче Дядо Коледа сънува!

  • 6 778
  • 294
  •   1
Отговори
# 270
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Щом закуската е готова и аз съм на линия hahaha
Тука времето е ужасно - мъгливо.
Само за сън е, както правят някой хора, та се чудя дали да не последвам примера им Thinking

# 271
  • Мнения: 307
 И аз бързо надуших закуската  Grinning.
И в Самоков времето е мъгливо.
 Дани, аз родих Мария почти на 36, предишната ми бременност завърши с мисед аборт.
Твърдо бях решила да правя всички изследвания. Ходих на консултации и в Самоков, и в Майчин дом. Софийският лекар ми каза, ако искам да направя биохимичния скрининг, но че  той не е диагностичен метод, а статистика, предположения. Само при амниоцентезата резултатите са точни. Накрая не направих нищо, но здравата треперих до края на бременността.

# 272
  • Мнения: 463
Ето ме и мен ! Добро утро на всички! Дали  остана от коледната закуска?
При нас също е мъгливо, а се налага да излизаме с татко и бебе по- късно, но добре че е с колата. Трябва - какво да се прави.
Въпреки мрачното време, Ви желая един слънчев и лъчезарен ден!

# 273
  • Мнения: 24
И аз съм тук, но докато изчета какво сте писали...........
Първо да кажа добре дошли на мамите с бебоци у дома, второ - да поздравя и новата мама Дани която още не мога да се сетя дали познавам и трето.....сега не се сещам ама после ще кажа какво беше.
Ние с Цветушко (така аз си му казвам) се гледкаме като всеки ден и нищо ново около нас. Освен , че му смених АМ със Фризо вом, защото много повръща. Засега това го понася, ама аките са му едни......... Повече ми харесваше Аптамила, ама ще видим той какво ще предпочете.
Сега отивам, че се сабужда, а след обяд пак ще се вясна.

# 274
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 ooooh! пак изписахме темичката

# 275
  • Мнения: 674
Аз станах в 8, ядохме, играхме, сменихме пампата и като му легнахме със зверко........та ме събуди телефона. Laughing Стофтах нещо да се пече във фурната, че мажо иначе ще го пращам за кроасани, ако не стане за обяд! Joy

# 276
  • Мнения: 463
Ели, и аз това се опитвам да приуча моя зверко и май успявам. По принцип ставаме в 07,00 часа, храним се и сменяме памперса и веднага пак лягаме и спим до 10,00 часа. САмо не знам до кога ще е този режим. На мен много ми харесва! Grinning

# 277
  • Мнения: 674
Направо си е супер, ама на нас ни се случва за първи път! Габи спи само на обяд по-принцип - около 1-2 часа и пак е кукуряк до 10-11 вечерта! #Crazy

# 278
  • Мнения: 674
Отивам на работа до довечера! Sad

# 279
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ейййййййй къде сте всички днес newsm78
Ние с Ники си поспахме следобяд Laughing

# 280
  • Мнения: 463
Силве, блазя ви! Аз днес ходих къде ли не и то с малкия и мъжа ми. Сега вече не съм на себе си. Не мога да гледам от умора. Отивам да си хвърля един душ, за да ме усвежи, че после да изкъпем малък!
Леки сънища на всички!

# 281
  • Мнения: 674
Утре съм на Сф пак! Confused
Кой ще прави темичка? Всички се научихте, хайде! Peace Ако никой не направи, гледайте да не я изпишете тази, докато се прибера! Joy

# 282
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ей днеска Ели я няма и как си пазим темичката да не я изпишем hahaha
Къде сте всички newsm78

# 283
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 newsm78

# 284
  • Мнения: 674
Казах ви да не я изпишете, а не да не пишете съвсем! Joy

Общи условия

Активация на акаунт