Орифлейм 14

  • 17 103
  • 314
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 812
Никой ли няма да снима новия каталг? Sad

# 271
Може ли някои да ми опише парфюма Presions така както го усеща сладък ли е цветен или поне към коя категория се отнася и на каква цена е в новия каталог?Благодаря

# 272
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Хайде аз ще го снимам... До довечера ще го имате

# 273
  • Мнения: 1 679
Преди години ми бяха подарили един парфюм на Орифлейм - Дивайн - стана ми един от любимите

# 274
  • Мнения: 2 323
Има го все още, даже и в червен вариант Simple Smile

# 275
  • Мнения: 3 782
Ей много желаещи за каталога, щом ще го снимаш onejnost, аз да не го сканирам тогава. Peace

# 276
  • Мнения: 3 782
Може ли някои да ми опише парфюма Presions така както го усеща сладък ли е цветен или поне към коя категория се отнася и на каква цена е в новия каталог?Благодаря
Ето може да погледнеш тук http://www.oriflame.bg/prod/catalog/BrandCategory.jhtml?CATID=frPrecious_bg_BG
Лично на мен той ми идва малко силен.

# 277
# 278
  • Мнения: 812


Благодаря ти  bouquet,хареса ми каталога  Wink

Последна редакция: вт, 08 яну 2008, 16:58 от nadi666

# 279
# 280
  • Мнения: 3 782
Ей,темата пак е много назад Sad Искам да ви попитам за черната чанта в януарският каталог, много ми харесва, обаче не съм я виждала наживо. А пък не е малко пари, някой,който я е видял да каже нещо. Моля ви Praynig
Новата сария с шипка е много хубава, хубава е и серията с макадамовите ядки. Имам душ-гелът и ухае хубаво.

# 281
  • Мнения: 2 323
Черната със зелените орнаменти ли? В неделя мисля, че ще я видя и ще ти пиша  Peace

# 282
Да, серията Шипка е много хубава - взех си тоалетното мляко! Доволна съм!!!
И да споделя още нещо, от което съм ОЧАРОВАНА - взех си лосиона за тяло FREYA - божееееееееееее, невероятен е  Hug Hug Никога не ми е миришела по-хубаво кожата!!! Остатъчната миризма по дрехите също е много силна! Просто НЯМАМ ДУМИ!!! Сигурно не ви казвам нищо ново, но държах да споделя   Peace

# 283
  • Мнения: 1 712
Ей,темата пак е много назад Sad Искам да ви попитам за черната чанта в януарският каталог, много ми харесва, обаче не съм я виждала наживо. А пък не е малко пари, някой,който я е видял да каже нещо. Моля ви Praynig
Новата сария с шипка е много хубава, хубава е и серията с макадамовите ядки. Имам душ-гелът и ухае хубаво.


Хубава е,голяма е и стои много добре,но аз нямам нищо зелено! Sad

# 284
  • Мнения: 3 782
Значи,като съм намислила да си я вземам.

Общи условия

Активация на акаунт