Как намирате предаването "Аламинут"?

  • 3 716
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 337
Не  Naughty, тъпо е като по-голямата част от програмата на БТВ

# 46
  • Мнения: 338
Допада ми newsm78

# 47
  • Варна
  • Мнения: 692
Peace  Харесва ми, че скечовете са кратки, някои от тях са много точни попадения.
 Не е като "комиците" - дълги, скучни, изтъркани като тематика и герои  Naughty

# 48
  • Мнения: 1 425
Не много ми е тъпо! Играта е толкова слаба, че няма накъде. Познавам Невена - никога не е била добра актриса и никога няма да стане .

# 49
  • Мнения: 601
Е ,.....не се смея на всичко ,но ме кефи като цяло.

# 50
  • Мнения: 7 418
Не много ми е тъпо! Играта е толкова слаба, че няма накъде. Познавам Невена - никога не е била добра актриса и никога няма да стане .
   Коя от жените е Невена?Иначе,и двете са много слаби актриси! ooooh!

# 51
  • Мнения: 1 425
Неве- не знам сега с какъв цвят коса е, скоро не съм го гледала. По дебелата Simple Smile

# 52
  • на село
  • Мнения: 1 028
Невена не беше ли русата? Иначе като актьорска игра, не само жените, ами никой от тях не ми се струва да блести с нещо кой знае какво... Може би просто заради халтурките, които разиграват, знам ли?!...

Последна редакция: сб, 15 дек 2007, 19:57 от tatyana_77

# 53
  • Мнения: 7
не всички скечове са  смешни, но поне са кратки и затова не са досадни, допадат ми повече от "Комиците" и Слави . 

# 54
  • Мнения: 7 418
Невена не беше ли русата? Иначе като актьорска игра, не само жените, ами никой от тях не ми се струва да блести с нещо кой знае какво... Може би просто заради халтурките, които разиграват, знам ли?!...
  Те и Комиците често разиграват ''халтурки'',но им личи ,че са талантливи актьори(освен слабото високо момче-водещия, Naughtyтой е пълна трагедия,според мен!)

# 55
  • Мнения: 5 539
Харесва ми. Има нужда от подобно предаване в ТВ ефира. Семпло е, но точно в това му е чарът. И актьорите са симпатични.

Общи условия

Активация на акаунт