Пак аборт в 7 г.с. А мислех, че темата ми ще е оптимистична.

  • 3 532
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Дара, съжалявам за случилото се Hug
Не трябва да се обвиняваш ти не си сбъркала с нищо. Просто здравите круши не падат от дървото, колкото и банално да е.
Аз също ще те посъветвам за имунологични и генетични, след като не е за първи път.

# 16
  • Мнения: 902
Дара, така искам да се случи при теб. Сигурна съм, че при такава борба, няма начин да не стане. Въпросът е кога.
Хрумва ми нещо, четено по повод на двойка, в която няма открит проблем при нито еднин от партньорите. Накрая се сещат да направят SDI тест на мъжа, защото е около 50 годишен. Оттам лъсва проблемът - много ниска оплодителна способност и риск от висок процент некачествени ембриони. Защо не отхвърлите и тази вероятност?
Ето ти въпросната история на англ.:
http://www.inciid.org/article.php?cat=maleinfertility&id=442
Силно вярвам вместо теб...

# 17
  • София
  • Мнения: 4 272
Даренце, много съжалявам, миличка Cry Като знам от колко време го чакаш това бебенце...И аз като другите момичета ще те посъветвам да направите имунологични изследвания - и ти, и мъжа ти. Може там да се крие разковничето. Самата аз ще правя имунологични другата седмица. Миличка, само не се предавай Hug

# 18
  • Мнения: 84
Дари,  action032 много съжалявам, пожелавам ти слетващата ти тема да е най-прекрасната и щастливата, ще се  Praynig за теб и твоето щастие

# 19
  • Мнения: 1 335
Дара, безкрайно съжалявам, мила Cry

# 20
  • Мнения: 989
Даре, много съжалявам, мила!  Hug Не зная какво да кажа, знам само, че ще успееш.  Praynig Hug

# 21
  • Мнения: 160
Даре, много съжалявам Sad Не се обвинявай, миличка Hug Вярвам че ще успеете съвсем скоро Hug Hug

# 22
  • Мнения: 3 453
Даре,
прегръщам те! Много съжалявам! Sad

# 23
  • София
  • Мнения: 595
 Даре, силно те прегръщам...Много съжалявам мила...Но не се предавай, ще успееш, сигурна съм!

# 24
  • Мнения: 295
Дара много, много ми е мъчно за теб Cry
Пожелавам ти бързо възтановяване и успешна следваща бременност Praynig

# 25
  • Мнения: 2 120
Много ви благодаря за съветите милички. Естествено, че ще продължим напред с нови сили и ще се застраховаме с малко стимулация и някои допълнителни изследвания. Благодаря, че ви има, толкова ви обичам.

# 26
  • Мнения: 3 376
Даренце, толкова съжалявам миличка  Hug Но според мен е абсурдно да се мисли, че вие сте виновни или че е просто стечение на обстоятелствата  Tired Имунологични и генетични, и непременно обсъди този повтарящ се проблем с добър специалист!!!

# 27
  • Мнения: 1 441
Дара  Hug  spoko
Ще повторя момичетата, но направете задължително имунологични и генетични изследвания. Може да е било мал шанс и лошо стечение на обстоятелствата, но непременно го потвърди със съответните изследвания.

# 28
  • Мнения: 945
Много ми стана мъчно, че темичката ти не е радостна! Силно те гушкам, знам, че ще успееш, дано да е скоро!

# 29
  • Мнения: 80
Ех Дара, толкова ми е мъчно за теб.
Очаквах скоро да сложиш радостната си темичка.
Не унивай. Почини си и с нови сили напред. Говори със специалист, направете всички изследвания, които може да му хрумнат, направете план за действие при тези обстоятелства и действайте. Понякога пътят е дълъг, но ще стане Дара, няма начин да не стане.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт