АЛИАНС, ПРЕСТИЖ, БРИТАНИКА или друга школа за чужди езици - мнения и отзиви

  • 174 611
  • 397
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 9 926
Има ли някой навит за индивидуално (двама) за английски език - 1, 2 ниво?

# 166
  • Мнения: 634
Здравейте! Някой дали има впечатления за училища Европа за ученици 1 - 4 клас?  Питам, защото в нашето квартално училище се появи предложение за езикови занимания срещу заплащане в извън класна форма. Благодаря предавателно! Simple Smile

# 167
  • софия
  • Мнения: 45
Чувала съм, че Европа правят фирмени обучения, но за малки деца не съм чувала.
А ако не е тайна, кое е вашето училище?
Смятам че школите така зарибяват родителите, като им предлагат малко часове на неоправдано висока цена.
И понеже хората нямат време да се занимават с водене и взимане на децата, са се подлъгали. Не могат да ме убедят че с 80-90 часа децата ще научат адекватно езика.
За мен фаворита е Алианса.
180-190 часа на абсолютно нормални цени!
Най- известната школа , нямат нови учители всеки срок, децата си учат бавно и напоително и в 7 клас са на ниво В2.

# 168
  • София
  • Мнения: 727
Здравейте,
може и да е коментирано някъде назад, но не открих - какво мислите за Фарос за дете на 6 г? Много са ми удобни като локация, преди имаха добро име, но напоследък нямам отзиви от първа ръка.

# 169
  • Мнения: 5 234
За мен фаворита е Алианса.
180-190 часа на абсолютно нормални цени!
Най- известната школа , нямат нови учители всеки срок, децата си учат бавно и напоително и в 7 клас са на ниво В2.
И аз така си мислех като теб за Алианса, но като сравних с друга школа, вече съм на съвем друго мнение. Определено не е най-важното броя на часовете, трябва и мисъл да се вкара. В Алианса набутват много материал на децата, който те не разбират и ефектът е обратен. Детето учи без разбиране, неприятно му е, трудно му е, не знае. В другата школа детето ми ходи с огромно желание и виждам съвсем осезаем напредък и разбиране на преподадения материал.
Поздрави.

# 170
  • софия
  • Мнения: 45
Barababelle, няма как да се"набута" материал за 185 часа. Точно обратното, децата имат време да упражняват граматика, разказват уроци, упражняват се говоримо, пишат съчинения, диктовки, проекти.
Натъпкването идва, когато времето е малко, а материала трябва да се преподаде в рамките на някакви мижави часове, за доста пари!
Ноооо всеки си знае! Аз само споделих опит! Wink
 newsm03
 

# 171
  • Мнения: 5 234
За 1 клас ли говориш?
 Защото във втори вече броя на часовете и там спада. Набутват им граматика, без да я разбират и още как. Simple Smile

# 172
  • София
  • Мнения: 97
Здравейте,
интересува ме школа за Немски език за дете на 6 години.
За разлика от английския език, за немски има малко места - особенно за малки деца. Гьоте са за по-големи, за сега Алианс са ми фаворит, но като място не ми е много удобно за през седмицата, остава вариант всяка събота и неделя, което пък мисля, че ще е натоварващо за детето, да няма почивен ден ...
Та, ако някой има впечатления от други школи, бих помолила да сподели, за да имаме повече варианти за обмисляне

# 173
  • София
  • Мнения: 1 654
Виа Германика имат курсове за деца, но изискването им е детето да е
завършило първи клас, за да може да пише. Можете да им се обадите все пак.

# 174
  • София
  • Мнения: 1 040
Здравейте, а вие имате ли отзиви за обучението по немски във Виа Германика? Интересува ме за гимназисти, ако знаете.Мерси!

# 175
  • София
  • Мнения: 97
Ако някой има лични впечатления от Немски езиков център Blitz ще бъда благодарна да сподели

# 176
  • София
  • Мнения: 1 654
Савина, нямам. Проучвах ги миналата година за дъщеря ми, затова се сетих за тях, но
така и не можа да се събере група за C1, така че се разминахме с тях.

# 177
  • София
  • Мнения: 1 040
Благодаря все пак! Hug  Къде се обучавахте, може и на лични.Чао

# 178
  • Мнения: 8
Много съм недоволна от Медиа - уж обучават сугестопедично, пък то пълна анархия и 0% знания.Подходящо ли е сугестопедичното обучение по английски език за дете 2 клас или да заложа на традиционното обучение?

# 179
  • някъде на юг
  • Мнения: 280
Моето дете ходеше в Британика, но сериозно се замислям дали да продължи там.Гледам сайта на Фарос, но никъде не виждам цени на курса.Ако някой ги знае нека сподели.Детето ми е 2-ри клас.

Общи условия

Активация на акаунт