Merry Xmas and Happy New Year-United Kingdom of Great Britain and N Ireland-12th

  • 18 218
  • 293
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 363
Като сме се заговорили за прах за пране. На вас изпират ли ви се лекьосаните (?) дрехи на децата с праховете, които перете? На каква температура перете? Аз винаги на 40Г или по - малко, но нещо петната от белите дрехи на Алекс не могат да се изперат. До сега съм махала  лекета с веро, като ги напоя и оставя да престоят 24ч, но за мен това е играчка. Дали не трябва да пера на по- висока температура? Иначе за бебета, Мери е казала.

Иви, аз като разбрах, че съм бременна и съответно спрях от раз цигари, кафета, алкохол. Не знам дали от това, но такова главоболие в началото - в буквалния смисъл на думата без прекъсване няколко дена. Дори не можех да спя от главоболие. И за да не натравям бебето никакви лекарства не взех. Сега мисля по инак, но мъка беше тези 9м.  Tired Tired Tired

АЗ пък да ви се похвалия. Имаме си двама българи в нашето градче и в неделя седнахме на кафе точно по български. С еспресото и седянката Laughing. И са готини. Алекс вече даже говори на български - елементарен, но е нещо . А на по- новия "младеж" все още го е срам, но това ще мине. Та така.

Какво стана, никой ли няма Нинтендо ДС лайт или Сони ПСП лайт във връзка с по- горното ми питане?

Мери, Жорко какви игри има, ако играе на такива въобще? АЗ не мога да избера между Нинтендото и Сонито.

# 241
  • Мнения: 823
Viana, аз и мъжа ми сме били на студентска бригада през 99-та с Конкордия и още един куп познати  Peace

iviliv, честито да ти кажа само! Другото вече са ти го писали момичетата  Hug

Мишолина, нищо не казваш за Антон Heart Eyes Как е момчето? А как Мариана как е? Моето дете е в БГ за една седмица с тати Simple Smile

Лека нощ и сладки сънища  Hug

# 242
  • Bristol
  • Мнения: 9 370
Какво стана, никой ли няма Нинтендо ДС лайт или Сони ПСП лайт във връзка с по- горното ми питане?

Мери, Жорко какви игри има, ако играе на такива въобще? АЗ не мога да избера между Нинтендото и Сонито.
Мира, извинявай, забравих  ooooh! Съвет Нинтендо или ПСП не мога да дам, ние за това ги имаме и двете  Crazy
Игрички има всякакви. Отвори Амазон и ги виж, включително с описание на играта и мнения на ползвалите я. Така най-добре ще прецениш, дали става за твоето дете. Аз в момента си тренирам мозъка. Според играта, той е на възраст над 40 Sad но ще го оправим  Laughing Има и игри свързани с ученето на френски и испански, шах, таблицата за умножение, но това за по-големите деца. За по-малките нямам представа кое би било добро  newsm78 Ели цъка по Жорковите игри, но безцелно, само се кефи на шаващите фигурки и промените на екранчето, а и сетингите ги разбъзиква. Най-интересно е като включи на китайски менюто  Whistling

# 243
  • Лондон
  • Мнения: 56
Zdraveite, i az mai shte stavam maika skoro - vreme mi e veche, testa beshe polojitelen, imam vsichki simptomi i veche triabva da sum okolo 10-ta sedmitza.  Hodih na GP, prati pismo na bolnitzata, ot tam oshte ni vest, ni kost...  Obadih se i kazaha che sled 10 dena nai-rano shte me izvikat - ne moga poveche da chakam - v subota sum na chasten pregled i mnogo se vulnuvam.  Dano vsichko da e nared!

Imam 2 vuprosa kum vas:
1. vredno li e boiadisvaneto na kosata  newsm78- i ako da - ima li niakakvi boi koito sa bezvredni?
2. mnogo chesto stoia s laptopa vurhu korema - nakoi chel li dali tova e opasno?

Blagodaria vi predvaritelno za otgovorite
eya

# 244
  • Лондон
  • Мнения: 56
Zabravih da se predtstavia. Na 34 sum, dosega ne sum imala detza - tova dai boje shte mi e purvoto. Jiveia v London ot pochti dve godini. Predi tova sum prekarala 7 v US. Zdraveite!

# 245
  • Мнения: 1 363
Мери, ми аз ги гледам и двете. Знам + и - и не мога да реша, тъй като искам и аз такава играчка. Що ревюта изчетох, но лагера е разделен на две- Сони и Нинтендо. Сонито като, че ли е за по- сериозните, докато Нинтендото е за по- малките. Игрите на Нинтендото ми харесват повече за Алекс, докато на Сони машинката ми харесва повече като дезайн, качество + скоро и скайп ще може да се инсталира на нея. По ми допада. 

От друга страна тази масова хистерия за Нинтендо ме подстрекава и аз да съм част от нея,   но пък и се съпротивлявам геройски засега.  Rolling Eyes Laughing

Като, че ли искам да чуя някакъв негативен коментар за Нинтендото за да си купя ПСП.

Както когато рисърчвах Лийпстъра - оказа се, че има проблем със софтуера и много от машинките издържат по 6м максимум. Тази машинка ще е подходяща за Ели, обаче. Много са им образователни игрите.  Peace

http://www2.leapfrog.com/do/environment?environment=leapster Тук може виртуално да се игаят игричките. Sunglasses

# 246
  • Мнения: 948
eya, и едното и другото не са опасни. Може да ти стане лошо от миризмата във фризьорския салон, но няма да ти се "натрови" бебето. Някои препоръчват да се отложат за втори триместър тези процедури. Лаптопът не е проблем. За зъболекар, ако правят снимки: това е опасно.

