Календари вече принтят начинаещите Фотошоп-ки...(5)

  • 27 168
  • 416
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 983
Уф се много претруфено ми се вижда ooooh! незнам май първо трябва да ми мине МЦ за да вляза в час ooooh!

Медовинка Hug

# 136
  • Мнения: 2 818
Да се запиша... и се включвам с една от първите ми рамки...
Голяма врътня, ама носи голямо удоволствие...
Много ми хареса, може би само самата снимка е по-контрастна ще е още по-добре.  Hug
Hug
Тя снимката е леко поизгоряла и ако й вдигна контраста съвсем ще си личи...

# 137
  • Мнения: 186
  Запис Simple Smile
  Момичета поздравления за страхотната тема, ще се включа и аз !!!

# 138
  • София
  • Мнения: 7 242
Промених го още малко. Махам старата версия, за да не товаря излишно темата. Честно казано се надявах на повече мнения /съвсем не е задължително да са добри/, т.к. аз самата не мога да преценя дали ми харесва или не. И ми се шеще повече "учителки" да наминават към темичката ни. Май освен Вейдър, Ани, Ши Девил и още един - двама, никой друг няма желание... А все пак и те са тръгнали от някъде.



# 139
  • Мнения: 985
Лекси,според мен е много хубава!Само ми се струва,че долната снимка от ехографа е леко разместена в десния край. PeaceИ панделката върху спящото бебче ако я дръпнеш съвсем леко надолу ще стои по-реалистично и ще обвива рамката,така е малко като отрязана. Rolling Eyes

# 140
  • Мнения: 179
момичета помагайте -  какви са размерите на А3 и в каква резолюция трябва да бъде ,за да излезе хубав календара приечата , че да променям нещата докато е време Simple Smile 

# 141
  • Мнения: 330
Добре де, само аз ли не мога да си го изтегля този ФОТОШОП?  smile3518
От замунда не мога, че там не ме пускат да се регистрирам, а от арената се чудя какво точно да изтегля.    Rolling Eyes

Моля ви помагайте!

Аз си го свалих преди една седмица от Замундата,тогава и се регистрирах, ако искаш ще помагам със свалянето.  Peace

Извинявам се копирах поста си от предишната тема.
Ще ви бъда много благодарна ако ми помогнете да си изтегля ФОТОШОП.

 Аз тегля от тук Hug

Румка, много ти благодаря! smile3525

Макар и малко късно - започвам и аз да се уча.

# 142
  • София
  • Мнения: 7 242
момичета помагайте -  какви са размерите на А3 и в каква резолюция трябва да бъде ,за да излезе хубав календара приечата , че да променям нещата докато е време Simple Smile 
Най-добре е да си го зададеш при отварянето на нов документ /А3- 297х420 mm,/ т.к ако си работила в по-малък формат, може да се влоши качеството. Резолюция -300 пиксела/инча.

Axrax, може ли линк към боровите клонки от календара ти за януари Praynig

Последна редакция: сб, 01 дек 2007, 18:08 от Лекси

# 143
  • София
  • Мнения: 1 456
Axrax, виж таблицата с форматите.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=241484.msg5620071#msg5620071

Още при започване на картината следва да се зададат реалните размери на формата. Резолюцията от копирния център ми казаха,че не е необходимо да е повече от 150 пиксела.
Аз я оставих 200 при формат А1 60х84 landscape, което е доста по-малко от А3  и  излезе прекрасен коледен плакат.
Трябва да работиш с реалните размери на формата, а не после да разтягаш или променяш за да излезе качествено.

# 144
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Аз съм готова и с Февруари, който иска да види.....
http://martichka.multiply.com/photos/photo/6/6

За формат А3 - размерите са 297 х 420 милиметра, аз направо в мм ги задавам, а от рекламната агенция ми казаха резолюция 300, и така ги правя

Последна редакция: нд, 02 дек 2007, 03:06 от Никки

# 145
  • Мнения: 201
Невероятно красиви са творбите ви, момичета! Започвам да чета всичките ви теми и уроци, че отдавна се прехласвам по фотошопските шедьоври на напредналите, а чак сега, търсейки линк към готови рамки за календари, видях че има много теми и за начинаещи.
Успех и весели празници!

# 146
  • София
  • Мнения: 7 242
Добре дошла,  Миа Grinning
Голямо затишие тук Sad Къде зачезнахте? Да не се отказахте или се пренеместихте при напредналите newsm78 . А може би е така заради почивните дни newsm78



Защо ми излизат толкова големи рамките? какъвто и формат да заложа, все на такъв чаршаф се появяват. Как да ги понамяля?
А това с подпъхването на панделката, добре ли се е получило или да си я сложа изцяло отгоре?

Последна редакция: нд, 02 дек 2007, 12:16 от Лекси

# 147
  • Мнения: 985
Лекси,страхотна е!Браво GrinningМного ми харесва! Hug

Според мен не е никакъв чаршав,много си е добре даже.И аз като правя квадратни рамки,такива излизат. Wink

# 148
  • Мнения: 179
Лекси това е оригинала на боровите клонки Simple Smile http://i019.radikal.ru/0711/32/4e0f00942cdb.png

# 149
  • София
  • Мнения: 7 242
Чочка, мерси Hug Че имам нещо нужда от поощрение. Като гледам как върви темичката при напредналите, а тук е в застой, се поотчаях. А иначе рамката беше мъничко по хубава, но късно се усетих, че д-то на беба е голо Mr. Green и тръгнах да го прикривам.
Axrax, мерси Grinning

Общи условия

Активация на акаунт