Да им изсъхнат ръчичките дано!

  • 3 316
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 631
За съжаление, аз нямам познат на който да не са му разбивали колата.  Аз също съм в това число.  Sad

Еййй  newsm78, ти да не живееш в някоя черна статистика??  Thinking

# 16
  • София
  • Мнения: 1 890
 Корсицата е номер едно ейййй !!!  Crossing Arms Първата ми кола беше такава, с голяма мъка се разделих  нея...Пиши жалба срещу тия полицаи, как може така - докога ще ги мързи да се размърдат, а ние да им търпим своеволията ?   #Cussing out #2gunfire

# 17
  • Мнения: X
За съжаление, аз нямам познат на който да не са му разбивали колата.  Аз също съм в това число.  Sad

Еййй  newsm78, ти да не живееш в някоя черна статистика??  Thinking

Живея в България и това за съжаление е реалността.......

# 18
  • Мнения: 742
съжалявам зда случката... Ама и сочни си ги наредила  Mr. Green Добавям предложение: "огън да ги гори, с бензин да ги гасят" - чух го от един съсед  Laughing

# 19
  • Мнения: 183
Ихааа!
Жалко, че няма да мога да го запомня цялото.
Бих искала да те видя в това състояние- сигурно гледката е впечатляваща!

Съжалявам за количката ти.

# 20
  • Мнения: 2 631
"огън да ги гори, с бензин да ги гасят" - чух го от един съсед  Laughing

Хахахаххахаха  rotfImao

# 21
  • Мнения: 5 370
Ако не ти беше темата достатъчно сериозна, щях да се затъркялам е така от смях, Joy
Ама не в преносния смисъл на думата.В буквалния.
Иначе какво да ти кажа, и ние сме страдали от кражба, оттогава мъжът ми никога повече не я е оставял за нощуване пред кооперацията. Бяха дръпнали халогена, хем лесно, хем скъпо, хем бързо. Но иначе досега никой не е посмявал да чупи стъкло или друго.....мисля, че името БУЛИНС е достатъчно стряскащо само по себе си. Mr. Green

# 22
  • Мнения: 447
baibibi  пиши жалба срещу полицаите, които са ти казали, че е влажно. Висни пред кабинета на началника, обади се на Господарите на ефира и всичко друго което се сетиш. Сори за акумулатора.  А тези сочни попържни, които си ги наредила могат ли да отидат в подписа ми newsm78

# 23
  • Мнения: 8 999
Ами аз по тая схема на писарушка ще се обърна, бе! Пиша жалба срещу крадците, после жалба срещу полицаите, после жалба срещу началника им... То, както е тръгнало, направо да си напиша една универсална жалба срещу Народното събрание, Президента и Министър-председателя.
Но сега, като размислих, да ви кажа правичката, май най ме е яд на съседката от партера. Винаги всичко вижда, чува и знае, а точна тая нощ къде е бляла, а?

# 24
  • София
  • Мнения: 900
Съчувствам ти  Hug Hug Hug
Ама не се отказвай!!!

Българина разбира от лошо и императивен тон!!!

# 25
  • Мнения: 5 370
Ами аз по тая схема на писарушка ще се обърна, бе! Пиша жалба срещу крадците, после жалба срещу полицаите, после жалба срещу началника им... То, както е тръгнало, направо да си напиша една универсална жалба срещу Народното събрание, Президента и Министър-председателя.
Но сега, като размислих, да ви кажа правичката, май най ме е яд на съседката от партера. Винаги всичко вижда, чува и знае, а точна тая нощ къде е бляла, а?
Слънце, не се ядосвай, току-що установих, че имаш повод за черпене. Една година във форума, и то точно днес.
Чакаме си виртуалната почерпка.  bouquet

# 26
  • Мнения: 742
Ами аз по тая схема на писарушка ще се обърна, бе! Пиша жалба срещу крадците, после жалба срещу полицаите, после жалба срещу началника им... То, както е тръгнало, направо да си напиша една универсална жалба срещу Народното събрание, Президента и Министър-председателя.
Но сега, като размислих, да ви кажа правичката, май най ме е яд на съседката от партера. Винаги всичко вижда, чува и знае, а точна тая нощ къде е бляла, а?

пусни жалба срещу нея  Laughing

# 27
  • Мнения: 2 631
Ами аз по тая схема на писарушка ще се обърна, бе! Пиша жалба срещу крадците, после жалба срещу полицаите, после жалба срещу началника им... То, както е тръгнало, направо да си напиша една универсална жалба срещу Народното събрание, Президента и Министър-председателя.
Но сега, като размислих, да ви кажа правичката, май най ме е яд на съседката от партера. Винаги всичко вижда, чува и знае, а точна тая нощ къде е бляла, а?

Е, да!  Mr. Green
И на нашето ауди като бяха чупили малкото прозорче преди години майка ми ме обвини, че е станало, защото съм била да спя в приятелка от друг квартал, а не съм била покрай блока, пред него или в нас  Joy

# 28
  • Мнения: 183
Но сега, като размислих, да ви кажа правичката, май най ме е яд на съседката от партера.

Кажи си, кажи си и за нея, та да ти олекне.Ама пак така хубавичко си кажи.

# 29
  • Мнения: 8 999
Слънце, не се ядосвай, току-що установих, че имаш повод за черпене. Една година във форума, и то точно днес.
Чакаме си виртуалната почерпка.  bouquet
[/quote]

Я,я, бря! Къде блея пък и аз!
Да ви е сладко! /много не ме бива в линковете, но пък е от сърце!/

http://chocomagia.hit.bg/
http://chocomagia.hit.bg/snimki.html

Общи условия

Активация на акаунт