Отговори
# 240
  • Мнения: 686
И аз много се радвам ,че се запознахме Flutter
Поздрави!

# 241
  • Мнения: 658
Здравейте и от мен. На мен също ми беше приятно да се срещнем. Надявам се  това да стане традиция (не на 6 мес)  bouquet

# 242
  • Мнения: 137
Аз много се радвам, че се запознахме.Ето и идеи за Великденски гобленчета. http://goblenite.org/showthread.php?t=18&page=5

# 243
  • Мнения: 686
Само искам да добавя,не ми сърдете ако се разминем някъде и не ви поздравя,че съм много разсеяна WinkНяма да е нарочно.

# 244
  • Мнения: 658
Момичета какво стана някой щео мине ли утре да вземе нещата за Горна newsm78
който и да е трябва да е след 10 ч. Преди това съм на  newsm39

# 245
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
За сега не съм се чула с Ралица,звънях,но невдига!От още едно място също има да се вземат  красоти.Утре сутрин пак ще и звъня!Радвам се,че се видяхме днес,че бяхме много и всички с толкова много идеи какво да се направи и как   bouquet
caradchova  Hug нямаш удържане  bouquet

# 246
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 568
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,ВЕСИ!ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ,КЪСМЕТ,ЛЮБОВ И ВСИЧКО НАЙ-ХУБАВО!ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!

# 247
  • Мнения: 1 153
Веси честит рожден ден  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 248
  • Мнения: 1 153
 smile3511Пак съм изпуснала срещата,аз си мислех че е в събота,а тогава бях на работа Sad

# 249
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Честит празник, Веси! Желая ти много любов и здраве и късмет!

# 250
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 568
Verte,нищо не казваш newsm78
Разкаже как качихте Ботев?

# 251
  • Мнения: 500
Честит рожден ден Веси!

# 252
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Verte,нищо не казваш newsm78
Разкаже как качихте Ботев?

Siska, хубаво е, че и двете не можем да шофираме, защото то вече няма какво - лекинко катастрофирахме на връщане и сега колата е с размазана предница. Да не повдигаме темата за почистването на пътищата, ама...
 Иначе в планината беше супер, над метър пухкав сняг и студ. Върха не го качихме съвсем, понеже на откритите части имаше много силен вятър, така че се качихме, докъдето ни се видя разумно и се прибрахме в хижата да се веселим. На другия ден трябваше да караме ски, обаче заради лошото време изобщо не пуснаха влека. Та сега всичко ме боли, от ходенето и дето съм се поударила тук - там, детето се разболяло, докато ни няма (за първи път я оставям за 2 дни Sick), а дядо Коледа ще ни донесе ремонт на колата и стотина лева акт.
 Като си кача снимки, ще ви пусна. Май трбваше да дойда и аз на срещата, а?

Ето няколко снимки











Последна редакция: пн, 17 дек 2007, 10:50 от verte

# 253
  • Мнения: 500
Ау,verte,лошо!Но важното е,че сте живи и здрави!  bouquet

# 254
  • Мнения: 13
Честит рожден ден, Веси!
Много здраве, щастие и красиви мигове!

Общи условия

Активация на акаунт