готвите ли на децата ви?

  • 4 704
  • 108
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 897
Много рядко му приготвям нещо.Мързи ме, пък и не ми остава време.
Добре,че е детската кухня, че да си хапва готвено редовно.
Почивните дни  караме предимно на готови пюрета.

# 16
  • Мнения: 46 518
Като стана на 1 г. започна да яде обща храна, така че не се готви отделно за нея.

Преди това се готвеше, но само 2-3 месеца, защото предпочитам кипешките за захранване.

Детска кухня не съм ползвала, не ме устройва менюто и условията.

# 17
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Готвя му.Използвах готовите пюрета само за захранването
И аз!!! Peace

# 18
  • Мнения: 189
Хапва от детската кухня,а събота и неделя й готвя 1,2,3 или пюрета,но пак й приготвям супа и десерт.

# 19
  • Мнения: 3 360
Готвих и впоследствие на детска кухня.Винаги се съобразявам с нуждите на децата Laughing

# 20
  • Мнения: 8 999
Основно готови пюрета. Ако съм сготвила за нас нещо, което е подходящо и за децата, давам и на тях. След 1.5 - 2г. вече ядяха на общата трапеза - каквото за нас, това и за тях.

# 21
  • Мнения: 1 217
Не ,не готвя.
То за това хората си имат фирми и правят пюрета за такива майки като мен. Peace
До сега е изцяло на купени пюрета.
След няколко дена ще го записвам на кухня.
Само плодовите си ги правя сама защото имам продукти от баба. Laughing

# 22
  • Мнения: 581
 Да, готвех всеки ден специално за детето, когато беше малко. Купувала съм и пюрета, но такива, които аз не мога да направя. Напр. със заешко, агнешко, дроб и др. Изобщо не мога да си представя как някой друг ще сготви за детето ми качествена храна.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 064
Готвих в началото на захранването, защото беше пролет и имаше пресни хубави зеленчуци - моркови, тиквички... После изкарахме лятото на пюрета, защото ме мързеше да готвя на морето. Само плодовите му правех аз, пак защото имаше пресни плодове и ми се струваше тъпо да му давам готови. Вече ядеше сурови плодове, и направо ги пасирах.

От 10м - на кухня.

# 24
  • Мнения: 2 312
Използвах готови пюрета като бебе,не ги харесваше особено,понякога и аз и првих по нещо,после я записах на кухня-много съм доволна. И до днес и вземам,събота и неделя яде от нашата храна.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 658
абсолютно всичко и готвя. От готовите пюрета горе-долу само плодовите е склонна да яде, а за другите не иска и да ги помирише. Правя и пюрета и плодови и зеленчукови и месни, кисели и каши, защото и тях не иска от готовите. Имам една на Хип и една на Милупа и трябва да ги хвърлям. Варя и овесени ядки, елда и просо. Още повече, че имам Цептер и всичко ценно се запазва, а никой не може да ме убеди, че готовите са по-добри. За зимата съм замразила хубави градински зеленчуци, за да не купувам пластмасовите зимата.

# 26
  • Мнения: 22 915
На тази възраст май детето ядеше повече готови месни пюрета.Зеленчуковите аз си ги правех.

Последна редакция: чт, 29 ное 2007, 13:45 от ДесиХ2

# 27
  • Мнения: 647
И на двете си деца съм готвила винаги. И не защото не ме е мързяло Mr. Green , а защото храната от детската кухня ми се стори отвратителна.Не бих накарала детето ми да яде нещо , което аз не съм в състояние дори да преглътна.Е , от кухнята е имало и добри попадения , но каква гаранция имам , че точно днес храната ще е добра на вкус. Иначе плодови пюрета съм давала.

# 28
  • Мнения: 8 917
По-често готвих, но и купени също е хапвала Peace

# 29
  • Мнения: 910
По принцип давах готови пюрета,но на вашата възраст Даниела ядеше от детската кухня.

Общи условия

Активация на акаунт