Бюбхен...?

  • 1 473
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 155
На Бюбхен ползвам единствено кремчето против вятър, за не изпръхват бузките и съм доволна от него.

# 16
  • Мнения: 9 973
може би пратката е такава,тоест това са имали Hug

# 17
  • Мнения: 351
Виж баркода на коя държава отговаря:
http://www.rabotnik.hit.bg/barkod.htm
Aми одговаря на Германия!Сега за всеки случай ще попитам и вносителите и задължително ще ви информирам... Peace

# 18
  • Мнения: 133
ползвам ги вече 1г и1м нямам проблеми

# 19
  • Мнения: 274
и аз не съм имала проблеми с тях и мисля че съм попадала и на английски етикет

# 20
И аз ползвах само тази марка докато не реших да замена бебешкия гел за къпане с пяня за баня и олиото с лосион и на детенце му се появиха едни петна по гръбчето и по крачетата и се разпростираха.Педито ни прати в кожния диспансер и там казаха че е от козметиката .Попитах дерматоложката да ми препорача хубава друга марка и тя каза да ползвам само себа мед .Тази марка се тесвала много преди да се пусне а и била специализирана за деца .От тогава ниамаме никакви проблеми.

# 21
  • Мнения: 351
Обещах да споделя одговора на вносителите с вас.Ето го и него:    Уважаема г-жо Панчева,

 

Благодариме за Вашето запитване относно продуктите на Бюбхен!

 

С удоволствие отговарям на Вашите въпроси, както следва:

1. Етикети на Бюбхен на английски:

Бюбхен се етикитира за износ основно на няколко езика: английски език (за английско говорящи страни), испански (за испанско говорящи страни, като Испания, Мексико и Южна Америка), на руски (за руски говорящите страни), както на немски за немско говорящи страни (Германия, Австрия, Швейцария), има разбира се и на арабски език.

По наше желание внасяме предимно продукти етикитирани на немски, тъй като нашата фирма ползва основно немски език, което ни улеснява при преводи и предоставяне на допълнителна информация за нашите клиенти. Ние предлагаме основно продуктите с немски етикети, но имаме и няколко артикула при нормалните опаковки с английски и английско-испански етикети (например: бебешки шампоан за вана, бебешки крем при смяна на пелените и т.н) и при МИНИ опаковките освен основно с немски етикети имаме и има артикули с английски (например: бебешки шампоан за вана, бебешки шампоан за тяло и коса) и руски етикети (напремер: бебешки крем).

2. Различен аромат и консистенция:

Това което ни пишете е вярно и в случая става въпрос за различна рецепта (Рецептура). Има артикули, като например шампоана за вана вариант „безцветна рецептура” и „цветна рецептура”, където има както Вие сте забелязали разлика в консистенцията и в мириса. Всички съставки, които се използват в различните рецепти (Рецептури) са както при всички Бюбхен артикули от естествен характер и безвредни за бебета и деца. Някои от рецептите се променят поради различният вкус и потребности на клиентите, тъй като има клиенти, както и деца които са алергични към определени съставки въпреки естественият им характер. Нашето желание е да предлагаме на клиентите ни по широк избор от рецепти имайки предвид различните запитавания , които получаваме.

 

Коя рецепта Вие ще изберете и ползвате е Ваш избор.

Всички Бюбхен продукти, които се предлагат от нашата фирма на българският пазар са произведени в Германия и отговарят на едни и същи германски и европейски стандарти и норми за сигурност и качество независимо от етикета и рецептата.

Важното е продукта, който купувате да има стикер на българки от фирма „Неделчев-Неделчев ООД”, като за тези продукти ние гарантираме и имаме съответни сертификати от германската фирма производител.

 

Съжаляваме ако сме предизвикали у Вас притеснение и несигурност.

 

За допълнителни въпроси съм на Ваше разположение.

 

С уважение,

Димитър Неделчев

 

Общи условия

Активация на акаунт