Антон е добре  Simple Smile Расте; голям плюшко е, много е спокоен и щастлив.  Чакам го да започне да се обръща; вече хваща играчки и пее с пълен глас Crazy Мариана много го обича; ако я оставя, сама ще си го гледа. Всичко знае кое къде е, носи, помага  Crazy Ето ви една скорошна снимка:

# 247
  • Bristol
  • Мнения: 9 370
eya, честито и добре дошла в темичката   bouquet
Мира, като се замисля, май и аз съм на мнение, че Нинтендото е по-подходящо за по-малки деца. Особено с този тъч скрин е много по-удобно за управление. На ПСПто игрите са по-сложни, а и самото устройство е по-голямо и тежко, дори и олекотеният вариант е масивен, не знам неолекотеният какъв е бил  Crazy А за Липстъра, да си кажа честно, не виждам какво повече дава от Нинтендото  newsm78 Безсмислено ми се струва да се взима, при положение, че имаме другото вече. Само трябва да се вземат игри, подходящи за по-малки деца. А изборът на игри, в зависимост от интересите и възрастта, е голям.
misholina, ама той перфектен като кукла, пупупу. Отначало си помислих, че си пуснала снимка на някой по-съвършен модел кукла, аз съм на тази вълна сега  Embarassed Чудя се, да взема ли на Ели някоя от механизираните  Thinking Но много засечки давали, като компютрите, от време на време трябвало да се рестартират  ooooh! Някой има ли впечатление и личен опит?

# 248
  • Мнения: 948
Кукла е той, наистина; мерси  Simple Smile

Мариана не е по куклите; има всякакви, и не играе много с тях. Последно и взех тази от ELC: http://www.elc.co.uk/toy-42738

На тези ли викаш "механизирани"? Купихме я когато донесохме бебето от болницата; играе от време на време с нея, но не е любима. Аз я харесвам; гугука, бърбори нещо, смуче биберон, оригва се даже. Още работи.

По въпроса за нинтендото и сонитата си мълча, защото нищо не знам по въпроса  Mr. Green

# 249
  • София
  • Мнения: 198
Мишолинке, много е хубав тоя Антон, бе...! Да ти е жив и здрав! Между другото, това ми е любимото име Simple Smile
Ея, здравей, по принцип всички компютри не са препоръчителни за дълго използване, прави си почивки и по-добре не го слагай на коремчето. А колкото до боята, консултирай се, мисля че има такива, които не трябва да се използват, порови се в библиотеката от форумите.
Мира, и вие си имате бг компания вече, браво!
Лиде, къде се загубихте? Още ли сте в БГ?

# 250
  • Мнения: 10
мира, моя син има game boy nintendo- стара е ,грозничка,ама златен помощник ми е. тръгнем ли на път тя е е първото нещо което слагам в раницата му. батерията издържа много,има много игри от които да избира,моето дете не е предпочитало досега такива с боища. беше на 4 и пловина когато му  въехме,отне му месеци докато я разучи,защото за пръв пзт виждаше електронна игра.много е здрава конзолата/нали така се казва/.той не си пази много играчките ,така че е изтървана,настъпвана,мокрена. миналата година се в началото на декември се зачудих ,не е ли време за една от новите игри нинтендо или псп ,но се отказах навреме. не си струва ,не за друго а защото тр да внимава много,да я пази аз ще се ядосвам ако нещо се случи/все пак не е ефтина ,а си е играчка. а той така и не я пожела за коледа.видя  я у един батко/за псп говоря/ ама нещо му се видя сложна за момента.с две думи аз съм доволна -за целта за която е взета, оправда очакванията ми.

# 251
  • Мнения: 756
нинтендо - игрите са по-лесни , аз играех на нея - мъжа ми взе и нея - нещо да ги синхронизирал , той нали се занимава с компютри и ме излъга нещо . Но PSP-то игрите са по трудни и за нинтендото  има повече игри за  деца .Трябва да видя къде е моята и още ли а синхронизира или каквого и да е било там:)))))))))))))))))

# 252
  • София
  • Мнения: 1 121
misholina, много ти е хубав младежа! Слънчице... Моята дъщеря е горе-долу колкото вашата кака и сега можеше и тя да си има за кого да се грижи... Еххх, почти завиждам!

# 253
  • Мнения: 948
А, има време, Ани. Сега като си мисля, още една година разлика, нямаше да е зле  Sunglasses Здраве да е, бебетата знаят кога да идват...а каките са си каки  Simple Smile все е радост.

Ако някой го тресне желание за babysitting, обаче, приемам предложения  Crazy

Намерих едно момиче, всъщност, вчера дойде за първи път; Мариана я хареса. Българка; срещнах я в една плей зона (там работи през деня). Съседка, младичка; няма много опит, ама се оправя. Колко плащате за гледане на две деца; тя не знаеше колко да си поиска.

# 254
  • Мнения: 818
Мира,моя приятелка идва в началото на Февруари при вас на курс по англ. за няколко седмици.
Ако искаш пиши да давам контакти Simple Smile
Мишолина и двамата са много хубави,браво на вас Hug

Общи условия

Активация на акаунт