ПЛЕВЕНСКА предкупонджийска

  • 16 802
  • 290
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 103
Какво да ви кажа за себе си Thinking. Просто мама като всички вас с две сладки дечица - Адриана на 7 години и Росен на 1 годинка. Омъжена за моята половинка - Ивайло. Често минавам през форума, но пусто все не ми остава време да пиша. Дори и сега пиша на пресекулки - Ани е ученичка, по - точно първокласничка и ме вика през минута нещо да показвам. ... Та досега писах въпросителен знак.

# 226
  • Мнения: 1 955
Честит празник на всички именници! Да са живи и здрави!

Честит професионален празник и на Гретхен!

Честит празник  на Тина! Да е здрав и весел малкия Никола!

Ей, много празнуващи днес  Grinning Ако има рибари и моряци и на тях честито  Wink

И моят шаран е с пълен тумбак от преди малко, чака блаженно да бъде положен във фурната.

Измислих вече и останалите подаръци - за детето и за нашите. Сега проблем са  свекъра и свекърва ми. Иска ми се нещо общо за двамата. Но какво не знам. Вие на вашите подарявате ли им? Поизчерпана съм от към идеи.  Rolling Eyes

В яслата ще има Коледно тържество, на което ние родителите няма да присъстваме, а който иска срещу 5 лв. ще получи ДВД с тържеството. Тъпо ми се вижда. Защо да не ги гледаме на живо, ми на ДВД?
Иначе ще ги снимат за календари.

# 227
  • София
  • Мнения: 9 892
Дикси,и при нас родителите не присъстват на тържеството.
За подаръците-ние не си разменяме с родителите такива.В общи линии в родата подаръци се подаряват само на децата. ConfusedВсъщност ние още не сме решили дали да си ходим за празниците,но май клоним да си останем тук в Плевен.
А за календарите-не винаги в градината се получават добри снимки на децата.Повечето мои познати си водят децата във фото.Днес снимаха децата в градината а Мими и Бубка-всички желаещи в салона,щрак-щрак и айде,кой с петно на блузата,кой с разрошена коса Laughing.Аз лично моите мацки ги заведох в едно фото,много съм доволна от резултата. Peace
Как е Митко,мина ли хремата?
И аз съм готова с вечерното меню,поувлякох се малко Whistling,готвещо ми беше днес.

# 228
  • Мнения: 5 026
И нашия шаро се пече вече  Crazy
Подаръци на свекита и родители не подарявам от миналата готина. За Бужо още не съм решила какво,а и подаръците,които бях намислила за Анатоли,ми се провалиха  Confused

Как е Митко,мина ли хремата?
Това и мен ме интересува - фенка съм му аз, трябва да е здрав  Hug

# 229
  • Мнения: 1 955
 Как се провалиха подаръците на Толчо,а? А? Нещо намирисва тази работа.... Thinking

Да ви кажа за хремата - вчера цял следобяд му давах на всеки час по една счукана таблетка Коризалия (само това има у нас, останало от моята бременност). Дадох му 5 таблетки. Спал е без да се пробуди и сутринта  беше значително по-добре. Сега купих още една опаковка Коризалия и един спрей пак хомеопатичен Еуфорбиум композитум . Него още не съм го ползвала. Ще продължа до довечера с Коризалията. Мисля, че има ефект.

кой с петно на блузата,кой с разрошена коса  Laughing

Че така е готино, бе, да се смеят после като се видят  hahaha

# 230
  • София
  • Мнения: 9 892
Дикси,светни ме моля те-какво е това коризалия и откъде се купува..и това другото с дългото име-еуфо..нещо си.
Аз при хрема капвал само физиологичен разтвор и отвара от лайка.Ама моите са големи и хремата не им пречи да спят. Grinning

# 231
  • Мнения: 103
Хей момичета, тъкмо отворихте дума за подаръци та да ви питам
- някой да е виждал картина или плакат, постер на пони или коне Praynig.
Дъщеря ми е пощуряла по такива неща.
Ако има майчета с момичета сигурно знаят за какво иде реч.

# 232
  • Мнения: 1 955
Дикси,светни ме моля те-какво е това коризалия и откъде се купува..и това другото с дългото име-еуфо..нещо си.

Coryzalia  е хомеопатичен продукт на френската фирма BOIRON. За хрема и настинка. Таблетки са. Цената е 5 и нещо.
Euphorbium compositum  пак е хомеопатично, но на Heel - немска фирма. Спей за нос. Струва 8лв.

Ето тук можеш да им прочетеш листовките. Като ти се отвори файла е много дребен шрифта. Промени процентите от zoom ( поне при мен е така, де).

CORYZALIA

Euphorbium comp.


Хаха - сега казаха да си запазим люспи от шарана в портмонето, за да имаме повече пари през следващата година. Изчистиха ми шарана в рибарския магазин  Mr. Green

# 233
  • Мнения: 23
Честит празник на всички именници! Да са живи и здрави! smile3525

Честит професионален празник и на Гретхен! smile3525

Честит празник  на Тина! Да е здрав и весел малкия Николаsmile3525

# 234
  • Мнения: 2 556
Аз като една непълнеща шарани дама ще се пласирам на гости и там ще ям наготово днес  Embarassed

# 235
  • Мнения: 38
Здравейте и от мен.Не занам колко е нормално,но аз по цяла нощ не мога да спя от този корем.Много ми тежи вече.Стискайте палци скоро да съм с бебче в  ръце.Имам чувстото,че това няма край.Иначе бременността ми мина много хубаво.С кг съм само +8,а остават максимум 2-3 седмици.Ама и бебето го мерат голямо.Да си призная много ме е страх.

# 236
  • Мнения: 1 955
Аз като една непълнеща шарани дама ще се пласирам на гости и там ще ям наготово днес  Embarassed
Хихи, аз отхвърлих две покани от именници, за да сме си у нас и да си напълня шарана Laughing

# 237
  • Мнения: 38
Офф и аз тази вечер съм на имен ден на баща ми.И в къщи не сме правили шаран.Не че аз готвя.Добре,че е мъжът ми иначе аз и две яйца не мога да си направя. Blush

# 238
  • Плевен
  • Мнения: 238
Били няма страшно,аз като скоро родила да ти кажа че си представяш раждането много по страшно от колкото е в действителност.Пожелавам ти леко раждане като моето.А раждането ми трябваше да бъде тежко тъй като съм 150см,а таза ми беше 18 и си бях за секцио според лекарите,но си родих нормално и лесно,така че не го мисли,всичко ще е наред и ще гушкаш малък бебок.А момче ли е или момиченце?

# 239
  • Мнения: 5 303
Цял ден се опитва да вляза да честитя рожденния и именния ден на Никола на мама Тина и все не успявам. Да е много весело и палаво дете,много здраве и щастливи усмивки. Много радост за мама и тати и весел празник.



Честито и на всички останали именници! Хайде на шаранчетата Simple Smile Ние сме на толстолоб.

Сега нещо тъжно - видяхте ли,че утре от 17.30 ще дават по БТВ филма за децата в Могилино Cry Нямам думи просто.

Общи условия

Активация на акаунт