АЛИАНС, ПРЕСТИЖ, БРИТАНИКА или друга школа за чужди езици - мнения и отзиви

  • 174 676
  • 397
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 5 484

И аз да се включа по темата с немския език,най-доброто място си остава Гьоте институт според мен.И за ученици и за възрастни.

 За по-малки деца от предучилищна възраст (3 - 6 г.) до 4 клас също мога да ви кажа за курс,провежда се в малки групи (до 4 деца)  в центъра на София.Който се интересува може да ми пише на лично съобщение за подробности.Работи се по системата на Гьоте институт.



Вера,пробвайте със сугестопедията да видиш как ще го възприеме детето.Важно е да се чувства добре и да ходи с желание и интерес,а това е метод,който дава добри резултати и добре се приема от децата,е разбира се и дано имате късмет с учителя!

Последна редакция: пн, 10 авг 2015, 21:37 от *Bubble*

# 181
  • Мнения: 466
Някой да е чувал за школата Language Garden, които предлагат изучаване на английски език в училището, където дъщеря ми ще е първи клас?

# 182
  • Мнения: 5
Здравейте,

Синът ми ще е първокласник тази есен. Ще бъде в училище с изучаване на френски език. В градината ходеше на английски. Иска ми се успоредно с френския в училище, да го запиша и на английски. Надявам се няма да му е много натоварващо. Та бихте ли препоръчали езикова школа в центъра или в западните райони/живеем в Западен парк/  ? И какво мислите за изучаване на два езика в първи клас?

# 183
  • Мнения: 349
Английска, френска и българска азбука и граматика наведнъж няма ли да му дойдат много?
 Rolling Eyes

# 184
  • София
  • Мнения: 5 743
Здравейте,имам welcome bonus за "Престиж" 30лв,който няма да ползвам. Ако на някой му трябва,нека да ми пише на ЛС.

# 185
  • Sofia
  • Мнения: 526
Привет. Дъщеря ми ходи в Британика от предучилищна възраст във филиала на Плиска. Сега ще бъде в 6 клас. Доволна съм от обучението и школата. От 3 години се явява и на тестовете за Кембридж, които се провеждат и се справя много добре. Няма притеснения с езика, така че бих я препоръчала. Лично аз съм ходила преди години на курс по английски в Престиж - също много добра школа. Алианс си е класика и за там чувам много добри отзиви. В крайна сметка, към която и от трите школи да се ориентира човек е ОК, зависи вече от финансите и дали ще му е удобно като транспорт.

# 186
  • софия
  • Мнения: 45
Алианските преподаватели по немски преподават и в Гьоте. Така че......  немският в Алианса е на много, много високо ниво. Вече нямат места за предучилищна и първи клас. Всичко е фул. Мои близки днес записаха детето си, което учи в Шилер там на допълнителни занимания.

# 187
  • София
  • Мнения: 1 262
Записах и двамата в Алианс на немски (предучилищен и първи клас). По-нататък ще споделя мнение  Peace

# 188
  • София
  • Мнения: 471
Някой има ли отзиви за интернет базираното обучение? Замислям се за това, поради ограничения във времето  ( бебе ). От друга страна после ще ме завърти отново работата. Има подобни курсове в Кабината и Авобел, но никъде не открих отзиви за второо място. Много ще съм благодарна на мнения Simple Smile

# 189
  • Sofia
  • Мнения: 526
Някой има ли отзиви за интернет базираното обучение? Замислям се за това, поради ограничения във времето  ( бебе ). От друга страна после ще ме завърти отново работата. Има подобни курсове в Кабината и Авобел, но никъде не открих отзиви за второо място. Много ще съм благодарна на мнения Simple Smile
И на мен това ми е любопитно и ще следя с интерес. Цветка, незнам дали няма да е по-добре да го напишеш в отделна тема специално за този вид обучение.

# 190
  • София
  • Мнения: 471
Теди, права си, хрумна ми. Остава да тествам мога ли да пускам тема  Laughing Ако успея ще се видим там Simple Smile

# 191
  • София
  • Мнения: 9 111
Здравейте.
Детето ни ходи в Алианс вече 2 години. Оказа се, че ще ни разформироват групата и трябва да изберем друга госпожа - за английски става въпрос.
Дали имате отзиви за г-жа Диканарова и г-жа Стефанова?
Благодаря   bouquet.

# 192
  • Мнения: 45
Някой има ли отзиви за школа "Училища ЗА Европа" - http://www.fesbg.net/ (да не се бърка с училища Европа Grinning)
Работят по системата Pearson:
"УЧИЛИЩА ЗА ЕВРОПА е акредитиран изпитен център № 86055 на PEARSON!

С навлизането в България на изпитите PTE General и PTE Young Learners на PEARSON, за изучаващите английски език се открива нова възможност да придобият престижен международен сертификат! 

PEARSON е водеща световна компания в сферата на образованието. Тя обединява повече от 100 образователни и издателски имена, между които и EDEXCEL – най-голямата организация за провеждане на изпити и оценяване във Великобритания."

Много ни е удобно местоположението и часовете на заниманията. Така че ако някой има отзиви Grinning

# 193
  • София
  • Мнения: 5 484
Записах и двамата в Алианс на немски (предучилищен и първи клас). По-нататък ще споделя мнение  Peace
По колко деца в група са в Алианса по немски?Още ли работят по Кикус?

# 194
  • София
  • Мнения: 1 262
Предучилищната са 14 деца, учат по Кикус и Hueber.
Първи клас са 2 групи, една от 14 деца и една с 6. Учат по Fabuli/ Klett

Общи условия

Активация на акаунт