Календари вече принтят начинаещите Фотошоп-ки...(5)

  • 27 171
  • 416
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 179
Бабълпогледни в настройките : в дясно като маркираш лейара , десен клавиш в/у него и Blending options ,  там погледни в  Blending options: Default дали   Blend mode ти е нормал и дали е на 100% ако не е , то направи го Simple Smile ... надявам се това да помогне Simple Smile

# 196
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Така са си нещата, както ти си писала, но си е прозрачен обекта newsm78

# 197
  • София
  • Мнения: 1 456
Вижте сега какво направих аз!


Нещо цветовете не ми идваха на ум и някъде натиснах и всичко стана черно и бяло. И не само това , ами всеки елемент който добавях беше в черно-бели краски! newsm78

# 198
  • Мнения: 804
Момичета,много съм развълнувана,показвам ви огледалното ми изображение.
Чакам коментари.
Много сложно ми се видя,но го преборих,по мои сметки.

Вие сте.

# 199
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Помагайте: как да подвия само един от ъглите на снимка? newsm78

# 200
  • София
  • Мнения: 7 242
muzka1, много е хубава Grinning Обаче не можеш ли да направиш черното сиво, че не ми се връзва с малко детенце.
Румка, най-лесния, но не най-добрият начин, е да маркираш изображението, Transform - Warp и да си дръпнеш ъгълчето навътре. Ето ти го урока: http://www.photoshop-bg.com/index.php?nav=read_tut&id=84
Медовинка, много добре ти се е получило отражението. Обаче и при теб май преливането не е станало. В такъв случай, няма ли да е по-реалистично, ако не се застъпват снимките? При мен без преливане става така /изрязала съм част от отражението, че е много дълга иначе/:


Последна редакция: вт, 04 дек 2007, 20:13 от Лекси

# 201
  • Мнения: 2 035
muzka1, много е хубава Grinning Обаче не можеш ли да направиш черното сиво, че не ми се връзва с малко детенце.
Муцка, хубава е, браво, но абсолютно съм съгласна с Лекси - смени цвета  Peace


Медовинка
, наистина май ще ти е по добре (отново пак Лекси както съветва  Wink )да не ти се застъпват толкова много снимките. Струва ми се че добре ще бъде ако започне от там където се е облегнал малкия сладур Peace


  Лекси, суперско е станало, а за преливката и аз зор видях с нея  bouquet


П.П. Ами вие защо в тая тема поствате "упражненията"  Grinning си за контролните?  newsm78

Последна редакция: вт, 04 дек 2007, 21:23 от val_stef

# 202
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Явно нямате решение за моя проблем Tired
Ще го мъча наново ooooh!

# 203
  • София
  • Мнения: 1 456
Благодаря момичета!
Аз не разбрах как направих всичко черно и бяло и едва ли ще мога да променя цветовете отново.

А за постването на упражненията само се съветваме щото се запънахме на преливането. Mr. Green

Много е рязка границата между двете снимки и на Лекси ина Медовинка,но не знам обаче как да се корегира newsm78
Като преливате и правите селекцията застъпвате ли и горната снимка?

# 204
  • Мнения: 2 123
Привет момичета.
Мног ощ есъм ви благодарна ако ме открехнете, след кат осваля дадени "четки", откъде да ги отворя, къд еда ги сейвна, за да ги ползвам?!


много ви благодаря предварително!  bouquet

# 205
  • Мнения: 804
А я кажете сега как е?

# 206
  • Мнения: 1 237
Привет момичета.
Мног ощ есъм ви благодарна ако ме открехнете, след кат осваля дадени "четки", откъде да ги отворя, къд еда ги сейвна, за да ги ползвам?!


много ви благодаря предварително!  bouquet

Първо ги разархивираш,после файла с разширение .abr го слагаш в C->Program Files->Adobe->Adobe Photoshop CS2->Presets->Brushes
После във ФШ цъкваш на четките вдясно на тръъгълничето-Load Brushes и зареждаш четките,които искаш.Те ти отиват най-отдолу в палитрата с четките.

# 207
  • Мнения: 2 035
Медовинка, много ме кефи, супер е!   bouquet

# 208
  • Мнения: 203
Радвам се че така радушно ме приехте майчета!!!Фотошопа е магия, и аз отдавна съм запленена от нея.Опитвала съм някои неща и с удоволствие искам да ги споделя с вас.Рамките  ви и календарите ме заинтригуваха и съм решила да опитам и това предизвикателство.Благодарение на уроците успях да нарисувам този пейзаж има отражение и преливане, но мисля да опитам и урока на Ани, както и да се включа в контролното.

# 209
  • Мнения: 203


Ето още няколко неща...
И един въпрос - имаме ли срок за контролното, че първото го изтървах без малко.....

Последна редакция: вт, 04 дек 2007, 23:26 от dilmi

Общи условия

Активация на акаунт