Календари вече принтят начинаещите Фотошоп-ки...(5)

  • 27 148
  • 416
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 035
dilmi, привет и от мен  Hug
Срока е до неделя- 9.12
Но специално за контролното си има нова темичка и всичките изисквания Ани ги е описала там  Peace
Може да погледнеш тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=245857.msg5758835#msg5758835

# 211
  • Мнения: 203
Благодаря ти val stef, както и на теб muzka1!Отивам да погледна....

# 212
# 213
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Това измайсторих и всичко го правих аз с изключение на стената на заден план. Добре ли е станало и какво да коригирам казвайте Hug
http://rumiimiri.multiply.com/photos/photo/2/21

Последна редакция: ср, 05 дек 2007, 00:53 от Румка

# 214
  • Мнения: 376
Снимката е много тъмна, а всичко останало е блеснато. Изравни цветовете и светлината. Намали малко бележката с надписа и увеличи снимката.

Последна редакция: ср, 05 дек 2007, 03:12 от Пижулинка

# 215
  • Мнения: 11 607
Снимката е много тъмна, а всичко останало е блеснато. Изравни цветовете и светлината. Намали малко белешката с надписа и увеличи снимката.

А за моето творение???Детето е на наша съфорумка,която не пише в Хоби.....Може би дори пишете заедно в отчетната декемврийска тема....

# 216
  • Варна
  • Мнения: 1 618
А за моето творение???Детето е на наша съфорумка,която не пише в Хоби.....Може би дори пишете заедно в отчетната декемврийска тема....

На мен ми харесва newsm10
Пижулинка, много ти благодаря, аз не зная защо не забелязахтакаснимката, но след корекцията разбирам защо бие така на очи. Сега по-добре ли е ?

# 217
  • Мнения: 376
Мама Цоци извинявай, аз просто не погледнах страницата надолу, а видях само последния постинг.  ooooh! Много е хубава рамката, само ако можеш да махнеш червените очички на Дивнето.............има си такъв инструмент. А за съфорумката, как да не я знам, ама крие таз хубавица цяла година. Добре, че и се примолихме много, та ни я показа.  Grinning

Румка увеличи малко снимката, много е дребничка така.  И как да разбирам, че всичко сама си си правила. Дървената рамка, беляшката и карфичките ли. Ако е така шапка ти свалям.  bouquet

# 218
  • Мнения: 858
Румка наистина снимката е много малка.
 Мама Цоцоланка- хубава рамка PeaceСамо тортата е много хвърчаща-мисля че трябва да е в долната част и долният надпис малко трудно се чете PeaceСтрува ми се че очичките червенеят Thinking
dilmi малко е дребна рамката и не се виждат детайлите хубаво затова нищо не казвам за теб Hug

# 219
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Мама Цоци извинявай, аз просто не погледнах страницата надолу, а видях само последния постинг.  ooooh! Много е хубава рамката, само ако можеш да махнеш червените очички на Дивнето.............има си такъв инструмент. А за съфорумката, как да не я знам, ама крие таз хубавица цяла година. Добре, че и се примолихме много, та ни я показа.  Grinning

Румка увеличи малко снимката, много е дребничка така.  И как да разбирам, че всичко сама си си правила. Дървената рамка, беляшката и карфичките ли. Ако е така шапка ти свалям.  bouquet
Да, направих сама рамката, таблото и графитите. Hug

# 220
  • Мнения: 1 400
Явно нямате решение за моя проблем Tired
Ще го мъча наново ooooh!
Бабъл, когато си работила с Куик Маск четката ти е била водниста- затова. Опитай пак, но погледни първо настройките на четката - опасито й трябва да е на сто процента и трябва да е твърда четката Peace

Цоци, май са ти казали повечето неща, но ще добавя само, че не ми се връзва надписа долу с този строук newsm78 Първо е станал нечетлив, после - зелено и червено... Белият фон можеш да го нагласиш така, че и в ляво да докосва червената рамка или поне да се доближава:peace:

Румка, много ти е малка снимката, а дървената рамка няма никакъв обем и стои неестественна.

# 221
  • Мнения: 11 607
Благодаря ви, момичета! За свое оправдание....Варианта с тортата на мен не ми харесва, повече си я харесвам без....Надписа..на компа, на който правих рамката - нямам голям избор от шрифтове. За очите...-да, можех да си поиграя, а за композицията и докосването на Вейдър - ех.....благодаря! Peace

# 222
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Мама Цоцоланка, както са ти казали и другите, очичките на детенцето са червени и това се набива в пръв поглед, а от една рамка, важното е снимката да е перфектна! После този син надпис с нищо не се връзва, а долния пък не се чете. / между другото, здраве да пожелаеш - да, ама любов  Thinking на детенце?/
Дилми, коледната е много хубава!
Румка, хубава снимка, но защо не я увеличиш? А тези тухли и мозайки съвсем, ама съвсем не вървят за дечица!  Peace

Като гледам останалите рамки, ми се струва, че повечето от вас, може би всички, се стараят много, но ползват не дотам добри и качествени елементи, мъчат се по възможно най-трудния начин да направят рамките си.
Все се каня да ви кажа нещо - Момичета, излезте от стила на рускините, има толкова много сайтове с готови скрап-ове /кит-ове/, естествено свободни, които може да ползвате в рамките си!

# 223
  • София
  • Мнения: 310
Момичета моля помогнете ми да оправя червените очички на снимките, че само това май остана и почти приключвам с календара. Пробвах още от апаратчето, но само едното оченце се оправя , а др остава червено #Crazy newsm78. Моля помагайте  Praynig

# 224
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Момичета моля помогнете ми да оправя червените очички на снимките, че само това май остана и почти приключвам с календара. Пробвах още от апаратчето, но само едното оченце се оправя , а др остава червено #Crazy newsm78. Моля помагайте  Praynig

Има специален инструмент - нарисувано е едно оченце, поне при мен, мисля, че имаше значение с коя версия на ФШ си newsm78 Май не ти помогнах особено Tired

Ето 1 опит за огледален образ - според мен почти пълен провал Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт