ПЛЕВЕНСКА предкупонджийска

  • 16 773
  • 290
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 421
...да се запиша! Че освен да ви наглеждам и да се запиша по веднъж за друго все няма време  ooooh!  Laughing
Целувки от нас двете!
п.п. да не пропуснем да се похвалим - изцяло на кърма за един месец качихме точно един гилокрам и пораснахме с близо 6см  Blush 

# 61
  • Мнения: 5 026
Поздравления за Ная и мах-вече на майка й за здравото папкане - все така да продължавате  Peace

TINA, хубави торти има и в един сладкарски цех,който се намира зад "Чучулига" .Това е по посока Освобождение-Билла, 2 пресечка в ляво.

Атракция, няма да идвам на купона за голямо мое съжаление.
Тогава днес, като излизаме, ще ида до ресторанта и казвам 20 места. Нещо ми се върти,че Грета пита за купон  Crazy

# 62
  • Мнения: 1 196
Atrakcia, да не би да говориш за същата сладкарница, като Djina?

Тина,хубави торти правят в един цех зад куриерска фирма Спиди. Не знам как да ти обясня по-добре, близо до ясла Дружба, детска градина Чучулига,не знам кое ти е познато,за да ти обясня по-обстойно. Ако знаеш къде е чучулига цеха е в тази уличка,на която е входа й,малко по-надолу. не знам,ако някой може да ти го обясни по-добре. Иначе там тортите да и хубави и вкусни. На мен ми харесват и тези на пчела,но нямат голям избор на картинки,макар че не е като да няма. А за Неделята аз ги обожавам,но съм яла във Варна,тук няма представа какво представляват.

# 63
  • Мнения: 5 026
Да,за това говоря, но като заредих преди малко, когато отговорих, доста от отговорите не съм ги видяла, нямаше ги.Що така, някаква мистерия с моя компютър  Thinking Чак сега прочетох всичко  Rolling Eyes

# 64
  • Мнения: 1 196
Ей сега тръгваме натам    bouquet

Готово, поръчах, за градината от сладкарницата зад Чучулига, и за ресторанта - от Неделя 

Последна редакция: сб, 01 дек 2007, 12:44 от TINA

# 65
  • Мнения: 5 278
Тина,чакаме снимки Simple Smile
Днес няма много активност,май всички сте по разходки. Ние излязохме за малко с мъжа ми и уж да си купя нещо за банкета,а харесахме подарък за децата - две много хубави кукли  момче и момиче пеещи. Това е за сега. То като не разбират още се чудим какво да им купим. А тези много ми харесаха - пънкар и кукла Simple Smile

# 66
  • Мнения: 1 196
Ето няколко в аванс  - от миналата година в ресторанта в градината и на Русе

# 67
  • Мнения: 5 026
Днес ходих до ресторанта. Направих резервацията за 20 човека, от 19,30ч. Не съм поръчвала салати,защото може да има някой недоволен, че не яде салата, не пие ракия и т.н. Управителят каза,че поради тази причина ще почакаме, но не повече от 15 мин. Това е.

# 68
  • Мнения: 1 951
Днес ходих до ресторанта. Направих резервацията за 20 човека, от 19,30ч. Не съм поръчвала салати,защото може да има някой недоволен, че не яде салата, не пие ракия и т.н. Управителят каза,че поради тази причина ще почакаме, но не повече от 15 мин. Това е.
newsm10

# 69
  • плевен
  • Мнения: 1 249
КЪДЕ се загубихте бе мацки?Тъкмо останах свободна да влезна във форума,а няма никой.
Дикси,разбрах,че от понеделник ще сте ученици.Сигурна съм,че на малкия ще му хареса.Марио ходи с най-голямо удоволствие,дори вечер като отида да го взема не иска да си тръгва.

# 70
  • Мнения: 1 951
Дикси,разбрах,че от понеделник ще сте ученици.Сигурна съм,че на малкия ще му хареса.Марио ходи с най-голямо удоволствие,дори вечер като отида да го взема не иска да си тръгва.

Оффф, дано да е така. На мен ми е много гадно. Де да знам, защо го изживявам толкова кофти. Май като гледам около мен, само аз така се чувствам. Даже вече ми е неудобно да кажа, че ми се реве  Cry
Някакво странно чувство, че все едно се разделяме и видиш ли няма да се виждаме вече. Абе, луда работа....

# 71
  • плевен
  • Мнения: 1 249
И аз бях така,че да ти кажа и сега денем ми липсва Марио,но пък от друга страна като го гледам колко е щастлив с децата и ми става хубаво.А сега като цялата ясла е украсена за празниците децата страшно се радват.Дядо Коледа също ще идва да раздава подаръци.Погледни нещата от хубавата им страна.Пожелавам на двама ви успешен 'ПЪРВИ УЧЕБЕН ДЕН"

# 72
  • Мнения: 5 026
Здрасти от мен! Страхотно време, сега се прибираме. Направихме пълна обиколка на центъра, ходихме в Градската, мернах ДеЩо с мъж, пропуснала съм Грета с Вани и така...
Дикси, пожелавам и аз спокоен и весел първи учебен ден  Hug Ще разказваш утре Simple Smile

# 73
  • Плевен
  • Мнения: 239
Дикси, успешен старт на малкия ученик утре Peace
Ние се поразходихме до Пловдив този уикенд. Открили са коледния базар там. Доста е голям. Повече дрехи има де.
Но Шипка на връщане доста ме озори. Изобщо не понасям завои. Sad

# 74
  • София
  • Мнения: 9 862
Дикси,специално заради тебе се включвам,да ви пожелая успешен първи ден в яслата,да имате гладък адаптивен период,особенно ти Wink.Хич и не се притеснявай,че ти се реве,явно всички майки минаваме по този път Grinning.Сигурна съм,че всичко ще е ок!  bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт