освен с капки за нос с какво друго отпушвате нослето...

  • 9 922
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 940
Коларгола го взимам за задна хрема. На него най-много имам вяра. Прави се в аптеките, има малка трайност. Полезен е и за гърлото. Естествено, че е най-добре лекар да се изкаже. Че цапа, цапа, ама много важно, нали помага.  Wink
Наистина добър е за задна хрема, три дни и готово. Лошото е, че леко изсушава лигавицата и не трябва да се прекалява.

# 16
  • Мнения: 297
Ние в момента сме с абсолютносъщия проблем и сме на година и 7 навършени месеца. Дъщеря ми не даваше да й пръскаме Стеримар, затова педиатърката ни изписа капки - през устана, хомеопатични, за хремата. Казват се Euphorbium. Опитай ако искаш. Помагат!

# 17
  • Мнения: 463
Като че ли Колагрола е добър, затова ще питам педи за него. При нас въпросът е спешен, тъй като отлагаме ваксина заради какво ли не и повече не може, но пък не може и да се сложи, ако детето е болничко! То това не го считам за болест, но за всеки случай не смеем!

# 18
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Пробвала съм Стеримар, Виброцил, Коларго, физ .р-р и какво ли не....
Но нищо не помага. Досега не е имала хрема повече от 2-3 дни

# 19
  • Мнения: 3 334
при хрема правя промивки с физиологичен разтвор и след това капвам капки,ако са ни назначени такива.Иначе и аз см доволна от коризалията. Peace

# 20
  • Мнения: 413
Аз отпушвам с физиологичен разтвор.
Преди около два месеца и на Вики носа беше доста запушен - изписаха ни Ксилометазолин 0.1 %.Аз така и не ги сложих, защото ми казаха да пробвам с лук.Слага се да ври с люспите в стаята и ако можеш да накараш детето да вдиша.Не вярвах, но ефекта е поразителен.Поне при нас.За два дни всичко мина. Peace
Пробвай! Simple Smile

# 21
Sterimar, много помага и 1-2 капки витамин С Peace

# 22
  • Мнения: 625
стеримар,вит.Ц ,сребърна вода
 Hug

# 23
  • До моста на реката
  • Мнения: 62
Последно за задна хрема,много хъркаше през нощта,на Петя и слагах Tobradex-капки.Оправи се бързо!

# 24
  • София
  • Мнения: 1 248
С Витамин С и със солен разтвор

# 25
  • София
  • Мнения: 17 592
Помпа. Помага. И клечки за уши.

# 26
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Когато дъщеря ми е със сополи освен физиологичен разтвор и капвам и Виброцил и помага Peace.Ползвам и помпичка за сополките

# 27
  • Мнения: 84
Sterimar, клечки за уши и Виброцил Peace

# 28
  • Мнения: 262
С витамин ,С, -по 1-2капки във всяка ноздра,а останалото от ампулата в устата.това го правехме 3пъти на ден когато беше на 7м и проточи носле от зъбките.разбира се по указание на педито. Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 7 097
В много краен случай й слагам капки. Ползвам основно Стеримар.

Общи условия

Активация на акаунт