Орифлейм 14

  • 17 072
  • 314
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 35 970
ето за призмата пудра: http://forum.cosmeticsclub.org/forum/viewtopic.php?t=3366
аз се навих за кафявото червило призма, за пудрата ще помисля
червения Дивайн ми е тежък, ще се въздържа, но много се чудя за Мидсъмър, толкова е евтин в #13
а някой виждал ли е висящите обици с перличката накрая, пак от #13?
предполагам, че това ще са ми четирите неща от последния каталог за тази година

# 31
  • София
  • Мнения: 500
Запис и от мен  Laughing

# 32
  • Мнения: 530
Може ли да ми кажете нещо за новото дълготрайно червило от каталог 13.
От едната страна е гланц от другата блясък за устни.
Само дано не е като това на Макс Фактор, което е толкова химическо, че с нокти го стъргах от устните ми.
Някъкви мнения  newsm78

# 33
  • Мнения: 3 782
Аз също се интересувам от тези обички.
Дивайн изобщо не ми харесва, аз си падам по свежите аромати. Той ми е много тежък.
magiiia, за тези червила,които питаш, каталога още не е в сила.

# 34
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
ето за призмата пудра: http://forum.cosmeticsclub.org/forum/viewtopic.php?t=3366
аз се навих за кафявото червило призма, за пудрата ще помисля
червения Дивайн ми е тежък, ще се въздържа, но много се чудя за Мидсъмър, толкова е евтин в #13
а някой виждал ли е висящите обици с перличката накрая, пак от #13?
предполагам, че това ще са ми четирите неща от последния каталог за тази година

Точно кафявото си взех и като го сложих беше горе-долу по това време 16,30 - 17 ...сумрак не ми хареса, но след два три дни се мацнах сутринта преди работа и останах много доволна. Сега се мацкам доста често с него.

Мерси за мнението относно пудрата.

# 35
  • Мнения: 452
момичета някоя от вас дали е подушвала тоалетната вода МИС О -иска ми се да я взема за подарък ,но незнам дали ще се хареса - сладникава ли е или по- остра в смисъл интересува ме дали е бомбонена или не ?

# 36
  • Мнения: 35 970
бонбонено сладка е за мен, вече съм стара за такива аромати  hahaha

# 37
Може ли да ми кажете нещо за новото дълготрайно червило от каталог 13.
От едната страна е гланц от другата блясък за устни.
Само дано не е като това на Макс Фактор, което е толкова химическо, че с нокти го стъргах от устните ми.
Някъкви мнения  newsm78

magiiia, една моя клиентка ги е ползвала - доколкото разбрах те са стар продукт (ако наистина се отнася за тях де, защото още не съм й показала каталога). Та ако са те, тя казва, че са много трайни, хубави са, но чак пък да ги стържеш с нокти от устните си мисля че няма да ти се наложи  Party

# 38
А какви отзиви имате за тоника и почистващото мляко "Червена боровинка"?

Ами ако съдя от крема, би трябвало да са много хубави  Peace
Макар че една друга консултантка ми сподели, че се е обринала от тях ... Въпрос на кожа  Rolling Eyes

# 39
  • London, baby
  • Мнения: 800
Искам да похваля сенките на Джордани-зелените, много красив цвят, изключително лесно се нанасят и имат страхотен блясък!!  Peace
http://www.oriflame.bg/images/brochureImages/bg/200712BG/im/25.jpg

# 40
  • Мнения: 10
аз също съм консултант сенките са страхотни

# 41
  • Мнения: 1 708
Аз видях новите продукти и да си кажа най съм впечатлена от червилата,които не се изтриват.Слага се и после нъц,само с тоалетно мляко! Peace
Сенките мус ги сложихме не се събират,но немога да кажа за няколко часа как ще е!
Новите попълнения на серията мед и мляко е страхотна.

Подсетете ме за друго newsm78

# 42
  • Мнения: 10
коректора джордани голд е много хубав но е с перли и четка

# 43
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Може ли да ми кажете нещо за новото дълготрайно червило от каталог 13.
От едната страна е гланц от другата блясък за устни.
Само дано не е като това на Макс Фактор, което е толкова химическо, че с нокти го стъргах от устните ми.
Някъкви мнения  newsm78

magiiia, една моя клиентка ги е ползвала - доколкото разбрах те са стар продукт (ако наистина се отнася за тях де, защото още не съм й показала каталога). Та ако са те, тя казва, че са много трайни, хубави са, но чак пък да ги стържеш с нокти от устните си мисля че няма да ти се наложи  Party
Не, мила, това не са онези старите, които бяха в подобна, да не кажа същата опаковка, изцяло нов продукт са. Старите не се водеха дълготрайни и доста бързо изчезваха от устните ми Mr. Green , докато за тези пише, че са.
А какви отзиви имате за тоника и почистващото мляко "Червена боровинка"?

Ами ако съдя от крема, би трябвало да са много хубави  Peace
Макар че една друга консултантка ми сподели, че се е обринала от тях ... Въпрос на кожа  Rolling Eyes
Аз лично не съм доволна от т.мл. за останалите продукти - нямам мнение. Не съм доволна, защото наистина кожата ми реагира със силно изразено щипане, но не точно обрината, Динааа Naughty. За това винаги се възползвайте от мострите, ако ги има /почистващите продукти нямат, обаче/. Peace

# 44
  • Мнения: 530
Благодаря на всички, които писаха за новото дълготрайно червило ще го чакам с нетърпение.
Аз съм си поръчала от новия каталог лосиона за ръце (с помпичката) от "Мед и мляко" и се надявам да мирише на вкусен кекс. Blush

Общи условия

Активация на акаунт