Действат ли мазилата плотив стрии

  • 3 271
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Благодаря ви за пожеланията да не се нацепя, ама е време да си призная - аз съм бъдещия татко и ако се нацепя ще е странно - най-малкото  Mr. Green

Страхотна веселба!  Laughing

Да, можеш да се нацепиш... в знак на състрадание, чувала съм за такива случаи (напр. мъже пълнеят с бременеещите си жените, а други пък вместо тях).  Mr. Green

Ама защо мацето не пише?!  Wink

# 16
  • Мнения: 1 897
Малко офф: и това, ако не е доказателство ,че пола на потребителя тук е без значение.
П.П.Има такава тема в Клюкарника в момента.

# 17
  • Мнения: 423
Може и до кожа да е, но при мен действат. Казвам го със сигурност, защото с първата бременност се мажех редовно (обикновено вечер или когато усещах кожата си суха) и не ми се появиха стрии. С втората бременност обаче покрай грижите за малката доста често забравях да се намажа и в резултат се нацепих ужасно на корема, на бедрата и на кръста. При все че и двата пъти качих едни и същи килограми.
Колкото до кремовете срещу вече появили се стрии, за мен са "вятър работа".

П.С. Много уважавам Чико, и козметиката и всичко останало, така че щом вече е купено кремчето, да се маже бременеещата. Поне ще знае, че е направила необходимото, пък каквото, такова.

# 18
  • Мнения: 85
Много ме кефи тоя форум - ще почна да идвам и на форумните срещи - ако има такива разбира се  Wink

# 19
  • Мнения: 611
А защо не пише жена ти newsm78

# 20
  • Мнения: 4 406
виждала съм и мъже със стрии- от бързо трупане на мускулна маса. същата грозна картинка е.
истината е в еластичността на кожата- при някои кожата е по- податлива на опъване и няма поражения,даже и с елементарно мазане. цената на продукта и марката според мен нямат никакво значение

# 21
  • Мнения: 85
Ми тя за разлика от мене работи по-натоварено, от друга страна тя е по-безгрижната от двама ни, макар че аз имам друго дете а на нея и е за първи път . Явно аз съм по-любознателния - може пък да се наложи да раждам в някой следващ живот  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 154
Действат.

# 23
  • Мнения: 4 402
е само на виши не ги пробвах /много са ми скъпи/ ,но от това което опитах......ефекта клони към нула #Cussing out

# 24
  • Мнения: 809
Действат превантивно. Трябва да се ползват от самото начало на бременността. Иначе след дъжд качулка.
Аз започнах да се мажа към 4-ия месец.
Там където се мазах стрии нямам, но там където не съм предполагала, че могат да се образуват - се появиха. Започнах и тях да мажа - цъ. Не се махат.

# 25
  • Мнения: 247
Както пишат другите момичета всичко е до типа кожа. Аз се мажа от както разбрах, че съм бременна всеки ден след баня. Кожата ми стана изключително мека и гладка. За сега нямам една стрия и се надявам и до края да е така.

# 26
  • Мнения: 85
Както пишат другите момичета всичко е до типа кожа. Аз се мажа от както разбрах, че съм бременна всеки ден след баня. Кожата ми стана изключително мека и гладка. За сега нямам една стрия и се надявам и до края да е така.
Като гледам че си в 14 седмица - не е ли малко рано за стрии или пак недооценявам проблема с гадните стрии Laughing

# 27
  • Мнения: 247
Да, рано е. За това пиша, че още нямам и се надявам да нямам. Но ако имаш преди да забременееш, по време на бременност се увеличават според мен. Защото явно кожата ти е склонна към нацепване.

# 28
  • Мнения: 297
Аз лично съм ползвала само едно мазило - против стрии на AVON, когато бях бременна. Мажех си краката и корема. Не ми се появиха стрии.

# 29
  • Мнения: 1 335
Според мен помагат, не са гаранция но по-добре да се маже. Аз се мазах с разните на Мустела и съм доволна... въпреки че гърдите ми се нацепиха  Sad но пък те пораснаха доста от началото, а аз почнах да се мажа към 4-5 месец.
Така че снабди жена си с Мустела примерно и ви пожелавам минимум стрии Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт