ПЛЕВЕНСКА предкупонджийска

  • 16 757
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 433
Абе мами да ви питам, че съм много загубена.))

Имам един куп орехи и искам да си изпека малко със сол.
Ама се чудя как да стане номера. )))
Трябва ли да ги поръся с малко вода и тогава да поръся със сол и на колко градуса да пека.

# 16
  • Мнения: 1 951
Трябва ли да ги поръся с малко вода и тогава да поръся със сол и на колко градуса да пека.
Да, аз ги ръся с малко вода. Пека ги в микровелето, но намалявам мощността на 600 вата. А колко време не знам. Разбърквам ги често и така ги проверявам колко са изпечени.

# 17
  • Мнения: 5 026
Ние ходихме до Кауфланд, понакупихме пак малко играчки, ваденки за прозорци, побляхме около час , после  до Практикер и се завърнахме  Whistling
Печени орехи и аз обичам  Grinning

# 18
  • Мнения: 22 433
А, мерси Дикси, и аз ще ги пусна в микровълновата.

# 19
  • Мнения: 5 278
Дикси,благодаря Simple Smile Страшна песен. Обожавам испанска музика,но точно този вид,не съвременната. Ще си потърся и други подобни. А доколкото знам от този сайт не може да се тегли,нали?

# 20
  • Мнения: 4 390
А доколкото знам от този сайт не може да се тегли,нали?
Джина, бях попаднала на инфо как става и съм давала линк тук. Лично не съм пробвала.
Ако не те мързи, прерови ми публикациите и ще го намериш. Simple Smile

Атракция, да си жива и здрава, че спомена за ваденките.  Hug
Украсихме си елхите, но бях забравила да извадя картинките за прозорците. Simple Smile Утре ще изненадам малката приятно.

# 21
  • Мнения: 51
Някой рисувал ли се е по прозорците снежинки със спрей, гледам ги по магазините и не знам защо съм решила и аз да си направя, предполгам, че е спрей.
Как се чисти после и от къде мога да си купя, виждам, че обсъждате коледните украси и за това да питам...

# 22
  • Мнения: 5 026
Ewito, и аз искам спрей, но качествен!Моя колежка купува една година да рисува по прозорците,но успя да нарисува само главата на дядо Коледа, даже и за шапка не остана и спрея свърши  Crazy Ако някой е пробвал някоя марка, да каже от къде да купя  Grinning

# 23
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Купувала съм спрей от Билла и от тъговиите, но мисля, че е един и същ. Номерът е да си движите по-бързо ръката, защото много няг се наплъстява на едно място. Първият спрей бързо свърши, но с втория направих няколко снежинки, камбанка и елхичка. Лесно се почиства, първо със суха кърпа (пада бялото по земята, внимавайте), после с мокра кърпа и накрая с препарат за прозорци.
Продават се спрей+фигурки за оцветяване.

# 24
  • Мнения: 1 951
Аз миналата година купувах от Билла спрей със шаблони. Бързо нарисувах един куп картинки, но после не съм ги чистила аз и не знам лесно ли е  Laughing
Аз още не съм започнала Коледната украса. Мисля някъде към 10-ти декември.

# 25
  • Мнения: 2 556
Зарибявам 2 приятелки да ги водя с мен на коледното парти. Едната е с малко бебче на няма и 2 месеца, другата е с вече отраснала девойка. Кажете докога може да се прибавят бройка, да ги включим навреме, ако успеят да се присъединят.

# 26
  • Мнения: 5 026
Мисля, че в най-скоро време трябва да им се обадя за окончателната бройка, за да не стане много късно. До момента бяхме 18, да звънна да кажа за 20 ? Аз нямам спомен - Дивиана каза ли,че ще идва  Thinking

# 27
  • Мнения: 2 556
Мен ме бройте с още 1 човек, защото със сигурност поне едната от двете ще дойде.

# 28
  • Мнения: 51
Колко струваше горе долу този спрей и има ли накакъв срок колко време може да седи на прозореца, да не вземе да ми се протърка точно за Коледа? Crazy

# 29
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Колко струваше горе долу този спрей и има ли накакъв срок колко време може да седи на прозореца, да не вземе да ми се протърка точно за Коледа? Crazy
не помня точно, мисля, че е 1,5-2лв. Може да си стои месеци наред, ако не го буташ.

Общи условия

Активация на акаунт